Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


3415. Remény21 (válaszként erre: 3413. - Bibe80)
2009. szept. 12. 21:25

olvastam, h szorgos méhecskébe zizzentél át! :)biztos értékelni fogja, majd "hólabdáztok" :):):) - csak vicceltem :) de azért nyitom az ablakot, mert mi is nagyon szeretjük :)


ne izgulj Babám! a szurik biztos bekavartak kicsikét...mennyit késett eddig Piri nénje? vagy még nem is?

3414. Remény21 (válaszként erre: 3399. - Szofi82)
2009. szept. 12. 21:23

szia Szofi! Nekem is 4 sikertelen inszemem, és 1 sikertelen lombikom volt eddig... :(:(:( Az elején azt hitték, h nálam nincs bibi, de a 3. inszem után jött az átjárhatósági, az még nem mutatta ki, h nehezen átjárható a petevezetőm, így jött a 4. inszem sikertelenséggel, majd laparoszkopya :( - ez mutatta ki, h nagyon nehezen átjárható, így utaltak lombikra...

de ne keseredj el, mert én akkortájt nagyon sok inszemes kismamival találkoztam, csak van akinek tényleg össze jön első körökben, van akinél meg további bibi derül ki :(:(:( - mi ebbe a csapdába estünk sajnos :( én gonallal szúrtam akkortájt + clostibegy-et szedtem, inszem után pedig utrogestan volt + sok folyadék. Ha a hasad fáj, az természetes még pár nappal utána, mert a katételt magasan a méhüregbe helyezik fel, sőt pecsételés is lehetséges...de ha tovább húzódnak ezek a tünetek,sztem csörgesd meg a dokidat, és kérd ki a véleményét! Sok sikert nektek, szorítok, h inszemmel hamarosan boldog Anyuka lehess!

3413. Bibe80 (válaszként erre: 3412. - Remény21)
2009. szept. 12. 21:22

Majd jövőre bepótolom!:-)

Hát, kicsi Cukorborsóm: ma izzot rendesen a villanytűzhelyem!:-)

Torta és sütisütés volt. Jól beleválasztott a keresztlányom az édességbe, mert csupa pepecs nyalánkságot készítettem csakis az Ő kedvéért!

Holnap megyünk szülinapozni (8-án töltötte a 3 évet).

Remélem díjazza majd az erőfeszítéseimet!

Egyébként jól vagyok, nagyon várom a piros betűs napokat,de hogy közeledne nem érzem magamon!:-(

Egy picit aggódom emiatt!:-(

3412. Remény21 (válaszként erre: 3410. - Bibe80)
2009. szept. 12. 21:16

hát én sem tudtam róla, Szimpitől tudom :)

már azt hittem, h egyedül beszélgetek :( :D

képzeld, nagyon fáj a torkom, pont mikor megyek H-őn vissza, kezdek félni, mert állítólag a gyerekek is "hullanak" kifele betegre :(


Te hogy vagy Szívem?

3411. Remény21
2009. szept. 12. 21:14
Üdv az újaknak! Én azért szomorú szemekkel figyelem, h most már nagyon gyakran bővül a körünk :(:(:( és ezt nem azért mondom, mert nem szívesen látunk itt benneteket, csakhát ez a fránya statisztika nem javul ezek szerint a meddőség terén :(:(:(
3410. Bibe80
2009. szept. 12. 21:12

Egyetlen Reményem!

De jó, hogy bekukkantottál.

Hűha, igazán gazdag programokkal teli volt a mai napod!Akkor kikapcsolódtál drágám eg kicsit, ugye?

Gyümikarnevál?????

Én erről miért nem tudtam??????????:-(

3409. Remény21
2009. szept. 12. 21:10
Bibócskám! örülök, h szót fogacc :) meg azért, h hírt is acc magatokról! :) Kitartás Csajszi, nemsoká vv :) aztán meg rá hamarosan TKK :):):) pussz neked drága!
3408. Remény21
2009. szept. 12. 21:08
Babusom! nagyon jó idő volt ma ránk Nyíregyen, köszi, h intézkedtél! :):):) ám ez a gyümikarnevál útzárakkal kicsit kibabrált velünk :S, de megoldottuk... :) Hogy vagy? voltál a karneválon? mondanom sem kell, h a zoo gyönyörű volt :):):) nagyon jó kis nap volt :)
3407. Remény21
2009. szept. 12. 21:07

Szép estét a Hölgyeknek, jó szurkolást az uraknak, feltéve, ha vannak :):):)


Ha van Máriánk, akkor nagyon boldogságos névnapot kívánok neki(k) :)


Bocsi, h csak most jövök (látom hiányoztam, és ez piszok jól esik), de zoo után "Máriáztunk", vannak egy páran köreinkben :)


Hogy van Mindenki? Kismamink és leendő kismamik? :)

3406. Bibe80
2009. szept. 12. 20:37

Szép estét Lánykák!

Végeztem: süti, torta megtöltve, bevonva, meghempergetve............kész, elfáradtam nagyon!

Remélem díjazni fogja a kiscsaj az igyekezetemet!:-)

Bibócska!

Honnan tudom, hogy én éppen hanyadik olvasója vagyok a naplódnak? Mert olvasom áááám!:-)

Annyira szépen fogalmazol, hogy komolyan mondom végig fut rajtam a hideg és elhomályosodik a tekintetem, amikor olvasom!

Őszintén és tiszta szívből kívánom neked, hogy mielőbb megtapasztalhasd az ANYASÁG semmihez sem fogható érzését!

Nagyon tetszik a "vonalzó" és a rajta szereplő idézet is!

És még még mielőtt elfelejteném, megy a beágyazódást elősegítő, szuper erős BABARAGACS ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!:-)

2009. szept. 12. 20:20

Nem olvastam vissza rendesen, bocsi ha valamire nem reagáltam. Majd jövök holnap vagy akármikor, de most ki vagyok ütve, leragad a szemem.

Legyetek jók! :)

3404. Szimpátia (válaszként erre: 3402. - Bibócska)
2009. szept. 12. 20:19

Szia Bibócskám! :)

Festés holnap bonyolódik. :D Töki remekül van, én ma nem annyira. Kalandos napunk volt, jártunk a kórházban, megismerkedtünk a szülésznővel aki segíteni fog. Beszélgettünk. Nem részletezem... :D


Te nem feszülsz, nem puffadsz? Remélem minden rendben. Olvasom hogy fekvenyomtál ma is. Helyes, bírd ki még egy kicsit. :)

Nagyon vigyázz magadra meg a kicsikékre is! :)

Puszkó!

3403. bibócska
2009. szept. 12. 19:19

drága sunny..

sok boldog szülinapot az uracskádnak...akkor biztosan jól telt a napotok és finiket főztél..


köszönöm a biztató szavakat nagyon édes tőled és én is kívánom neked hogy mihamarabb kismami légy

3402. bibócska
2009. szept. 12. 19:18
szimpikém töki hogy érezte magát ma??és te??mikor kezdődik a festés??
3401. bibócska
2009. szept. 12. 19:17

szép estét kívánok mindeninek..

látom olvasom egyeseknek programdús napja volt...de jó nektek:-)

nekem nem volt más dolgom mint pihenni feküdni már azt sem tudom hogy üljek melyik oldalamra feküdjek...

de nem baj még a holnapot kibírom és utána már kicsit többször kelhetek fel persze nem sok időre:-)

2009. szept. 12. 18:44
Sziasztok csajszikák! Hogy vagytok? :)
3399. Szofi82 (válaszként erre: 3395. - Goranga)
2009. szept. 12. 18:13
sok jót hallottam róla, és mi is győriek vagyunk.. csak ezért kérdeztem..neked is inszem volt? ha igen, te kaptál valami szurit, vagy gyógyszert?
2009. szept. 12. 18:12
Bibócska, elolvastam a naplódat, hááát, kérlek nagyon meghatódtam, mennyi szeretet van a soraidban!!!!! Ahogy a kis drágaságokkal beszélgetsz az valami csodaszép!!!! Nagyon jó anya leszel, adja Isten, hogy álmod valóra váljon!!!!!!!!! Nagyon szoritok Neked!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! És a nélkülözhetetlen babaragacsok+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
2009. szept. 12. 17:54

Sziasztok angyalbogárkák!


Mivel tegnap egész nap nem voltam, mert takaritási, főzési progi volt, készültem a férjem szülinapi összeruccanására, ahol (ma)összegyült az egész család, ini -fini ebédre meg egy jó finom csokistortára , és mivel naaagyon kiváncsi voltam a Bibócska választására, na meg a dokija véleményére, ma reggel csak bekukkintottam, hadd lássam a fejleményeket. És mondanom sem kell mennyire örültem, annak amit olvastam!


Drága-drága Bibócska, ismeretlenül is nagyon örülök Neked, Veled. Babaragacs tőlem is megy ezerrel+++++++++++++++++++++++++++++++++++++. Mivel nekem még nincs tapasztalatom, mert ez lesz az első lombikos próbálkozásunk, tanácsokat adni nem tudok, de a többiek biztosan tudják mit kell most tenned. Úgy hogy fogadj szót Nekik, pihenj drága, egyél, igyál és simogasd pocidban a kis drágákat!!!!!


Mindenkinek sok pussz!!!!

3396. Bibe80 (válaszként erre: 3394. - 10d89b51ea)
2009. szept. 12. 17:00
OKSA, várunk este!:-)
3395. Goranga
2009. szept. 12. 16:40

Szofi!


Én a Győri intézetbe járok.

Miért?

3394. 10d89b51ea (válaszként erre: 3390. - Bibe80)
2009. szept. 12. 16:29

rendben:)))DDDD


Én is várom:)))DDDD


na indulunk majd valamikor este leszek:)))

3393. 10d89b51ea (válaszként erre: 3389. - Bibe80)
2009. szept. 12. 16:28

elhiszem:((


Majd lesz valahogy, ez a véleményem:))

3392. Szofi82
2009. szept. 12. 16:25

Köszi a válaszokat..

hát nem mondanám hogy megvigasztalódtam :))

szeptember 9-én volt az első inszem, de azóta is fáj a pocóm..ma ráadásul kis hőemelkedésem is van.. mert hát mikor máskor lennék náthás..nekünk a párom "készlete miatt kellett az inszem. elvileg velem minden rendben van, volt..van köztetek aki a győri intézetbe jár?

pusz

3391. Goranga
2009. szept. 12. 16:14

Sziasztok!!


Én csak érdeklődnék, hogy van e valaki akinek sikerült a lombik méhtükrözés után.

Azt mondják, ezután nagyobb az esély.

3390. Bibe80 (válaszként erre: 3388. - 10d89b51ea)
2009. szept. 12. 15:50

OK, nyitom az ablakot!:-)

Én is küldök majd neked a mai "termésemből":-)

3389. Bibe80 (válaszként erre: 3387. - 10d89b51ea)
2009. szept. 12. 15:49

Drágám!

Hidd el, tudnék én is mesélni!:-(

De ne ez lebegjen a szemeid előtt.

Persze, tudom könnyű mondani, bennem is van egy kis félsz. Azonban igyexem csak a JÓRA gondolni és ezt elpalántálni a kicsi szürkeállományomba!:-)

3388. 10d89b51ea (válaszként erre: 3386. - Bibe80)
2009. szept. 12. 15:34

megy a fénypostával:)))DD


megkóstolgatnám őket, biztos finomak:)))

3387. 10d89b51ea (válaszként erre: 3385. - Bibe80)
2009. szept. 12. 15:33

Hiába van hitem, amikor az ember már megsüti magát egy párszor rohadt nehéz bizni bármiben.


köszi előre is:)))

3386. Bibe80 (válaszként erre: 3381. - 10d89b51ea)
2009. szept. 12. 15:32

Na, az jöhet nálam is!

Egyébként Debrecenben éppen töltött ételek 7végéje van a Kósa-téren!:-)

Holnap is sütnek-főznek egy csomó töltött kaját!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook