Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


8725. 10d89b51ea (válaszként erre: 8710. - Szitaszivárvány)
2009. nov. 10. 13:30

Szia szivi:)


Ezerrel megy a drukk hétfőre:))


nincs semmi baj, csak a sza. esős idő.


Kellemes délutánt lányok:)


Remélem jól vagytok az idő ellenére is!

8724. bibócska (válaszként erre: 8720. - Szimpátia)
2009. nov. 10. 12:36

hát kiváncsi leszek nagyon mit mutat a labor...

meg holnap a belgyógyón mi lesz...

na majd nemsoká kiderül kettő köröl elbaktatok az eredményért.

8723. Szimpátia (válaszként erre: 8710. - Szitaszivárvány)
2009. nov. 10. 12:00

SzivikeSzia! :)

Nem lehet hogy csak simán az az oka a hullásnak hogy ősz van? Nekem ilyenkor szokott.. Vedlek, vagymi. :D És neked is nagyon megy a drukk meg babaragacs! :))

8722. Szimpátia (válaszként erre: 8718. - Smarti8)
2009. nov. 10. 11:57

Szia Mártikám! :)

Biztos mindenki a dolgát végzi, az enyémet is megcsinálhatná valaki...pfff..:D

Látom nehezen férsz a bőrödbe, de érthető.. Nagyon drukkolok! :))

8721. Szimpátia (válaszként erre: 8715. - Remény21)
2009. nov. 10. 11:55

Csoki Reményem! :)

Szóval hétfő? Nem péntek 13? :( :D Ne haragudj, de érthető okokból siettetném a dolgod..:))) Aztán ügyes légy kislány!

A szerződésbontást is vettem tudomásul. :D És jelentem éjjel is fájtam... Hát nem tudom.. Khm..:) Ha eltűnnék akkor eksön van. De az értesítés nem marad el. :)

8720. Szimpátia (válaszként erre: 8712. - Bibócska)
2009. nov. 10. 11:52

Szia életem!

Hogy vagytok ma? Megvolt a vérvétel? :) Remélem minden rendben. Már most szólok hogy meg ne ijedj ha lesznek csillagaid.. A terheseknek car a vérképe (többségének). Nálam is a katonaságnál örültek volna ennyi csillagnak. :( :D Mondjuk majd a későbbi laboroknál várható inkább...


És igen, még 20 nap. :D

Ma mi is voltunk vérvételen, és találkoztunk apánkkal. Azt a széles vigyort...:D Épp akkor ért a kaálihoz amikor ott gurultam. Apa mondta is hogy látogassuk meg. Hna..má épp én hiányzok neki. :D Majd Tökivel együtt megyünk hozzá mert azt megígértük. De jó volt látni. :))

8719. Szimpátia (válaszként erre: 8709. - 10d89b51ea)
2009. nov. 10. 11:47

Pusszantunk ma is Babuskám! :)

Nem nyaggatlak, de ha van valami akkor bökjél meg nyugodtan. :)

8718. smarti8
2009. nov. 10. 10:24

El se hiszem nincs itt senki:))

Remélem mindenki jól van és csak azért nincs senki mert a dolgát végzi.Puszi mindenkinek:DD

8717. smarti8
2009. nov. 10. 08:50

Jó reggel csajosok.

Mizujs?Ébresztőőőőőőőőőőőőőőő:))

Reményem köszike a dícséretet.Ma menek az első szurimra pontban 12-re:)

Gyufa ég ezerrel:DD

8716. Remény21
2009. nov. 9. 21:43

Ja, és Szivikém! alig várom, hogy szerdán te is uilyen jóhírekkel gyere! :D

igen, én is ezen a 3 nap különbségen gondolkodtam :) érdekes....mindenesetre én még bízok a jövő7ben, hogy akár 1*re feküdjünk bennt az őrzóben :) ... puszi Abinak!


és Lucának Adri! :)

8715. Remény21
2009. nov. 9. 21:35

Köszi mindent mára lányok!

Megyek beverem a szundit! holnap megint rázósabb napom lesz, még egy csomó mindent meg kell csinálnom a 7en...

hát akkor sajna nem randizunk lányok, 1*...hátha!


Osztom Babusom a többiek véleményét! Mi van veled? visszafogott vagy! akarsz róla beszélni?


Smartikám! - megdicsérlek, ügyes kislány voltál ma :)


Mindenkinek kivétel nélkül sok-sok puszit küldök!


Bibócskám, erősítem a ragacsot ++++++++++ :)

Szimpianyu! kezdem oldani lassacskán a "szoba"foglalást, azaz a ragacsot! :)


Babuska, neked külön cupp! :)

jóéjt lányok!

8714. smarti8
2009. nov. 9. 20:59
Látom nagy a pangás addig szétnézek a neten egy kicsit,hátha később lesz még valaki:)
8713. smarti8
2009. nov. 9. 20:50

Helló lányok!

Jaj Reményem az nem jó ha hullik a haj,majd a babával együtt újranövesztitek:)Most látom jött susmus,remélem te írtad:D

El is olvasom.Minjá jövök.

8712. bibócska
2009. nov. 9. 20:46

szimpikém édesem örülök hohy ti is jól vagytok..akkor még 20 nap?!:-)

igen szimpinek tűnik a vali de majd kialakul...

már holnap reggel megyek is a laborba...

8711. bibócska
2009. nov. 9. 20:44

na ezt a hírt vártam egésznap drága reménysugaram...de akkor le kell mondanunk a randiról ha tényleg hétfőn sikerül a punkció...

nem baj csak minden rendben legyen veled és tüszőcskékel:-)

2009. nov. 9. 20:25

Sziasztok!

Remény!Úgy örülök! Mármint nem annak, hogy majdnem túlstimuláltak, hanem annak, hogy egyébként minden oké és hétfőn már punkció. Az a 6-7 tüsző is szép eredmény. Még 1-2 hozzájöhet nem?

Nekem csökkent a hajhullás mértéke, de még mindig több a kelleténél. Hormonok változása miatt hullhat. Nekem utóljára szülés után volt ennyire durva.

Kíváncsi vagyok mi lesz szerdán!


Babus tényleg csendeske vagy. Mi van veled?

puszi a többieknek is!

jó éjt!

8709. 10d89b51ea (válaszként erre: 8704. - Szimpátia)
2009. nov. 9. 20:00

Én is Benneteket drága Szimpikém:))


igen minden rendben van:)

8708. Remény21
2009. nov. 9. 19:55

Csak Apánknak volt ma pungálása, össze-vissza 9!!!!! csak pislogtunk, mikor Tándi 11-re jött be dolgozni! Micsoda forgalom volt ma megint! dugig volt a folyosó!


Nem teljesen fog menni a visszaolvasás, de megpróbálom! Tényleg remélem, mindenkinél minden a legnagyobb rendben! és köszke a jeleket :) most már lassan viszem őket a beváltó helyre! :)

8707. Remény21
2009. nov. 9. 19:52
Jut eszembe! Szivike! kegyetlen hullásnak indult a hajam :(:(:( megkérdeztem bennt őket, még senki nem mondott efféle panaszt, nem hallottak még ilyet a szurik mellékhatásaként (amit át is olvastam még eccer, és nem írják)...hát remélem hamarosan alábbhagy, mert ha nem, elfogy a hajam :(
8706. Remény21
2009. nov. 9. 19:50
hát majdnem sikerült túlstimuzniuk! :( éreztem is, mert tegnap már nagyon görcsölgetett a hasam alja...szal E2-őt néztek ma, Bélám szerint olyan 300-400 körüli érték lenne ilyenkor normális, na az ma nekem 721, azaz a duplája volt :( így csökkentette a 150 adag Gonalt 75-re! Tüszőcskék alakulnak, olyan 6-7-et számolt mindkét oldalt :) Csütörtökön megyek vissza UH-ra (Szivikém, elsősorban ezt most neked mondom, mert sajna megint nem futunk így össze), aztán H-őn úgy néz ki pungálás :)
8705. Remény21
2009. nov. 9. 19:47

sziasztok Lányok! Köszike az aggódást, és hogy ennyire vártatok! olyan arik vagytok! jól vagytok? Mindenki? :)


Bocsi, hogy ilyen későn jöttem Hoxára, már fél2-kor itthon voltunk, csak az itthoni dolgok is közbe jöttek!

2009. nov. 9. 19:22

Babuskám pusszantunk! :)

Olyan kis csendeske vagy.. Minden oké? :) Biztos? :)

2009. nov. 9. 19:20
Aztaa..jól elpofázok itt magamban..:D
2009. nov. 9. 19:19

Szivikém neked jobbulást hormonügyileg. Már nem kell sokat kibírni, kitartás kislány! Meglátod meglesz ennek is az eredménye! :)

A többieket pedig puszilom név szerint! :D

8701. Szimpátia (válaszként erre: 8685. - Bibe80)
2009. nov. 9. 19:17

Háj Babám! :)

Megvonod a ragacsomat? :( :D Háát..úgy néz ki tényleg nem kell már sokáig. Úgy izgulok hogy csütörtökön is minden rendben legyen..:)

Te is vigyázz magadra és úgy álljál hozzá hogy más is odaférjen, és nyugi, rohan az idő...:)

8700. Szimpátia (válaszként erre: 8681. - Bibócska)
2009. nov. 9. 19:15

Szia életem! :)

Már 2 beutalót harácsoltál össze? Kis telhetetlen..:D No és szimpi volt a védőnő? Mi volt? Meséljél csak. :)

8699. Szimpátia (válaszként erre: 8678. - Smarti8)
2009. nov. 9. 19:13

Szia Mártikám! :)

Hajrá kislány, közeledsz a cél felé. Ügyesen a szurikat és remélem hogy sikeres lesz az eksönötök! :))

Mi jól vagyunk, köszi, reggel óta változatlan a helyzet. :D

2009. nov. 9. 17:55

oké, érezzétek jól magatokat!

Igen, ha gyengébb lefolyású, akkor már nyert ügyünk van. És ebben az esetben a gyengébb remélhetőleg szövődménymenteset jelent. Abinál pedig ez a legfontosabb.

8697. bibócska
2009. nov. 9. 17:54

igen igazad van...bár azt is hallani hogy nem ad teljes védettséget de ha már gyengébb lefolyású akkor is jobban jár az ember..

na mindegy nem könnyű erről dönteni.

most megyek megyünk ayósék..

még este ha nem jövünk soká benézek mi helyzet...

puszi

2009. nov. 9. 17:51
Sógorom a mentőállomás vezető főrovosa. A lényege, hogy 1960 óta ugyanolyan eljárással készül az összes védőoltás. Gyakorlatilag gyengített vírust adnak be. Igaz, nem tesztelték éveken át és ez az, ami aggaszt, de úgy gondolom most van rossz és van rosszabb lehetőség. A rosszabb, hogy az oviban hamar elterjed. Abinak gyenge, heges a tüdeje, nem kockáztatnék egy újabb tüdőgyulladást. A párom meg nem tudja, hogy kihez kell nap mint nap bemennie. Ha úgy van, neki a putrikat is végig kell járnia. Onnan meg ki tudja mit hoz haza. Jó, még soha nem lett ebből bajunk. De most nem kellene kockáztatni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook