Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A karcsúság Szent Grálja! - Horváth Angelika diétás itala fórum

A karcsúság Szent Grálja! - Horváth Angelika diétás itala (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
2012. márc. 29. 17:23
Megcsináltam az italt, már negyedik adagot iszom, nagyon jó a hatása, gyorsítja az anyagcserét. A ginsengtea rossz ízét csipet fahéjjal kompenzáltam, így már tökéletes lett.
2009. ápr. 25. 10:32

én küldtem egy válaszmailt kicsit obszcén szavakkal,és hogy mit ér az ital és hogy nem keressen többet.

mert az ital íze jó de nem hat semmit.

2009. ápr. 24. 22:19

De azt kell mondjam... nem valami nagy durranás..

Kicsit csalódott vagyok, hogy valaki így csikar ki emberekből pénzt...

Legközelebb nem dőlök be ilyeneknek

2009. ápr. 24. 22:16

Pár napja kaptam ujra egy ilyen emailt...De most csak 400 HUF volt az sms ára.. nem ugy mint az első emailben, ahol 2000-t kért..

Hát egye fene.. dobtam egy smst.. de azt ke

96. d0b7178f40 (válaszként erre: 94. - Kisstoth)
2009. márc. 17. 20:40
Bocsika erre nem figyeltem.Sorry
95. d0b7178f40 (válaszként erre: 89. - Sirga)
2009. márc. 17. 20:37

sajna nekem nem jött le dvd formátumban.neked mi jött le?Mert ha a táncos akkor kereslek priviben.

oké?

94. kisstoth (válaszként erre: 93. - D0b7178f40)
2009. márc. 17. 13:12
A pilates DVD-r gondoltam, köszi.
93. d0b7178f40 (válaszként erre: 92. - Kisstoth)
2009. márc. 17. 10:56
a legelső oldalon megvan a recept
92. kisstoth (válaszként erre: 89. - Sirga)
2009. márc. 16. 20:44
MEG TUDNÁD ADNI, HONNAN LEHET LETÖLTENI ? ELŐRE IS NAGYON KÖSZI MARI
2009. márc. 16. 19:23

Sziasztok!

Nekem nagyon hatott ez a teakeverékes ital.

6 hónap alatt 12 kg, havonta kb. 2 kg és nem jött vissza.

De Én annyit tudnék javasolni azoknak, akik nem érzik a hatást, hogy próbálják ki azt a változatot amit én csináltam.

Mindent a leírtak szerint, annyi kivétellel, hogy ne tegyétek bele az ananász levet, hanem az egész ananászt turmixoljátok le és abba tegyétek a teákat.

Igaz, hogy kicsit sűrűbb és kanállal ettem ki én is, de nagyon bevállt.Márcsak két dolog miatt is

1. A rostok telítik a gyomrot, nem leszel annyira éhes

2. A dobozos ananászlé meg ráadásul még tele van cukorral, meg egyebekkel az nem 100%-os ananász mint a leturmixolt.

Nekem semmi bajom nem volt, nem ment a hasam, nem fájt, szóval semmi.

Hát ennyi mindenkinek Sok Sikert Kívánok é.s. SOk Minusz kg-ot.

90. d0b7178f40 (válaszként erre: 89. - Sirga)
2009. febr. 25. 10:27
már nekem is meg van 2 fajta csak még nem csomagoltam ki.És nem tudok mondani róla semmit.A tiéd milyen?Kell valami segédeszköz?Mert ha jól tudom nekem az egyikhez kell labda.
89. Sirga (válaszként erre: 88. - D0b7178f40)
2009. febr. 25. 08:50
Én épp most töltöttem le egy Pilates DVD-t. :)
88. d0b7178f40 (válaszként erre: 87. - Sziszi04)
2009. febr. 21. 17:23

Most próbálom beszerezni a Pilates edzés egyikét.Állítólag a mély izmokat mozgatja át nem ugribugri.

az első 10 alkalom állítólag neked kellemes.a 20 alkalom már látható és jó a 30 alkalom már mindenkinek szembeötlő.

De nem tudok róla bővebbet.Kicsit hasonlít a jógához.Sok gyakorlatotz és öszpontosítást igényel.

Nem irifgyellek 3 gyerekkel.Nekem néha az 1 is sok.

ha van valami akkor írok.

2009. febr. 21. 16:13

Szia T!

Köszi a tippet ari vagy! Nekem sem kéne sokat fogyni csak kb 5-6 kg.Próbálok én is sokat mozogni de hát a 3-rom lányom mellett nem könnyű.

Mi az az új módszer amit ki próbálnál?

Köszi a válaszod.

Üdv: Sziszi

86. d0b7178f40 (válaszként erre: 85. - Sziszi04)
2009. febr. 20. 21:07

Reggel 1 filter borsmenta napközben 2* citromfű és hogy a szűztea ne legyen borzalmas mellé szintén citromfű.és édeskével és némi citromlével ízesítem.Mellé napközben iszok sok folyadékot és az eddig jól megszokott kajamennyiséget 1/3-ával csökkentem.pár nap után a teák miatt nem lessz olyan nagy éhség érzeted.De nekem a ginsengtől még a gyomrom is fájt.bilkkre az volt az első amit elhagytam mert nem tudtam mitől van és csak a teák voltak az újak és bejött.most nem fáj a gyomrom és apránként araszolok.bár nekem nem kell sokat leadnom.56,8 vagyok és 54 szeretnék lenni mint szülés előtt.De tornázni is kellene de nem zudom miikor.most a pilatest dícsérik többen.Lehet megpróbálom.

Ha van kérdésed írj bátran

üdv T.

2009. febr. 20. 20:58

Szia Tobzocska!

Aranyos vagy hogy írtál rá választ!

Hát azt hiszem a két hét eltelte után Én is csak akkor azt fogom. És mennyit vagy hogyan csinálod?

84. d0b7178f40 (válaszként erre: 83. - Sziszi04)
2009. febr. 20. 13:01

szia sajna nekem sem használt.Csak finom és kész.De a maradék teát iszom mindet(kivéve a ginsenget mert annak nagyon rossz íze van)és napi 20-30 dkg-al kevesebbet mutat a mérleg.

nem minden nap.de kb 2-3 naponta.

2009. febr. 19. 20:43

Sziasztok!

Hát Én nem tudom ki hogy van vele de , most már a 2. adagot iszom belőle,de enni ugyan úgy tudok sajna különösen semmit nem veszek észre talán jobb az emésztésem.Mérlegre azóta nem álltam.Kezdem a hitem elveszíteni.

Esetleg van akinek használt már?

82. Mariandy (válaszként erre: 81. - Tecadry)
2009. febr. 15. 13:56
Igen Adry.Épp erről van itt szó!Nem kihasználni kéne mások szükségét, hanem segíteni kellene! Mint ahogy Te is tetted önzetlenűl.Nem került semmibe mégis általa gyarapodunk, ha segíthetünk másokon,akik hasonló cipőben járnak. Köszönet érte Neked is!
2009. febr. 15. 08:27
Én pontosan ezért irtam le kedves Mariandy az én változatomat. Ugyanis szerintem sem gerinces kihasználni bárkit is. Az én szemléletem az, ha tudunk segitsünk másokon. pá....
2009. febr. 15. 02:01

Úgy látom, néhány kedves hozzászóló nem vette a fáradságot és nem olvasta végig ezen fórumtéma előző hozzászólásait sem! Biztos nekem van szörnyű üzleti érzékem, hogy más ötletét nem teszem magamévá és nem reklámozom magam a neten mindenfelé egy emeltdíjas telefonszámmal, először 2000 Ft-ért, aztán (nyilván mivel nem megy már a bolt leengedve) 400 Ft/sms díjért. Hát igen, így könnyen meg lehetne gazdagodni!Úgy látszik, itt tényleg az él meg, aki élelmes és ráadásul még annak adnak igazat is.

ivett13 köszönöm a hozzászólásodat!

2009. febr. 13. 08:12
Én csak anyit füznék hozzá, hogy kitratás! Az utolsó kilók mennek le a legnehezebben. Nekem is az alső 5 kiló pikk-pakk leszaladt és utána stagnált. De nem adtam fel és most jól érzem magam a bőrömben. Ne várjatok 1-2 hét alatt csodát én csaknem két év alatt jutottam oda, hogy most oké. Különben is ha gyorsan adod le a kilóidat, ugyanolyan gyorsan vissza is szaladnak majd. Először mindent fejben kell elkezdeni, mert különben szenvedés lesz. Nem kell azért szenvedni! Diétás ételekből is lehet jókat és finomakat enni. Csak az a különbség, hogy nem lesz belöle zsirpárna. Például én imádom a rántott tofut barna rizzsel vagy hántolt árpával vagy a grillezett csirkemellet kecskesajttal és répapürével. Sok sikert és kitartást lányok! Üdv: Adry
2009. febr. 12. 14:51

Sziasztok!

Hát Nekem is fel keltette az érdeklődésemet ez a csoda ital recept,Igy ma fogtam magam és meg vettem a hozzá valókat, azt azért hozzá teszem amit írtak hogy 2500 ft-ért meg veszel mindent ez közel sem igaz. Csak a teák kerültek annyiba, de ez nem olyan fontos ha a kívánt cél teljesül, ami nálam jelen estben -5 kg lenne.A drogériában is csak azt tudták mondani ,hogy igazából rossz semmi képen nem lehet mert csak gyógynövényes dolgok vannak benne. Nagyon bízom benne ,hogy segít Nekem is. Ha van valakinek tapasztalata szívesen meg hallgatom!

Üdv: Szilvi

77. d0b7178f40 (válaszként erre: 76. - Tecadry)
2009. febr. 12. 10:12

Szia

Semmi hatása nincsen mert 1* jó volt a zékletemnek és azóta visszaállt minden.Csak finom itóka és kész.mert a súlyom az nem megy lefelé.Áll.És nekem még le kellene adni kb 4 kg-ot.Van ötlet?Mert a salaktalanítás nem jött be.Mozogni nem igazán van időm.köszi

2009. febr. 12. 09:57

Sziasztok!

Én is nem rég találkoztam ennek az italnak a receptjével és én a több éves tapasztalataim alapján tovább fejlesztettem. Magamon teszteltem és mondhatom bevállt. Nem kell fél óránként a wc-n trónolnom ha rám jön, mert nem csak egy fajtát tartalmaz koncentráltan hanem egy keveréket kisebb mennyiségben és ezáltal nem áll fenn a teával való telitődés és rosszullét. Természtesen salaktalanit ez is, de nem volt iszonyú hasgörcsöm. Két nap után a vesemüködésem is begyorsult és nem érzem magam levertnek. Ja, és nem fáj a gyomrom sem (ugyanis nem rég derült ki, hogy egyfajta gyomor betegségem van.) Én a testsúlyom megtartása képpen iszom amit sajnos hosszas sanyargatás mellett és különböző sz**rságokkal értem el. Természetesen, ha bárki megfelelő hatást akar elérni válogassa meg mit eszik. Nincs finomitott cukor, liszt, csoki, chips, kóla, zsiros húsok..... és sorolhatnám. Oda kell figyelni mit mivel eszel, mikor és hogyan. Többször, kevesebbet, lassan, jól megrágva és lefekvés elött két órával már abszolút semmi, még folyadékot sem (de azért nem kell szomjan halni - szénsav mentes ásványviz pl.) A "lötyimet" napközben iszom, de nem étkezések helyett!!!! Étkezés után várj fél órát kb., hogy elöször a természetes emésztésed induljon be és nehogy semlegesitse a gyomorsavat, mert a bélflórád bánja majd.


Teák: Pu earh, Ginseng zöld tea (zöld tea és Panax ginseng gyökér örlemény), Naturland Maté tea, jiangzhi Tongshu virgin tea (szűztea) forte, Fabianni mályva tea, borsosmentalevél, csalánlevél, jobb minőségű zöld tea, citromfű levél


Egyéb hzzávalók: Fél érettebb ananász, lime (elhagyható) grapefruit (mindegy,hogy sárga vagy piros), 100%-os ananászlé, méz vagy valamilyen édesitőszer, de semmiképp se finomitott cukor legyen


A teákra filterenként 2dl vizet forralj fel. Fedd le és kb. egy órát hagyd állni. Nem kell szigorúan ragaszkodni az időhöz, mert volt olyan nekem is, hogy csak másnap adtam hozzá a többi dolgot. Nem lesz semmi baja! Szűrd le és ha már csak langyos akkor add hozzá az összeturmixolt lime-ot, ananászt és grapefruit (ha lehet ne kerüljön bele a hártyája) rostjait és levét, fél liter ananászlét és én kb három evökanál mézet teszek hozzá vagy nádcukrot. A legjobban lehütve szeretem. Én maximum egy litert iszom meg naponta, de szerintem nem is kell ennél több. Az elkészült mennyiség kb. 2-3 napra elegendő függöen attól mennyit iszol belőle. Tehát ha kikalkulálod akkor a teák minimum 40 napig elegendők. Ez szerintem jó arány. A hozzávalókat megkapod nagyobb hipermarketekben és drogériákban vagy akár a neten is.

Ha kérdésetek van nagyon szivesen válaszolok. Üdv :)

75. -Lia- (válaszként erre: 74. - Rencicucci)
2009. febr. 11. 13:00
Szia! az utolsó oldalon a hozzászólásoknál le van írva a recept!:)
2009. febr. 10. 20:33

Sziasztok!

Ugyanabban helyzetben vagyok én is, mint egyesek...nem tudok fogyni. Nagyon szépen kérlek titeket, hogy irjátok meg hol találom ezt receptet.Köszönöm.

73. d0b7178f40 (válaszként erre: 66. - Pannita)
2009. febr. 4. 15:05
Szia kipróbálltad?Én a héten kaptam meg.Ha más hatása nincsen csak annyi,hogy javít az emésztésen nekem már akkor is jó mert székrekedéses vagyok.És eddig 1l-t ittam és nincs székrekedésem.Több tapasztalatom nincsen.Neked?Nekiállt valaki ennek?
2009. febr. 4. 07:08

"Az már egy másik történet, amivel annak kell foglalkoznia, akit ez közvetlenül károsan érint.

"

71. ivett13 (válaszként erre: 70. - 6c0ca05ca6)
2009. febr. 3. 21:37

Kedves babéda!


Annyi a probléma, hogy ez egy ellopott ötlet és más akar hasznot húzni belőle.

Mert akitől származik az ingyen leírta már évekkel ezelőtt.

Ez a magyar mentalitás,a kedves előző hozzászólónak is.

Javaslom inkább azt a mondást megfontolásra

"Ha csendben maradtál volna, bölcs maradtál volna"

Máskor legyetek egykicsit körültekintőbbek mielőtt reagáltok valamire, mert esetleg sértő lehet másoknak.

Bocsi a kiokításért.

Üdv Mindenkinek

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook