Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


2185. Bibe80 (válaszként erre: 2176. - Smarti8)
2009. aug. 26. 10:02

Szia smarti8!


Nagyon ari vagy!

Kitartásban nem szenvedek hiányt, eléggé megedzett már ÉLET egyéb más területen is! :-(

Sajnos!

Köszi a plusszokat és mindent!

Viszont neked is! .-)

További szép napot csajszik!

2184. Bibe80
2009. aug. 26. 09:58

Sziasztok!


Jó reggelt, vagy inkább már szép napot kívánok mindenkinek!

Köszike még1szer a kedves fogadtatást, olyan kedvesek vagytok! :-)

Sajnos csak egy rövid beköszönésre van időm, mert dolgozom!

Estefelé viszont több időm lesz és aktívabban be fogok kapcsolódni a "vérkeringésbe"!:-)


Reményem: pihi,pihi, pihi, NO STRESS! Tuti siker! :-)

2183. smarti8
2009. aug. 26. 09:29

Drága Reményem,Babus,Bibócska....és mindenki:D


Képzeljétek,ma megkaptam az első időpontomat a Kaáliba:D

De üröm az örömben,hogy szeptember 7-re kaptam és akkor pont Velencében leszek:( Na,ennek örülök is most, meg nem is.Így a leghamarabbi időpont a szeptember 21 maradt.De az is úgy,hogy szépen kértem a nőt,mivel mindenki már októberre kapta az időpontokat!!Na mit szóltok?Eljött az én időm is:D

Reményem,minden oké?Tessék vízszintbe lenni,és meg fog ragadni:DD

2182. bibócska
2009. aug. 26. 08:51

szia drága..

pihenj és vigyázz magadra!!

én is megyek mert vár egy kis melódia...

este még jövök!!!

pusz mindenkinek és szép napot csajszik

2181. Remény21
2009. aug. 26. 08:41
Megyek lányok pihibe! Bibócskám, cukorfalatom, ne izgulj!!! minden úgy lesz, ahogy lennie kell! óvatosan melóban is! további szép napot lányok, estefelé megleslek titeket! pussz
2180. Remény21
2009. aug. 26. 08:40
Bibócska! Ritáról nincs hírünk? viszont Zsani visszatért közénk, ennek annyira örülök!
2179. Remény21
2009. aug. 26. 08:38
Szia Smarti!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :)
2178. smarti8
2009. aug. 26. 08:35
ja,és üdv a csapatban:)
2177. bibócska
2009. aug. 26. 08:31

szia smartikám....

szép napocskát neked is:-)

2176. smarti8 (válaszként erre: 2152. - Bibe80)
2009. aug. 26. 08:27

SZIA BIBE80!


Köszike a jókívánságokat.Szurkolok neked.Minden rendbe fog jönni,csak egy kis kitartás:D

És egy kis ++++++++++++++++++

Szép napot!

2175. smarti8 (válaszként erre: 2145. - Bibócska)
2009. aug. 26. 08:23

Bibócska drága!

Köszike az ajándékot:)Nagyon örülök neki:D

MINDEN RENDBEN:

CSÓKÖZÖN.

2174. bibócska
2009. aug. 26. 08:15

na persze nem úgy megy az...

engem úgy bekábított az utró mintha becsíptem volna..

laló mindig hülyéskedett velem hogy már megint ittál szivem..összeakadt a mondat a számban a fejem le akart esni tök érdekes volt...


29-30 nap..de ez nem jelent nálam semmit...

sosem lehetett meglőni.

most vagyok még egy kicsit kb:9-ig mert utána főznöm kell merg kicsit takarítani meg már egy adag mosásom mindjárt kész és most du.leszek a melóban.

elvileg szep.1-ével lennék tp. de ezek után ki tudja!!!

2173. Remény21
2009. aug. 26. 08:07
a gyogyikat már kezdem megszokni, csak az utro álmosít piszkosul....jah, éhes az nem vagyok, az tuti, most még +-ba egy kis ovitrille van...aszittem már megszabadulok a szuriktól :)
2172. Remény21 (válaszként erre: 2168. - Bibócska)
2009. aug. 26. 08:05

hogy mit tégy? semmit! próbálj meg nem foglalkozni vele! és akkor jön hívatlanul :) megkérdezhetem hanyadik napon vagy? és meddig vagy most itt? és mikor jössz szabira akkor?


Szia Katax! :) örülök neked! kitartás kislány!

2171. Remény21 (válaszként erre: 2160. - Sunshine2009)
2009. aug. 26. 08:03
Sunny! ez személyenként más és más, az én esetem pl.: 4 sikertelen inszem után májusi lapar, aztán ott kiderült, h gixel van a petevezetőkkel, meghát a páromnál is kevéske az anyag :( ahogy meglaparoztak, már kértük is az időpontot debi kaáliba, de mivel ubiszezon jött (meg lapar után amúgy pihi kb. 6 hétig) júl 30. volt az első konzink. Addigra már készen volt minden vizsgálatunk, amit kértek, ezt neked is el fogják telón mondani, de a kaális honlapon is fennvan. Az 1. konzin mi már a 22. ciklusnapon voltunk, és rögtön kezdeni szerettünk volna, meg uh-ozott, de volt egy fránya ciszta, addig no stimu!!!!! viszont mensi elejére ez felszívódott, így már a 2. napon keztük is a rövid protokollt (mert van hosszú is). Aztán kb. 2 hét szúrás, stimuláció, közben pár vérvétel és uh. És mivel jól alakultak a tüszőcskéim, múlt 7végére esett a punkció, tegnapra pedig a transzfer, aztán majd 2 hét múlva megyünk vissza vvételre. az én storym röviden ennyi, de majd biztos a csajosok is mesélnek.....vannak is érdekességek! (bocsi, hosszúra sikerült) amúgy meg mi a meddőségi központok segítségével tavaly november óta próbálkozunk...
2170. bibócska
2009. aug. 26. 08:02

szió katax...

hogy vagy ma?

hallom vagyis olvasom hamarosan újra kezdhetitek...örülök neki és remélem sikerül ismét..

nekem is azt mondta a doki ha egyszer sikerült sikerülni fog mégegyszer azzal meg ne foglalkozzak hogy úgy agyoncsapott a vonat hogy belehaltam...

na persze neki azért könnyebb mint nekünk!!!4

szóval sikerülni fog ezt akartam kihozni belőle:-D

2169. Katax
2009. aug. 26. 07:59

Napsütéses szép jó reggelt!


Puszi, üdv az újaknak :)

2168. bibócska
2009. aug. 26. 07:58

szia édes kismamim...

hogy bírod a sok gyogyit?

szerintem már reggelizni sem kell úgy megtelik az ember velük...

végre most jól aludtam de a hajnali csodám elmaradt...

na erre varj gombot babám most mi legyen?

2167. Remény21 (válaszként erre: 2166. - Remény21)
2009. aug. 26. 07:57
laparon, na, hatnak a gyogyik :)
2166. Remény21
2009. aug. 26. 07:57

Adri! örülök, h kicsit feltöltődtél, aztán hajrá, mielőbb túl lenni a laőaron, hogy te is közelebb érhess a babás célszalaghoz!


Babuskám! szép napot neked is! puszikállak!

2165. bibócska
2009. aug. 26. 07:56
na és ui:mert még most ébredtem én is és nem forog az agy természetesen mindenkinek sikerüljön a beültije és mindannyian örülhessünk a legszebb dolognak a világon!!!!
2164. Remény21
2009. aug. 26. 07:55
szia Bibócskááááááááááám, véééééééééééééégre együtt :)pussz, pussz, pussz
2163. Remény21
2009. aug. 26. 07:55

Csak szép jó reggeltet akarta kívánni Lányok! aztán húzok vissza az ágyba :) a gyogyik miatt úgyis kelni kellett, meg kicsit beállt éccaka a derekam...de most ez a legkevesebb :)

Napsugárka! még nem is nagyon ismertük meg itt egymást, de máris drukkolsz! ari vagy, ez nagyon szép tőled, mi több, nagyon jól esik! köszike! én is tiszta szívemből kívánok nektek mielőbbi babás sikereket! :) úgy legyen itt mindenkinek, ámen :)

2162. bibócska
2009. aug. 26. 07:55
zsanikám hogy vagy mizu?
2161. bibócska
2009. aug. 26. 07:54

sziasztok édeseim szép jó reggelt mindenkinek!!!!

üdvözöllek körünkben bibe és drukkolunk neked hogy sikerüljön a lombikod meg az enyém is mert én is most kezdenék ha végre az a "mocsok"piri meglátogatna mert sajnos még a hajnal sem tett csodát...


reményem virágom tündérem millió ölelés és puszi a hasadra:-D


babuskám remélem már jobban vagy...micsoda makacs fejfájásod van neked?!


szia sunshine neked is...ugye nem baj ha becézni foglak ezután? sunny megfelel?


adri akkor újúlt erővel veted bele magad az élet sűrűjébe...jól éretétek magatokat?idő?

2009. aug. 26. 07:42

Sziasztok lányok!

Jó érzés sorstársakkal beszélgetni, erőt ad, és amint látom itt egy nagyon kedves baráti társaság alakult ki.

Meséljetek kérlek az első találkozásról, ami a dokival történik, meg utána mennyi időre kezdődik a stimuláció?

Nálunk a férjem spermogrammja sajnos nagyon gyenge, amiatt a lombik marad egyedüli reménynek.


Reményke, neked megy a drukk, légy bizakodó, meglásd minden rendben lesz. Csak pihengess, légy boldog, gondolj a babócákra!!!!!


Puszi mindenkinek!!!!

2009. aug. 25. 23:28

Sziasztok lánykák!

Bocsi amiért így leléptem, de most jöttünk haza! Csopakon voltunk nyaralni!! Olyan hirtelen jött a meghívás a barátainktól, hogy éppen csak összetudtam csomagolni,( na meg ugye itt van Luca is) és már mentünk is.Ezért nem jelentkeztem.

De látom zajlik az élet, alig győztem visszaolvasni! Nem is tudtam az egészet,csak úgy nagy vonalakban. :-)) Próbáltam kiszűrni a történteket!

Reménykém! Szívből örülök, hogy végre eljutottál oda amire már olyan régen vágytál!! Imádkozom érted és nagyon drukkolok hogy teljesüljön a vágyad!! Nem foglak kérdezni, mert tudom és emlékszem mit mondtál! Egyetértek veled és sokat gondolok rátok!! ++++++++++++++++++++++++++ :-)))


Babuskám! Sajnálattal olvastam, hogy megint fájt a fejed. Tudom nem vigasztal, de az enyém sem jobb. Én is megérzek minden frontot. Olyan vagyok mint egy két lábon járó meteorológiai állomás! Már nagyon unom..


Smarti! kösz a drukkot! Még nem tudom nekem mikor lesz meg a laparom de ha minden ok, akkor holnap délelőtt felkeresem a dokimat és remélhetőleg onnan már a műtét időpontját tudva távozom!


Katax, Szivárvány, remélem ti is jól vagytok! Persze a körülményekhez képest.


Üdvözlöm a két új fórumozót! Üdv a csapatban lányok! Remélem fogunk találkozni az éterben!:-)) A többiek tudják, hogy én amolyan éjszakai pillangó vagyok és általában csak akkor tudok jönni amikor már nincs itt senki. :-))DDD


Jó éjszakát drágaságok puszi Mindenkinek! Holnap ha alszik a drágám megpróbálok feljönni hozzátok!

2158. Bibe80
2009. aug. 25. 22:21

Köszönöm a kedves fogadtatást! :-)

Jóérzés, hogy egy ilyen klassz kis csapathoz csatlakozhattam! :-)


Zsanetta!

Röviden felvázolnád mi vár rád szombaton?

Mindenesetre megy a drukk hatszázezerrel! :-)


Remény!

Anno, mikor regisztráltam nem tulajdonítottam jelentőséget a "reg.nevemhez", így utólag viszont lehet benne valami a te utalásodból! :-)

Elárulom, nem titok: a lánykori nevem kezdőbetűiből, valamint a születési évemből állt össze a "fedőnév"!:-)


Na,neeeeeee,jujj, az iszonyú sok lenne, jóval kevesebbel is kiegyeznék. Bár ezzel az eredménnyel szerintem sokáig csúcstartó lennék!:-)


Látom lassan mindenki elteszi magát holnapra!

Jó éjt és szép, BABÁS álmokat mindenkinek!

2157. Remény21 (válaszként erre: 2155. - Zsanetta)
2009. aug. 25. 22:01

Zsani engedd meg h kiegészítselek! nemcsk a baba! hanem a BARÁTSÁG is meg egy nagy adag SZERETET - én így érzem!


Jut eszembe Bibe 80! ez a fedőnév? szugerálod petécskéidet és 80-ra hajtasz? Lányok én megkérdeztem ma Debrecen Kaálit, a rekord eddig 30 pete!!!!!!!!!!!!! :) na puszika, mek pihi

2156. Remény21
2009. aug. 25. 21:59

Én is felnéztem ám, mert nagyon hiányoztok! Drága Bibe 80! engedd meg, h elsőleg köszöntselek...:) akartam tőled kérni a kódot, mint pl, bébibogyó, cukorfalat, mókusmogyoró, de a SZÜLŐSZOBA jelszó volt a legtalálóbb! :) örlülök (és egyben mélységesen sajnálom), h itt vagy velünk! :) meglásd, itt jó kezekben leszel! Szerintem az igazgatóasszony Babusunk és a főhelyettes Bibócskánk már csak holnap lesz! :) nekem is jó volt hallani a hangodat! :)

Szia drága Zsani! sokat gondolok rád, én is küldöm szombatra a sok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ :) Bibócskám! - tudod, Piri nénje általában pofátlanul hajnalban kopogtat! :):):) a sok ragacsodat pedig remélem 9 hónapig le sem kell mosni, mától kezdve még zuhany sem :)

Smarti neked is pussz! Babuska! továbbra is imádkozok az ipariért! kitartás kiscsillag! Jóéjt lánykák! puszika

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook