Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


4195. Remény21 (válaszként erre: 4167. - Bibócska)
2009. szept. 23. 14:19

nyilaltál Bóbim, mert beágyaztál :):):)

látod, látod, már 24 ó se, és dobogón leszel! :)

4194. Remény21
2009. szept. 23. 14:18
Hello lányok, hogy ityeg a fityeg? Akarom mondani, hogy ragad a ragacs? :) Remélem mindenki 100-as ma, no megyek lejjebb, viccaolvasok...
4193. 10d89b51ea (válaszként erre: 4191. - Bibócska)
2009. szept. 23. 13:57

értelek:))


akkor most dupplázz a joghurtból, majd holnap meg bepótolod a kápit:))


Elhiszem, hogy izgulsz drágám, de tudom, hogy sikerült a beágyazódás drágáid Veled vannak:))

4192. bibócska
2009. szept. 23. 13:31
utálom ezt a gépet!!sehogy sem akarja amit én akarok
4191. bibócska
2009. szept. 23. 13:30

joghurtot igen de kápit majd esetleg holnap ha már túl leszünk a dokin:-)


hát meg kell mondjam izgulok ám nagyon...nagyon várom hogy mi lesz holnap

4190. horvkris
2009. szept. 23. 13:28

Bibócska!

Nagyon köszönöm és viszont kívánom! :)

4189. 10d89b51ea (válaszként erre: 4188. - Bibócska)
2009. szept. 23. 13:26

Szia drágám:))


köszi nagon jól:))


Ti, hogy érzitek Magatokat?

Tudom, hogy minden rendben lesz holnap drága kismami:))


Savanyukápi, joghurt ugye eszed mindkettőt??

4188. bibócska
2009. szept. 23. 13:23

szia babusom...

hogy vagy ma?

2009. szept. 23. 13:22

Sziasztok drágáim:))


Hogy vagytok?


Reményem, Szimpikém, Bibém, Mártikám, Adrikám és Mindenki?


Bibócskám már csak egy nap és hidd el, hogy három számjegyű lesz a HCG

Küldöm Neked továbbra is a babaragacsot:)

++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++



Bocsi megy Mindenkinek++++++++++++++++++++++

4186. bibócska
2009. szept. 23. 13:22

csajok megint senki???

hol vagytok?

4185. bibócska
2009. szept. 23. 13:21

szia horvi..

sajnálom ami történt veled de remélem hogy sikerül testilg-lelkileg rendbe jönnöd.

én a debreceni kaáliba járok.az én orvosom dr bodnár béla...tökéletesen meg vagyok vele elégedve nagyon jó orvos imádom...

minden kaáliba más a kezelés és a hozzáállás de biztos vagyok benne hogy az ovosod a neked megfelelő kezelést nyújtja majd..

szóval kívnok neked sok szerencsét és kitartást hogy hamarosan anyuka lehess...

4184. horvkris
2009. szept. 23. 12:51

Sziasztok!


Szeretnék tapasztalatokat gyűjteni a Kaáli intézettel kapcsolatosan, azért is vettem rá magam, hogy ide írjak.

36 éves vagyok, most, 1 hete jöttem ki a kórházból. Azért mentem be, hogy laparoszkópos beavatkozással kezeljék az endometriózisomat és katéterezzék meg a petevezetőket, amiket UH-n keresztül átjárhatatlannak láttak.

Amikor felkeltem közölték, hogy mindkét petevezető menthetetlen volt, kivették. Sajnálják de természetes úton már nem lehet gyerekem. Azóta sem térek igazán észhez. Most még feldolgozhatatlannak tűnik az egész.

Marad a lombik. Az orvosom szerint 20% eséllyel.

Nehéz lesz felkelni ebből a gödörből...de már legalább kértem időpontot a Kaáliba. Novemberben megyek. Dr. Kovács Tímeához.

Remélem jól választottam orvost...nem ismerem őt de szeretnék már egy nőt látni aki foglalkozik a problémámmal.

Mindenkinek sok sikert kívánok!

2009. szept. 23. 11:52

Drágáim, látom nincs senki, megyek lepihenek.

További szép napot Mindenkinek!

2009. szept. 23. 11:43
Bibócska, megy a babaragacs ezerrel!!!++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++Puszi:-)
4181. db2225bc4d (válaszként erre: 4077. - Remény21)
2009. szept. 23. 11:41

Igen eljön a mi időnk is de neked biztos hamarabb Reménykém mert nekem az idén már biztos nem lesz semmi. Sajna le kell mondanom a novemberi programról. :-((

De nem baj majd követlek titeket én is! :-))

2009. szept. 23. 11:35

Sziasztok Lányok!!

Gondoltam benézek kicsit hozzátok.

4179. Bibe80
2009. szept. 23. 10:52

Na helló!

Sehol sámli????

Mi ez a pangás???

4178. bibócska
2009. szept. 23. 08:49

vagyok ismét...

csak az én gépem gondol egyet és kidob.ilyenkor várnom kell hogy pihizzen aztán jöhetek megint...

hát igen a 30 egynéhány vírus dolgozik ezerrel...

4177. Bibe80
2009. szept. 23. 08:30

ÉÉÉÉÉÉÉÉSSSSSSSSS!


ÖRÜLÖK NEKTEK, JÓ HOGY RÁTOK TALÁLTAM!!!!:o)


BB.

4176. Bibe80
2009. szept. 23. 08:29

Halihó!


Csak beköszönök és már rohanok is dolgozni!

Húú, de nem fog már ez a szék engem, na de.... :o)


Millió pusszantás mindenkinek és kitartást azoknak, akinek közeledik az idejük!!!:-)

Tiszta izgi!:o)

Minden OK lesz és csupa jó hírekkel fogtok megörvendeztetni mindannyiónkat!

DRUKKOLOK és küldöm a ragacsokat++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++!


Majd még bekukkantok, puszi: BB.

4175. smarti8
2009. szept. 23. 08:21

Na,most meg én vagyok egyedül és én beszélek magamban.Na mindegy,lépek és dolgozom egy kicsit.

Pusszantás csajok,még visszajövök:D

4174. smarti8
2009. szept. 23. 08:20

Egyébként kicsit el voltam havazva tegnap,de ma reggel bepótoltam,és mindent elolvastam,és majd leestem a székről itt az irodában már korán reggl:)

Nagyon cukik vagytok:)

És tényleg:JÓ,HOGY VAGYTOK!!

4173. smarti8
2009. szept. 23. 08:15

Szia Bibócskám!

Hogy aludtál?Olvasom xarul:(

Ne is foglalkozz vele.Inkább a pöttömökre koncentrálj!Minden rendben lesz.ma meg ugyanúgy itt leszünk veled,hogy teljen az idő,mint mindíg:D

Katax drága!Nagyon el vagy veszve.Minden rendben??

4172. smarti8 (válaszként erre: 4085. - Szimpátia)
2009. szept. 23. 08:02

szimpikém!köszike a válaszod.de nem nyugodtam meg,mivel még nem kezdtem el a stimut,hanem majd csak a mensi második napján,mikor leveszik a vért,így az még nekem pénzbe fog kerülni és nem is kevésbe ahogy itt a csajok írták 14-15ezer:(

Már van 2 hormon leletem,de az egyik a closti kúra után volt a másik meg előtte.Nem értem miért nem fogadja el az előttit.Mindegy,csak jöjjön össze,mert elsőre össze kell jönni:DMajd látjuk.

4171. smarti8 (válaszként erre: 4074. - Remény21)
2009. szept. 23. 07:56

Drága Reményem!

Köszönöm kérdésed jól vagyok.Jó túllenni az első konzin.Várom Pirit mint már írtam:D

Ennyire még sosem vártam.Tegnap voltam a nődokimnál,hogy levegye a kenetet,tenyésztésre,mert az az 1 hiányzik még.Mondtam a dokimnak,hogy 3ra volt időpontom,és fél7 után jöttem ki.Erre ő olyan mérges lett,hogy ezt nem csinálhatja doki,és majd beszél vele.Mondtam neki nem kell,mert én sem voltam ideges.Persze az voltam,utálok várni,pláne 6 órát:D

Na de mindegy,ez van előre kell nézni:D Nem igaz??

És te,hogy vagy?Olyan ritkán vagyol itt velünk,persze én se vagyok kutya,de ne vidd túlzásba a munkát!!!!!!!!!!!!!!!

puszi,és szép napot!!

4170. bibócska
2009. szept. 23. 07:52

hajrá katax..

drukkolunk hogy jó híreid legyenek??

csajok hellamona hova tünt?remélem nincs gond

4169. smarti8 (válaszként erre: 4067. - Szitaszivárvány)
2009. szept. 23. 07:51

Jó reggelt szivi:)

Bocs a késő válaszért,a Szegedi Kaáliba járok:D

4168. Katax
2009. szept. 23. 07:25

Szép jó reggelt Lányok!


Remélem mindenki jól aludt.

Sok jó dolog történt veletek.

Ma megyünk megbeszélésre Pestre. Majd kiderül, hogy mi lesz :).

Puszi, drukk és ölelés mindenkinek kivétel nélkül.

Nagyon szép napot :):)

4167. bibócska
2009. szept. 23. 07:23

én már itt vagyok kilökött az ágy majd elestem annyira rugdosott:-)

szép reggelt szép reményem..na igen ez a nap sosem fog eltelni de ha igen sosem lesz holnap DÉL!!!!

este már én is eltüntem mert apa is nézni akarta ami az övé meg meg kell hagyni olyan nyillalásaim voltak hogy csak na úgy éreztem rendesen...


de még a tegnapihoz hozzá szólnék mégegyszer.

itt mindenki fanatikus:-) (fantasztikus)és bizony nekem is nagyon sokat jelent ám a barátságotok a támogatásotok és minden kis szó vagy szöszszenet..


na és akkor most már keljetek fel!!!!

4166. Remény21
2009. szept. 23. 07:06

Szép jó reggelt Mindenkinek! Ki az ágyból 7alvók! :) Hasatokra süt a nap, minket meg vár a munka! :( ma úgy itthon maradnék....nade


Drága BibóManóm! Kitartás, már csak 1 nap! :) Kezdheted az óráidat visszaszámlálni! És azt ajánlom, használd ki a mai nap minden szabad percét, mert holnaptól megváltozik az életetek! Ma vagy utoljára "szabad"!!!! :):):):):)


Többieknek szép napot, jó munkát, kismamiknak, "nagymamiknak" jó pihikézést kívánok! és az elmaradhatatlan ragacs! +++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ pusszancs

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook