Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A karcsúság Szent Grálja! - Horváth Angelika diétás itala fórum

A karcsúság Szent Grálja! - Horváth Angelika diétás itala (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
70. 6c0ca05ca6 (válaszként erre: 69. - Bandi84)
2009. febr. 2. 13:02

Nagyon egyetértek veled!


Jelen esetben akkor kellene ezt a 400 Ft-ot zokon venni, ha az adott sms elküldése után nem jutnának hozzá az ígért termékhez. Erről itt nincs szó és ez független attól, hogy ki lopta el kitől és árulja a neten. Az már egy másik történet, amivel annak kell foglalkoznia, akit ez közvetlenül károsan érint.

De az valóban agyrém, ahogyan ma vannak beprogramozva az emberek… nevezetesen, hogy semmiért sem szeretnek fizetni. Vannak dolgok, amikért muszáj és ez nem kellemes, de ezért nem muszáj.


Mindenki döntse el, hogy akarja-e ezt ennyi pénzért, vagy nem!


Szerencsés az, aki a költségek nélkül közzétett verzióba fut bele és nem is kell foglalkoznia ezzel az egésszel, de lassan ott tartunk, hogy kellemetlenül kell érezned magad, ha fizetni is hajlandó vagy ehhez hasonló dolgokért. Ebből valóban visszavezethető, hogy miért tartunk ott ahol.


Az a többség, aki nem szeret fizetni, inkább megpróbálja a terméket másod- vagy harmadkézből megszerezni és sikerrel jár, ajánlom csendben örüljön neki, de ne adjon hangot a hülyeségének, mert ezzel elárulja hová is tartozik valójában. Inkább hallgasson!

2009. jan. 29. 19:38

Kedves Véleményíró!


Felháborít az a tudat, hogy mi magyarok így fogjuk fel a dolgokat... Sajnálunk kiadni 400Ft+Áfa-t, mert valaki tud valamit, ami nekünk is hasznos lehet. Mi az a kis pénz? Mit lehet azon venni? Sajnos ebben az országban mindenki így gondolkodik, ezért tartunk itt.

2009. jan. 25. 23:05

Sziasztok!


Úgy látom, még mindig próbálkozik a hölgy,mert pár napja én is megkaptam a h angelika@freemail.hu címről az ajánlást.Nem is hangzott rosszul a dolog,de a végén kiderült a turpisság,hogy 400 Ft+Áfa-ért én is megismerkedhetem a recepttel.Hát egyből elvette a kedvemet.Kíváncsiságból rákerestem a neten, akkor találtam rá erre az oldalra.És mint láttam a fórumnyitó üzenetben ott a recept!Köszönöm, hogy valaki közzétette és így sokunknak ingyen hozzáférhetővé vált.

67. Daby
2009. jan. 21. 14:31

Sziasztok!


Most vagyok éppen túl egy tablettás szakaszon(Bio Silm ,Bio Cla+T)és inkább felfelé vándoroltak a kilóim mint lefelé.Szóval nekem a tablettás módszer nem vált be.Pedig oda figyeltem mindenre!

Milyen összetevői vannak ennek az italnak?Mert én ezek után nagyon szkeptikus vagyok ezekkel a fogyókúrákkal kapcsolatban...:(((((

Ja!csak regisztrálni kell?

Köszi

2008. nov. 3. 15:56

Sziasztok.

Én tegnap kaptam meg az e-mailt! Még mindig aktuális :)


Hatásos volt vkinek??

2007. okt. 13. 15:16

Sziasztok!

Én kb két hete iszom, nekem eddig bejött. Igaz, hogy első két nap meg hajtott, de rutinosan hétvégén kezdtem el inni. Az étvágyamat csökkentette. Két hét alatt két kiló mínusz. Ha csak annyit segít, hogy nem felfele mozdul a mérleg akkor már megérte. Semmi olyan nincs benne ami káros lenne.

2007. okt. 3. 21:35

Sziasztok4


Szerintem hatásos ez az ital. Nálam étvágy csökkentő hatása van. Már a harmadik adagot iszom, de én két nap alatt megiszom egy adagot (1,5 liter), tehát többet iszom, mint írva van. Szerintem nagyon finom is, néha vacsi helyett iszom, meg reggel is ezzel indul a nap.

Szerintem főleg a salakanyagtól szabadít meg, mert nagyon sokat kell pisilni is, hashajtó hatása az nálam nincs.

Szóval én hálás vagyok a feltalálónak. Köszi.

Üdv: Anikó

63. NOA
2007. okt. 3. 07:25
Ezt a kutyulmány nem fogyaszt, van még kettő ananászom azt megiszom és néha-néha ha eszemben jut elkészitem sajna várakozáson aluli az eredmény.Azért egészséges és vitamin dús ami mellette szól.
62. adri25
2007. szept. 29. 13:15
Szia Cusi! Aszűztea érvek és ellenérvek Fórumon van.
61. NOA (válaszként erre: 58. - 6e423ffabc)
2007. szept. 29. 11:23
Idáig semmi azon kívül, hogy van egy fini italreceptem:))))))))))))
60. cusi
2007. szept. 29. 10:47
Bocsi!Most vettem észre az utolsó oldalon a receptet.
59. cusi
2007. szept. 29. 10:39

Sziasztok!

Valaki meg tudná mondani,hogy hol találhatom meg a pontos receptet?

58. 6e423ffabc (válaszként erre: 54. - NOA)
2007. szept. 28. 07:27
...tegnap mást olvastam az ananászról,bromelin és speciális enzim tartalma miatt zsírbontó...de ezek szerint inkább csak finom...egészséges...a nevezett italt én is ittam, kúraszeráűen. és valóban csak a magam örömére....a rágótabletta sem hatott...igazaad van:)))
2007. szept. 27. 17:23
én hiztam egy kilót.. :( nekem semmit nem csinált, még csak megsem hajtott... és szörnyű az ize is.. pedi én heti 4x sportolok :(
2007. szept. 27. 11:03

Helló!

Valakinek van már értékelhető tapasztalata?

55. NOA (válaszként erre: 51. - F7cbe21b45)
2007. szept. 26. 14:15

Amikor akarod akkor iszod.Úgy már nem az igazi, ha kihagyunk táplálkozást és helyettesítjük ezzel a lötyivel aztán fogyunk nem?

Nem kivánom a reggelit akkor ezt iszom meg egy kis joghurt esetleg.

54. NOA (válaszként erre: 50. - 6e423ffabc)
2007. szept. 26. 14:14

Nem bont zsirt az ananász az a baj.Gyomorsav hatására a fehérjebontás megszünik én ezt olvastam.Rengeteg Steinberg ananászlevet ittam egy időben, divat volt a kapszula szedése aztán senki sem fogyott tőle.

Talán a sok rost ami egy kicsit megpörget és jobb lesz az emésztés.

Iszom már ott tartoi majdnem minden nap csinálok 2,5 litert .1 ananász és a grapefruitot teszek bele.

53. rika
2007. szept. 26. 10:57

Szerintem nap közbe issza. Én valahogy így tudom elképzelni:

reggeli valami lightos dolog (jó reggelt keksz, joghurt ilyesmi)

ebéd valami normális kajcsi (na azért nem két tányér túróstészta)

vacsi megint valami lightos dolog (én shaket gondoltam vacsira úgyis van otthon 3féle..:)

és napközben meg ez az ital, esetleg 1-2 gyümölcs ha megkívánom.

ez így jó lesz nem?

52. rika (válaszként erre: 45. - Vikeke)
2007. szept. 26. 10:54
a másik fórumon írja, hogy a teánál meg kell várni, hogy lehűljön és úgy a gyümihez adni.
51. f7cbe21b45 (válaszként erre: 49. - NOA)
2007. szept. 26. 08:00
Szia! Ezt az italt kaja előtt, uán, vagy helyett iszod?
50. 6e423ffabc (válaszként erre: 49. - NOA)
2007. szept. 26. 07:35
...végülis a gyógyteák hatása, a friss ananász zsírbontó bromelinjei, és atöbbi...jómagam úgysem tudom meginni a trutymó teákat, az ananász, grapefruit fedőízként támogathat ebben...mit gondolsz, Noa?
49. NOA (válaszként erre: 48. - 6e423ffabc)
2007. szept. 26. 07:21

Nem tartom egy nagy csodának,majd a kettő hét végezetével meglátjuk mit mutat a mérleg.

Nekem nagyon izlik én dogom inni.


Tegnap láttam egy bio vegyes gyümölcslét, gondolom nem jó erre a célra az ananász nyomokban fellelhető:)

2007. szept. 26. 06:42
Lányok,ezek szerint irány a piac???
47. NOA (válaszként erre: 45. - Vikeke)
2007. szept. 25. 18:07

Szia!


Nincs rá szentencia mikor iszod.Reggel ittam és most este is, mert nagyon ízlik.Hidegen szeretem szerintem úgy az igazi.

Leszűrni semmi esetre sem, mert a sok rost megteszi a hatását.


Magadba bizz ne az italban, ez csak rásegit egy kicsit:)

Sok sikert!

46. vikeke
2007. szept. 25. 16:34
Bocsi a helyesírási problémákért csak nagyon siettem!
45. vikeke (válaszként erre: 1. - NOA)
2007. szept. 25. 16:32

Szia!


Lenne néhány kérdésem a fogyasztással kapcsolatban!

-hogy mikor ajánlott inni a teát

-melegen vagy hidegen kell fasztani és

le kell e szűrni vagy a rostokkal együtt kell-e inni?


Köszönöm előre is a segítségede!


Én nagyon bízom ebben az italban!

2007. szept. 25. 10:51
Sziasztok!Már egy másik fórumon elmondtam,én külön vittem be a hozzávalókat,tehát megettem egy isteni finom ananászt,3 grafruitot,ittam zöld és szűzteát,(még jó,hogy éppen gyümölcsnapom volt),és láss csodát volt anyagcsere:):):)!!Ja és a lényeg!Nem maszatoltam,és nem kellett semmit mosogatnom utána.
43. NOA (válaszként erre: 42. - Rika)
2007. szept. 25. 09:50

Fogyózuom, mozgok tegnaptól és még mindig nem tudom eldönteni pörgeti-e az anyagcserét vagy sem.

A héten kiderül.

42. rika
2007. szept. 24. 09:20
most gyűjtöm az infokat. és esztek mellette rendesen? vagy hogy esztek mellette? jövő héten lesz fizu akkor elkezdeném én is.
41. NOA
2007. szept. 24. 09:19

Ott tartok ahol elkezdtem visszajött a viz.

Tornáztam is tegnap.

Attól még másnak bejöhet.


2,5 litert csinálok egyszerre.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook