Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


2815. bibócska
2009. szept. 7. 11:52
csak este a clexanera..véralvadáskátló hogy ne kapjak trombózist.
2814. Bibe80
2009. szept. 7. 11:43

Olyan kis Cukorborsók vagytok itt mindannyian!

Köszönöm Nektek a biztató szavakat!

Bibó!!!

Mennyi szurira számít6sz holnap???? :-)

2813. bibócska
2009. szept. 7. 11:33

kívánom hogy minden rendben legyen bibém...

és hipp-hopp kismami leszel te is és érted fogunk izgulni ezerrel..

2812. Bibe80
2009. szept. 7. 11:21

Bibócskám!

Érted is szorítok nagyon, remélem hamarosan követhetem a példádat! :-)

2811. Bibe80 (válaszként erre: 2808. - Remény21)
2009. szept. 7. 11:19

Nagy ritkán bekukkantok én is, de látom sehol sámli! :-)

Bogyókám!!!

Mondtam, hogy ne izgulj, minden OK lesz.

A Hcg szinted az egekben, ami tudod mit fog jelenteni, ugye?????

Drukkolok neked, megy a babragacs!!!!!!!!!!!!!

Egyébként nem érzel semmit sem???

2810. bibócska
2009. szept. 7. 11:17

remény én már most izgulok érted de úgy veszem ki az írásodból hogy még minden rendben ami azt jelenti hogy holnap is minden rendben....

és nagyon boldogok leszünk veled együtt

2809. bibócska
2009. szept. 7. 11:15

sziasztok csajszikáim...

köszönöm kérdésetek a tüszőrepi megvolt csak lajosom nem volt oda hogy felkeltettem azt kérdezte mi lenne ha holnap???mondom he-he kis csibész

szóval jobbra is balra kaptam egy-egy adagot és aludt tovább..hát ő az én hirom:-D

most pihi.elugrottam a sogórnőmhöz hogy tegye már rendbe a búrám hogy tartson holnap is egy kicsit.

a papírok is rendben szóva ma még egy fél decap.-ot bekapok és várom hogy elteljen az éjszaka.és jöjjön a reggel!!

2808. Remény21
2009. szept. 7. 11:05

24 ó múlva benn vagyok apánknál, és tudom a tutit....áááááááááááááááááááá, félek, félek, félek

Bibócskám! addigra már Te is kinn leszel sztem a műtőből, ott szoríjjuk majd egymás kezét....

2807. Remény21
2009. szept. 7. 11:00
pangás... sehol senki?
2806. Remény21
2009. szept. 7. 09:51
Tényleg Szivi! Örülök, h Sápyt rendes dokinak tituláltad, és hozzá mennél vissza! Már visszajött a nyári szabijáról, holnap szerintem én is randizok vele Kaáli után, mert még a chlamydiám eredménye nála csücsül...
2805. Remény21
2009. szept. 7. 09:49

Sziasztok Lányok!

Szerintetek Smarti már Velencében élvezkedik?

Babusom, Zsani! merre vagytok? nagyon eltűntél...

Bibócskám, sikerült a repesztés? :)

Bibém mára ++++++++++++++++++++++++++++++

Szivi? oldódnak már a problémák?

Szia Hella, rég láttalak... nálad mizu?

Adribaba? izgulsz már a műtét miatt, vagy inkább ne jutassam eszedbe...

Ritus, neked is megy a sok ++++++++++++++++++++++++, meg mindenkinek természetesen +++++++++++++++++++++++++++++++++++



Én már teljesen kész vagyok...holnap 11-ig még tuti kismami vagyok, aztán meg a sors megmondja mit akar... 8-ra megyünk Bibém vv-re, 11-re Bodnár papához!

2804. Bibe80 (válaszként erre: 2803. - Szimpátia)
2009. szept. 7. 09:25

Az tök jó! :-)


Délután 13:00-ra megyek, most még dolgozom egy kicsit, aztán majd lépek 12:15-körül.

Ha nem kell sokáig várakoznom, hogy bejussak, akkor még visszajövök melózni, de ha későn kerülök sorra, akkor már hazafelé veszem az irányt!

Remélhetőleg jó hírekkel fogok visszatérni!!!:-)

2803. Szimpátia (válaszként erre: 2802. - Bibe80)
2009. szept. 7. 09:12

Hány órára mégy? Gyere hamar és hozzad azokat a jó híreket! :)

Kicsim korai ébresztőt fújt ma is. Ő már kialudta magát, hát én se pihenjek. :D Ebből arra következtetek hogy jól van. :)

2802. Bibe80 (válaszként erre: 2801. - Szimpátia)
2009. szept. 7. 08:25

Jó reggelt, szép napot mindenkinek!


Igyexem Szimpi kismami, rajtam nem fog múlni!:-)

Kicsi Mókusmogyoró jól viselkedik odabent? :-)

2009. szept. 7. 07:37

Jó reggelt jánykák! :))) Hogy vagytok?


BibeBaba! Sikeres randevút kívánok mára neked. Indítsd úgy a hetet légyszi, hogy a folytatás is csak jó lehessen! ;))

2800. Hellamona
2009. szept. 6. 22:45

Helló Lányok!


Úgy látszik én is mindig csak ilyen későn érek rá...

Moncsi: én a pesti kaáliba járok. tapasztalatom még nincs, mert ott még új vagyok. a BMC-ben voltak egy páran, akit frankón túlstimuláltak. Miért kérded?


Most raktam el 11 üveg uborkát savanyúnak. Annyit dolgoztunk hétvégén és olyan fáradt vagyok. A takarításig megint nem jutottam el. Ez borzasztó. Lányok, 2 hete nem porszívóztam és nem mostam föl. De nem bírom már. Pláne, hoyg reggel fél 5kor kelek. Megyek hormonvizsgálara a János kórházba. Ja, apropó. Ha vérből csinálnak clamidia vizsgálatot, azt elfogadják a kaáliban? Mindegy. Úgyis felhívom őket telefonon. Megyek tentikélni.

Jó éjt lányok!

2799. Bibe80
2009. szept. 6. 21:43

Óóó, husi-nyuszi! :-)

Ne kezjé' máá' el idegeskedni!Ez most éppen nem hiányzok neked/nektek!

Tök felesleges.

Hidd el, minden a legnagyobb rendben lesz!

Mikorra kell visszamennetek az eredményért?

2798. Remény21
2009. szept. 6. 21:22

Drága Bibémcukorbogyóm!

Örülök, h neked is eljött az időd! Tudom, h holnap egy halom recepttel fox eljönni Zolkótól! és stimu 1000-rel! Köszi a ragacsot, az rámfér...egyre idegesebb vok, ha a keddre gondolok....gyáááááááááááááá...na dobd be magad holnap Csaje, oszt mondjad nekie h kell a cuccos :) várlak majd nagyon és ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ csoki

2797. Bibe80 (válaszként erre: 2656. - Remény21)
2009. szept. 6. 21:04

Ha apa itthon lett volna (éppen éjszakázott), úgy lett volna igazi a nászéjszaka is! :-)

Természetesen ami elmaradt, azt bepótoltuk!:-)


Semmi gond!

Tőled elfogadom utólag is a jókívánságokat, na de hogy a közvetlen családtagjaim (drága apukámnak és a feleségének jutott csak eszükbe, hogy a kisebbik leányzót éppen ma 4 éve adták férjhez) is 1 nap késéssel gratuláltak Nekünk....hááááát, azt több, mint elgondolkodtató!!!:-(

Na, mindegy! Jobb később, mint soha!!! :-)

2796. Bibe80
2009. szept. 6. 20:56

Lányok!


Nem jön valaki holnap a debreceni Kaáliba???

Mindenki keddre kérette magát??? :-))))

2795. Bibe80
2009. szept. 6. 20:54

Sziasztok csajszik!


Bocs, hogy így eltűntem, de egy kicsit nagy volt a fennforgás nálunk!:-)

Semmi extra, csak a lakásunkat újítjuk (ablak csere+festés a hálószobában és a konyhában). Úgy volt, hogy pénteken jönnek és csinálják. Természetesen előtte már összepakoltuk a cuccokat, hogy semmi sem legyen útjukban a mesterembereknek, errefel pénteken regel 7-kor csörögnek, hogy nem jött meg az ablak, majd kedden tudnak legkorábban jönni! :-)

Na, ne tudjátok meg, olyan ideges lettem, hogy azt hittem kiugrok a 11. emeletről!

Tiszta szerencse, hogy feleslegesen kivettem 1 nap szabit a nagy semmire, mert egyébként is olyan jó érzés itt a nagy zsúfiban lenni és nyomorogni!:-) Hála még +2 napig! :-(

Amúgy minden rendben van velem, már türelmetlenül várom a holnap 13.00-át, amikor randizom Zolkóval.

Remélem az uh-on is minden ok lesz és egy halom recepttel fogok tőle távozni!:-)

Drukkoljatok csajszik, hogy végre elkezdődhessen a stimu nálam is!:-)


Zsani, Bibócska!

Úgy olvasom nagyon jól haladtok ti is, sok szép tüszőcskét érleltetek és hamarosan már a punkció következik. Megy a drukk ezerrel nektek!


Reménykém, drága Csillagom!

Kedden be fog bizonyosodni, hogy 1-gyel gyarapodott a kismamik száma! Jajjj, kedves kis sorstársam, annyira drukkolok neked/nektek, hogy azt leírni nem lehet!

Küldök még 1 kis ragacsot a finishre!:-))) És jó sok ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ energiát! :-)


Szimpi, Szivi, babus, Sunshine, Adry és a többiek!

Nektek is sok, sok puszit küldök és kitartást ez előttetek álló feladatok elvégzéséhez!


Jó éjt, puszi: B.

2794. Remény21
2009. szept. 6. 20:31

Na szép jó estét a Hölgyeknek! csak benéztem kicsit rátok, de már megyek is, mert zsufi volt a 7vége...sebaj...jobban telik az idő legalább :)


Bibócskám! nemsoká randi Ovitrelle lovaggal :) oszt csapj a lovak közé!!! Zsanibaba! Te is ma randizol vele? :) Szorítok csajok...nincs már sok hátra...


Többiek! pusszancs nektek is, s egyben szép jó éjszakát! holnap jövök!

2793. Remény21 (válaszként erre: 2792. - Moncsika79)
2009. szept. 6. 20:29

Szia Moncsika! :)

Én is Moncsi vagyok, és ráadásul 79-es évjárat! :) de én sem a pestibe járok, hanem Debibe...van egy pár csajszi, akik a pestibe, de úgy látszik most nagy a pangás...ajánlhatom még figyelmedbe a "lombik életre-halálra" fórumot, ott is van egy pár leányzó...

2792. Moncsika79 (válaszként erre: 2786. - Sunshine2009)
2009. szept. 6. 19:06
Szia! te sem jársz a bp-i kaáli intézetbe?
2009. szept. 6. 18:06
Köszike a válaszokat!
2790. bibócska
2009. szept. 6. 17:58
Bodnár Béla a dokim
2789. bibócska
2009. szept. 6. 17:57
én debrecenibe járok
2009. szept. 6. 16:30
úgy tudom azt ált. akkor szokták, ha ciszták vannak
2009. szept. 6. 16:30
nekem se adtak fogamzásgátlót
2009. szept. 6. 16:11
Bibócskám, Te melyik Kaáliba jársz?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook