Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


3865. smarti8 (válaszként erre: 3860. - Bibe80)
2009. szept. 21. 12:08

Szia Bibém!

Délután 3-ra megyek konzira.

Picit izgulok,de remélem nem lesz semmi gáz,és mielőbb el tudom kezdeni a kezelést.Már előre inni fogom a fehérjéket:)

puszillak.

2009. szept. 21. 11:27

Hali lányok! :)

Mai randizós kislányok mindhárman legyetek ügyesek és csupa jó hírt hozzatok! :)

3863. mrvRita
2009. szept. 21. 10:58

Márti!

Egy jó tanács, egyél napi kétszer reggel és este kaja előtt méhpempő mézet, bióboltba lehet kapni, és nagyon egészséges sok fehérjét és egyéb vitamint tartalmaz.Csak egy jó tanács.


puszi!

3862. mrvRita
2009. szept. 21. 10:54

Szia Márti!


Ne aggódj, biztos minden rendbe lesz.

Nagyon drukkolok Neked!

Várjuk a beszámolót!


puszi!Rita és Aprócskák:-)

3861. Bibe80 (válaszként erre: 3854. - Smarti8)
2009. szept. 21. 10:38

Hát igen!

Azért a sztorihoz hozzátartozik, hogy tegnap minden kiesett a kezemből, számból! :-o)

A férjem finoman meg is kért, hogy sűrgősen szedjem össze magam, mert nem bírja már nézni a bénázásaimat!:-)

Na, ezek után nem sokkal jött a tojástörés!:o)

Áááááhhh, tiszta zizi voltam!:-)


Remélem ma már nem hullok ennyire szét!:-)

3860. Bibe80 (válaszként erre: 3859. - Smarti8)
2009. szept. 21. 10:34

Szia Mártás!:-)

Természetesen én is gondolok ám rád.

Túl vagyok a vv-en, 13.00-ra megyek az eredményért + uh-ra!:-)

Majd megírom, mi volt!

Ti mikortól konzultáltok??

Ne izgulj csajé, nincs miért, jó lesz!:-)

Jól eldiskurálgattok, kifaggatnak és a többi..... :o)


Pusszancs: BB.

3859. smarti8
2009. szept. 21. 08:57

Bibe édesem:)

Ma nagyon gondolok rád:)UH!!!!

3858. smarti8
2009. szept. 21. 08:55

Mi az csajok??Most csak én vagyok??

nem baj,addig olvasgatok vissza.Kismamiknak babaragacs,takonypócoknak meleg tea:DÉs ezer vitamin:D

3857. smarti8 (válaszként erre: 3824. - Sunshine2009)
2009. szept. 21. 08:54

Szia Sunnikám!!

Köszike,és csütörtökön én is gondolok rád.De ha érdekel,este jövök a fejleményekkel:D

Addig meg kitartás,mindjárt csütörtök.Ezek szerint lehet egyszerre esszük a ragacsokat??

Képzeljétek csajok,a drága férjem már most hazaállított egy zacsi fehérjével:)

Mától minden este turmixot fogok inni:)

Remélem bivajy erős lesz,mert a pasimék mint kenusok is azt isszák:DÉs a teljesítmény nem marad el ott sem:)

3856. smarti8 (válaszként erre: 3828. - Szimpátia)
2009. szept. 21. 08:50

szimpikém.Köszike a jókívánságokat!:D

Már nagyon izgulok:D

Remélem nincs miért.Az első tali mindíg izgis.Ráadásul kapok egy új nőgyógyit:(EGY PASIT!!!!!:(

3855. smarti8 (válaszként erre: 3848. - Remény21)
2009. szept. 21. 08:25

szia reményem!

kicsit el vagyok havazva,ma munka van,délután meg konzi:D

3854. smarti8
2009. szept. 21. 08:24

Bibe drága!

Olvasom a storyt,hát nem semmi mik vannak.De a tojásos téma egy kicsit vicces:DJót nevettem rajta,de a sok rossz után azthiszem ez pont jól jött:)

Csajok kicsit el vagyok maradva és próbálok gyorsan visszaolvasni 3-4 napot,mert már igazából azt sem tudom,mikor voltam itt:(

Sok a munka,csináljuk a lakást,hogy mielőbb beköltözhessünk:)

MA MEGYEK A KAÁLIBA!!!!!ELSŐ KONZI:D

3853. smarti8
2009. szept. 21. 08:21

szia bibe drága!

jó reggelt neked is:D

3852. Bibe80
2009. szept. 21. 06:49

Sziasztok, jó reggelt és szép hetet mindenkinek!


Puszi: BB.

3851. Bibe80 (válaszként erre: 3846. - Bibócska)
2009. szept. 20. 20:39

Szia Bibócska!

Holnap randizunk!

Ha hamarabb bejutnál, lécci foglalj egy helyet elől a sorban!!:-)

Köccike!

Pusszancs!!!

BB.

3850. Bibe80
2009. szept. 20. 20:35

Sziasztok csajok, szép estét mindenkinek!


Ne hari, de nem vagyok túl jó passzban, tiszta pech-szériában telt a mai napom!

Délelőtt kiugrottunk apukámhoz, menetben a temetőt is útba ejtettük. Gyönyörűen rendbe tettük anyukám sírját a férjemmel, minden facca. Irány apa, ott ebéd, kis szieszta, majd vissza Debibe, de jövetben szintén beugrottunk a temetőbe, egy utolsó locsolásra!

Látom a sövény megritkítva, a vázából a vágott virág igen csak hiányos, a síron lévő krizantémbokrok (dugig bimbóval) közül az egyik 1/4-e délelőtti látogatásunk után sehol!:-(

Szégyen nem szégyen olyat káromkodtam, mint egy utolsó kocsis! Hhhúú, az agyamat egyből elöntötte a lila köd, a vérnyomásom még mindig az egekben valahol, ha visszagondolok!

A mocsok, szemétláda!:-(


Itthon pedig az apukámtól kapott tojásokat "törtem fel", egy egész tálcával. Hogy hogy nem, egyszer csak kifordult a kezemből az egész. De ezen legalább tudtam egy jót röhögni, miközben majd szét robbantam a dühtől!


Hát egyenlőre ennyi,de még nincs vége a napnak!

:o( :o)


Amúgy minden nagyon happy!


Alant olvasva látom mindenkivel minden rendben!

Götthösek gyógyulófélben, kismamik (hála vagytok egy páran)pihi ezerrel és az elmaradhatatlan babaragacs++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!


Most búcsúzom.

Szép álmokat, jó éjt mindenkinek!


BB.

3849. Remény21
2009. szept. 20. 19:35

Szia Moncsa!

én úgy tudom, h a Kaáliba lehet jelentkezni saját szakálladra, meg mehetsz beutalóval is, amikoris szakorvos, azaz nőgyógyász küld ...nem tudom, h van-e különbség a kettő közt, de nekünk volt beutalónk, és lehet, h csak akkor van TB támogatás, nem tudom pontosan...

3848. Remény21
2009. szept. 20. 19:31
Sziasztok Tündérbogyók! Én is csak a jelenlétit ugrottam be alárírni! Jelentem, szorgalmasan visszaolvastam 4-5 oldalt, így legalább Mindenkivel képben vagyok! Örülök, h szinte csak jókat láttam! Konzis csajszik, hajráf! :) tegyétek majd föl :) Kismamik - babaragacs! :) Taknyoskáim - Robitusszin :) - sajna, én is az uccsó csapathoz tartozok most :( - de inkább most, mint októberben :) lám, minden rosszban van valami jó :) jók legyetek, csumikálok Mindenkit! pussz
2009. szept. 20. 18:42

Hali jánykák! Remélem mindenki jól van és a vasárnapi bőséges ebédet nyögi... :) :D

Gondoltam aláírom a jelenléti ívet, és majd jövök. Eccercsak. :)

Pusszantás! :)

3846. bibócska
2009. szept. 20. 10:49

további szép napot csajszik....

majd még jövök

puszka

3845. bibócska
2009. szept. 20. 10:48

megkaptam és válaszoltam...jaj de jó a babák olyan édesek imádom őket.

ez jó program.mi anyósék megyünk ebédelni aztán a temetőbe és utána apumhoz.majd itthon folytatni a pihit.

puszi

2009. szept. 20. 10:28
Bibócska, küldtem üzenetet.
2009. szept. 20. 10:25
A mai program :délután megyünk látogatóba egy kedves barátnőmhöz, aki szept. 9-én szült. Olyan aranyos a kicsi drága:-))))))))))))
2009. szept. 20. 10:23
Drágasádom, jelentem mi jól vagyunk, Piri néni tombol. szerencse, hogy holnapig a nagyja lejár, igy a suliban nem kell kinlódnom.he-he-he
3841. bibócska
2009. szept. 20. 10:19

szia sunny baba..

hogy vagy drága?

nem ostorozom magam még van egy hetem és tudom bármi lehet...de én lökött a jeleket keresem amik nincsenek és ez aggaszt.

mit csináltok ma?

2009. szept. 20. 10:14

Sziasztok!


Édes, drága Bibócska. Valahogy megértem a riadalmadat, de próbálj NE gondolni az egészre. Biztosan nem könnyű, de azzal, hogy ostorozod magad nem tesz jót se testednek sem lelkednek. Próbáld kihasználni a vasárnapi szép időt, menjetek Lalóval sétálni, meg csináljatok valami kellemeset. Az segit elterelni a figyelmed.

És ne tessék ám arra gondolni, hogy nemsokára vissza kell menned dolgozni, ááááááá, frászt. 9 csodálatos hónap vár rád!!!!!!!!!!


Puszi édesem!!!!!

3839. bibócska
2009. szept. 20. 09:24

kellemes vasárnapot kívánok mindenkinek...

remélem mindenhol ilyen szépen süt a nap:-)szép idő van

az éjszakát túléltem nem lett nagy gond a savanyúból de az biztos most nem eszem egy darabig mert tényleg szó szerint őrült beteg tudnék lenni tőle annyit ennék belőle!!!

szóval élek ls a helyzet változatlan

3838. Bibe80
2009. szept. 19. 22:56

Jó éjt csajszikák!


Lám,lám mindenki az igazak álmát alussza már!!!:-)

Most jöttünk haza a moziból. Végső állomás 4 (3D).........hát durva dolgok voltak benne, de mivel megígértem a férjemnek, hogy elmegyek és végig nézem vele, így nem volt kibúvó! Ő is olyan lelkiismeretesen nézi a csöpögős, romantikus filmet velem!:-)


Ma nagyon elfoglalt voltam, mert csirkéket vágtunk-koppasztottunk-boncoltunk az anyóssal-nagymamával trióban, majd a spájzból szelektáltunk (ne tudjátok meg mi minden volt benne, éppen a harcoló német alakulat nem volt fellelhető:-)). Most végre van hely az anyóstól kapott rengeteg befőttnek is.Csirkék a fagyóban, befőtt a polcokon.......lesz mit enni a télen!:-)


Remélem mindenki jól van, és aki(k) éppen nem ő(k) is kezd(enek) kigyógyulni a kórságból!:-)


Kismamik!

Tudom már a padlás is tele van ezzel, de akkor is leírom, hogy pihenjetek sokat, kíméljétek magatokat és vigyázzatok a babócáitokra!!!!

BABARAGACS+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Lassan lépek.

A "gyengélkedőknek" mielőbbi jobbulást,a többieknek pedig hatékony védekezést kívánok a betegségek ellen!:-))))))))))))


Holnap apukámhoz megyünk, így nem leszek, csak este...........valszeg!:-)


További kellemes 7végét és millió puszi: BB.

3837. mrvRita
2009. szept. 19. 20:40

Szia oncsa!

Káliba nem kell beutaló.

Be kell jelentkezni, adnak időpontot és azt hizsem az első konzi 13-14 ezer.


Puszi!Rita és Aprócskák

3836. moncsa78
2009. szept. 19. 20:09

sziasztok

a pesti kaáliba kell beutaló mindkettőnknek, páromnak is meg nekem is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook