Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A karcsúság Szent Grálja! - Horváth Angelika diétás itala fórum

A karcsúság Szent Grálja! - Horváth Angelika diétás itala (beszélgetős fórum)


1 2 3 4
10. 923b9fc8b4 (válaszként erre: 7. - NOA)
2007. szept. 20. 08:39

Szia Noa!:)

Ez az az iwiwes levél, amit 2000 forintos sms után küldtek meg?

2007. szept. 20. 08:37
a karcsúság szent grálja cimű fórum, lehet erről szól.
8. 923b9fc8b4 (válaszként erre: 6. - Szeszipuszi)
2007. szept. 20. 08:35

Szia!

Én kapásból kizártam a feladót is.

Nekem nagyon átverés szaga van, ott kezdve, hogy 2 ezer forint, én az ilyenekben nem bízom.

De kíváncsi vagyok én is,mit kapott az sms-re.

7. NOA (válaszként erre: 3. - 6e423ffabc)
2007. szept. 20. 08:35

Talán a sok rost segít,azért gondoltam megér egy próbát.Remélem a hozzávalókat beszerzem ma.

Van aki 1o kg. fogyott vele, igaz egy év alatt és arról nincs szó, hogy mellette diétázott-e.

Miért törölted gyorsan?:)

2007. szept. 20. 08:05

Az egyik legismertebb közösségi portálon keresztül kaptam egy üzenetet(ismeretlen feladótól, akinek egyetlen ismerőse sincs), az üzenet tartalma egy weblap címe volt.

A weblap mottója:

"A karcsúság elérhető közelségben"

Egy egyéni recept szerint, házilag összeállítható fogyókúrás italt reklámoz. A recepthez egy emelt díjas sms eküldése után lehet hozzájutni.

Az sms ára 2000 Ft bruttó.

Kapott valaki hasonló üzenetet? Esetleg próbált valaki hozzájutni a recepthez?

Félek, ez egy újabb beugratás, és akkor jó lenne minél hamarabb a végére járni.

Ugyanakkor, ha nem kamu az egész (sajnos ebben nem nagyon bízom), sokakat érdekelhet.

2007. szept. 20. 08:04
Nem, de szeretnék tudni róla.
2007. szept. 20. 07:58
Ismerős valakinek Horváth Angelika diétás itala a neten?
3. 6e423ffabc (válaszként erre: 2. - NOA)
2007. szept. 19. 17:18
hopp, én is kaptam, de gorsan töröltem a többi hasonlóval...rosszul nem hangzik, lehet, hogy nem ártanánk vele magunknak annyi pancs után...Noa, te kipróbálod?Kíváncsi vagyok, milyen lesz a megtapasztalás....
2. NOA
2007. szept. 19. 16:59

Iwiwen keresztül kaptam ezt a receptet, egy hölgytől, gondoltam egy próbát megér vállalkozó kedvű embereknek.


Elkészítem én inni fogom a tapasztalatokat meg itt megbeszéljük.

Sok sikert!

1. NOA
2007. szept. 19. 16:57

Kíváncsi vagy hogyan tudsz karcsúvá és vonzóvá válni néhány hét alatt szinte fillérekből minden megerőltetés és diéta nélkül, akkor most jól figyelj, mert most megosztom veled!



Üdvözlök minden kedves fogyni vágyó lányt és fiút!



A fenti szavak elég hihetetlenül hangzanak: - szinte fillérekből, - minden megerőltetés nélkül, - néhány hét alatt, pedig ez így van.


A titkom egy olyan italkeverékben rejlik (saját recept) melyet kifejezetten gyógynövényekből, hosszas próbálkozással sikerült összeállítanom. A jó hír, hogy nem személyre szabott, hanem mindenkinél egyformán működő italkeverékről van szó, melyhez a hozzávalókat bármelyik drogériában beszerezheted!


Hozzávalók:


Teafilterek: szűztea, ginseng, zöldtea, citromfű, borsmenta


Gyümölcsök: grapefruit, citrom, ananászkarika


Egyéb hozzávalók: méz, ananász lé



Elkészítés:


Fél liter vizet felforralsz és a tea filterekből egyet-egyet beleraksz a vízbe majd 20 percig állni hagyod. Egy nagyobb edénybe belerakod a meghámozott és apró rostokra szedett 1 db grapefruitot és ananászkarikát, a kifacsart citrom levét, 1 kanál mézet, fél liter ananászlét és összekevered. Miután kihűlt a tea hozzáöntöd a gyümölcs rosthoz, és keverés után palackozod. Hűtőben tartandó.


Én naponta fél litert iszok meg. Az íze kellemes, kesernyésen édes és pikáns. Általában 3 nap alatt veszed észre a változást. Próbáld ki! Nem veszítesz vele semmit csak pár kg-ot, ami amúgy is fölösleges.

1 2 3 4

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook