Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


4585. smarti8
2009. szept. 25. 12:52

A gurulósszék még alattam.De képzeljétek el,mindenkinek az van,csak nekem van bőr,főnöki székem,és most figyuzzatok:MASSZÍROZÓVAL BEÉPÍTVE:D

Sosem használom:)

4584. smarti8
2009. szept. 25. 12:51

Mindjárt mehetünk haza hurrááá!Ma nem túlórázunk:D

Reményem drága te már otthon vagy??

4583. smarti8
2009. szept. 25. 12:50

Szia Adri!

Ha nem mondtam volna SZTAHANOVISTA DOLGOZÓK VAGYUNK REMÉNYEMMEL EGYÜTT:D

Szunni drága!

Gratulálok nektek,látom izgalmas lesz az év hátralévő ideje.Hajrá csajok,megy a ragacs+++++++++++++++

4582. db2225bc4d (válaszként erre: 4577. - Sunshine2009)
2009. szept. 25. 11:48

Szia Sunshi!


Nagyon örülök, hogy ilyen jól alakult a tegnapi konzi a doktornővel. Mi is hozzá járunk, nagyon szeretem. Mindig olyan kedves, már ismerősként köszönt minket( Visszajáró vendégek vagyunk) :-))

4581. sunshine2009 (válaszként erre: 4580. - MrvRita)
2009. szept. 25. 11:23

Igy van Rita, bizni kell benne hogy minden rendben lesz, és akkor valóban úgy is történik minden.

Dokinéninek is mondtam, hogy én nagyon bizom benne, hogy minden rendben lesz és sikerülni fog, ő meg azt mondta, hogy nagyon jó, hogy igy gondolkodom!

Úgy hogy fel a fejjel, bizni Istenben , mert MEGSEGIT!

4580. mrvRita
2009. szept. 25. 11:18

Suchi!


Biztosan úgy lesz, csak akarni kell és mindig pozitívan, okés.-)


Bár most nekem se könnyű, de próbálok pozitív lenni:-))


Sokat beszélgetek Velük a Kis drgáimmal:-)

és apával esténként imádkozunk és hisszük, hogy megsegít az Úr!


puszi!Rita és aprócskák

4579. sunshine2009 (válaszként erre: 4578. - MrvRita)
2009. szept. 25. 11:14

Édes vagy Rita, köszönöm!!!!!!

Igen valóban decemberre tudni fogjuk már az eredményt. Ha minden rendben lesz, és már miért ne lenne :-))))), november közepe táján kezdjük a stimut, november végén transzfer és ha Mikulásra nem is, de karácsonyra megtudjuk az eredményt! :-))))Bizom benne, hogy a legcsodálatosabb ajándék vár ránk az idén karácsonykor!

4578. mrvRita
2009. szept. 25. 11:05

Szia Sunchi!

Hát ez nagyon szuper, nagyon örülök a hírnek:-)))))))))

Kívánom Nektek, hogy minden jól alakuljon és legkésőbb dec.-re már tudni is fogod a babákat:-))

Nagyon drukkolok!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Bababrancs ezerrel+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Puszi!

2009. szept. 25. 10:49

Sziasztok drágáim!!!!


Elsősorban Bibócska GRATULÁLOOOOOOOOOOOK!!!!!!!!!!!!

Jajjjj, nagyon örülök Neked! Átgondoltam milyen lesz, amikor majd velünk is hasonlót közöl a dokinéni, mondanom sem kell a könnyek a szemembe szöktek! Mégegyszer gratula és millllllióóóóó puszi!


Na, és akkor hadd meséljek én is a tegnapi napról.

14-re volt időpontunk. Rengetegen voltak, emiatt várnunk kellett. Párommal olyan idegesek voltunk, szólni sem birtunk egymáshoz. Nagyon nehezen telt az idő. Valahogy 14:45-kor kijött a dokinéni és szólitott. A szivem , mint a bolha olyan picire zsugorodott, és bementünk.

Olyan édes, kedves, aranyos a Kováts Timea, nagyon kellemes benyomást keltett. Elbeszélgettünk, végignézte a leleteinket és akkor kérdezte, hogy: na, akkor lombik? És mi a párommal mindketten válaszoltunk: igen, lombik. És akkor mikor szeretnénk? Minél hamarabb, hangozott mindkettőnk válasza. Kedves volt mosolygott, erre az ő válasza, ok, akkor jövőben szűlünk! Majd elolvadtam még csak a gondolattól is.

Na, és akkor átmentünk ultrahangra, minden rendben volt.

Következő lépésként kaptam egy hónap fogigátlót, közben kell majd jelentkezenem egy uh-ra és akkor a következő menzimkor(novemberben) kezdhetjük is a stimut.

Lányok, olyan boldogok vagyunk mindketten, elmondani sem tudom!

4576. mrvRita
2009. szept. 25. 10:45
puszi mindenikek!Rita és Aprócskák
4575. mrvRita
2009. szept. 25. 10:45

Látom sehol sekinek:-(

Hát akkor majd jövök, amikor tudok:-)

4574. mrvRita
2009. szept. 25. 10:38
bibe, hogy vagy?
4573. Bibe80 (válaszként erre: 4571. - Db2225bc4d)
2009. szept. 25. 10:36

Halihó Adrika!

Tutkó elkerüljük egymást, de nem haragszom!:-(

Hogy alakul a hasikád, szépen gyógyulgat a műtét helye?

Pihenj csak, majd jössz, amikor tudsz!

Puszi neked és a Lucácskának is!


BB.

4572. mrvRita
2009. szept. 25. 10:36

Szia Adri!

Köszike a pozitív energiát:-))

Én is ugyanezt kívánok Neked!


puszi!

2009. szept. 25. 10:23

Nincs itt SENKI!!!HAHÓ!!

Na lépek, mert látom egyedül vagyok. :-((

Megyek lepihizek, majd még felnézek, hátha több szerencsével járok és nem csak magamban beszélgetek!:-))

2009. szept. 25. 10:18

Smartikám, Reménykém! Ne dolgozzátok magatokra halálra!! cup-cup

:-)) Smartikám, tegnap én is hasonlóan jártam.

Reményke! örülök, hogy a homeoplántika segített!:-DD

4569. db2225bc4d (válaszként erre: 4559. - Bibe80)
2009. szept. 25. 10:15

Drága Bibécske!

Drukkolok, hogy jó hírekkel gyere haza és hamarosan punkciózzál!

Ne aggódj a sírás miatt ez a hormonokkal van összefüggésben. Legalább gyakorolsz a következő kilenc hónapra gyakran lesz még ilyen. :-))))))))))

Várunk haza! puszi

4568. db2225bc4d (válaszként erre: 4565. - MrvRita)
2009. szept. 25. 10:10
Rita és aprócskái! Pihizzetek, vigyázzatok magatokra! Megy a babaragacs ezerrel!!!+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++
4567. db2225bc4d (válaszként erre: 4517. - 10d89b51ea)
2009. szept. 25. 10:08

Drága Babusám!

Olvastalak, nagyon drukkolok, hogy csak sima ciszta legyen!! Meglásd, hétfőn jó híreket fogsz hallani! Maradjon meg a hited Babus, ez nagyon fontos, mi pedig küldjük feléd a sok pozi energiákat! Puszi

2009. szept. 25. 10:04
Sziasztok lányok! Szép napot Mindenkinek!
4565. mrvRita
2009. szept. 25. 09:35

sziasztok!


Szép jó reggelt Mindenkinek:-)

Hát az este most jó jó sokat jártam wc-re:-))))

Szinte 2-3 óránként:-)3x kelltem fel:-))

A is Drágáim remélem dolgoznak odabenn:-)))

Egyébként ma 8-ig alukáltam:-)

Jó sok fehérjét bereggeliztem szokásos tejfeles túró massza, rozskenyérke, sonka felvágott egy nagy bögre tejecske:-)))jó is laktak a kis Drágák:-))


Bibócska!Fekszem és pihizek:-))vigyázzni kell Magunkra Neked is meg Mindenkinek:-)Nagyon drukkolok Mindenkiéert!Babanrancs+++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ ezerrel küldök Mindenkinek:-))


Bbe!Nagyon dukkolok Nektek!Biztos minden jól alakul:-)


Többiek hogy vagytok?


Puszi!Rita és Aprócskák

4564. smarti8 (válaszként erre: 4503. - Remény21)
2009. szept. 25. 08:18

Reményem életem,pont ezt akartam mondani,illetve írni.Köszi,hogy kisegítettél:D

Ne dolgozd halálra magad!!!pussssszz.

4563. smarti8
2009. szept. 25. 08:17

Jaj,de bunkó vagyok.Olvasok itt vissza ezerrel,válaszolok is,de be nem köszönnék:(

NE HARI CSAJOK!:)

Szép jó reggelt mindenkinek!!!!

4562. smarti8 (válaszként erre: 4501. - Hellamona)
2009. szept. 25. 08:16

Szia Hella!

Nem tudom:D Csak kérdezem mikor kell szedni.Mert az elevitnél tartok és ott rendszerességgel:D

4561. bibócska (válaszként erre: 4558. - MrvRita)
2009. szept. 25. 07:35

ritám és az aprócskák...

pihenjetek ti is sokat és vigyi magadra nagyon én is így teszek ígérem

4560. bibócska (válaszként erre: 4559. - Bibe80)
2009. szept. 25. 07:34

szép reggelt édes bibém...

remélem ma nem lesznek olyan sokan mint tegnap és hamar szabadulsz és jösz közölni a jó híreket:-)

óóó a sírás miatt ne aggódj én egy fránya gyerekmesén a nils holgersonon bőgtem amikor az utolsó része volt..

még gyerekkoromban láttam azt a mesét és nagyon szerettem akkor most meg tök véletlen kapcsolgatás közben találtam rá..és megnéztem hát lett sírás belőle:-)

4559. Bibe80
2009. szept. 25. 07:25

Jó reggelt Bigék!:-)


Ne haragudjatok, de tegnap valami marhaságot töltött a gépre apjuk a háttérben és iszonyat lelassította netet, ezért nem tudtam itt lenni veletek!


Olyan dühös voltam, majd' szét tudtam volna robbani. A tegnapi napom amúgy is egy kissé feszült hangulatban telt (ideges voltam, sírhatnékom támadt - sírtam is -, aztán megint happy) lehet túl sok már a szer számomra????:-)

8-ra vv, 11.30-re eredményhirdetés és uh. Aztán majd megtudjuk a továbbiakat!


Legyetek jók, vigyázzatok magatokra és egymásra, valamint a babócáitokra!


Majd jövök!

További szép napot mindenkinek!


Puszi: BB.

4558. mrvRita
2009. szept. 24. 22:21

Reményke köszönöm a sok babrancsot meg a többieknek is:-))

Arik vagytok.

Úgy örülnék, jövő pénteken egy pozitív tesztnek:-))

Ma nem sok szurkálást éreztem a pocimba, de egyébként jól vagyunk:-))sokat pihizem.Hasam mint egy lufika:-))


Szép álmokat!Puszi!Rita és Aprócskák

4557. mrvRita
2009. szept. 24. 22:18

Sziasztok!


Bibócska! GRATULÁLOK Kismami, nagyon ügyik ezek a babák, jól bekapaszkodtak:-)meg persze Te is ügyi vagy.

Most aztán nyugalom és további pihi.


Puszi!

4556. Remény21
2009. szept. 24. 20:57

nincs senki! :(

jóéjt mindenkinek! Bibém, holnap várunk a jó hírekkel! siess lökni az infót majd! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook