Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Kaáli intézet fórum

A Kaáli intézet (beszélgetős fórum)


2009. nov. 12. 16:17

Szia sunshine! Köszi, megvagyok, kicsit kötekedős hangulatban ugye, de azt hiszem ez a hormonbombáknak betudható. Tegnap 9-10 tüszőt látott a dokikám, ennek ellenére még mindig 225 gonalt szúrok. Már saját magamat unom! :-) Egyébként egész jól!

És te? Látom, lenyugodtál egy kicsit, de az a helyzet, hogy az érzelemkitörések mostanában állandósulni fognak, így ezt el kell fogadni. :-) És a párunk se tehet mást!

Bennem is van félsz, elég sokminden múlik nálunk is ezen, jó, nem anyagilag, de biztos, hogy gyökeresen változik az életünk, ha nem sikerül. No akkor is, ha sikerül, csak akkor van értelme...

de meg kell próbálni lehiggadni, pozitívan gondolkozni, magunkba fordulni és csak befelé figyelni, úgy hogy közben más rossz híre, ne legyen hatással a mi életünkre! :-)

2009. nov. 12. 16:15

Tudjátok csajok, igy ismeretlenül is annyira szeretlek benneteket!!!!!!!!!!!!!

Olyan jó, hogy vagytok nekem!!!!

8963. sunshine2009 (válaszként erre: 8960. - Szitaszivárvány)
2009. nov. 12. 16:10
SZIVIIIIIII, szia csillagvirág!!!!!Hogy vagy???
2009. nov. 12. 16:09

Sziasztok bogyókáim!!!!!


Sikerült kicsit lehiggadnom, nem tudom mi kapott el a délelőtt, vagyis ha jobban belegondolok tudom, a lombikos topikon Bettinának nem sikerül, azt hiszem ennek hatására estem kétségbe.

De én hiszem, hogy nálunk minden rendben lesz, babácskák akarnak minket szüleiknek és velünk fognak maradni.


Puszikállak édeseim: Bibócska, Babus, Reményke, Szivike-KÖSZÖNÖM!!!!!

8961. marcipanzsu82 (válaszként erre: 8960. - Szitaszivárvány)
2009. nov. 12. 16:08

Szia!


A győri Kaliba járunk, tudom hogy okkal csinálják ezeket a vizsgálatokat, csak már olyan rég szeretnénk kisbabát, hogy egy kicsit türelmetlen vagyok, meghát az inszeminációban a 2 sikertelen után kissé megrendült a bizalmam.

De kitudja ha amellett döntenek, lehet hogy éppen a harmadik sikerül, úgyhogy azért pozitívan állok a dologhoz.

2009. nov. 12. 16:04

Szia marcipanzsu!

Ha ezt akarják megnézni, akkor biztos jó okuk van rá. gondolom a papírokból számukra nem derül ki, hogy melyikre (inszem-lombik) alkalmasabb. feleslegesen nem fognak gyötörni. Melyik Kaáliba jártok?

8959. marcipanzsu82 (válaszként erre: 8957. - Remény21)
2009. nov. 12. 15:54

Szia!


Köszönöm a választ.Az eredmények nem régiek kb.1 hónaposak, az erdeményen az van hogy menny.3ml, mozgó alakok aránya 60%, ebből 45% intenzíven mozgó vélemény oligozoospermia.

Én már voltam uh-n a kaáliba nálam minden rendben van, már csak ez van hátra valami olyasmit mondtak,hogy a sperma túlélési idejét vizsgálják,és utána döntik el, hogy inszem, vagy lombik. Nekem már volt 2 inszem, az egyiknél alig voltak használható spermák.

2009. nov. 12. 15:26

Sziasztok!

Remény, ez nagyon jó hír! Nem mondott darabszámot?

Holnap délre megyek, vérvétel is lesz, majd fél 2-kor dokikám. Csak estére fogok hazaérni, de mindenképp elújságolom mit mondott és mikor lesz punkció. Már most szurkál a hasam és majd leesik a fejem.

Sunikám, ne idegeskedj, tudom, sok múlik rajta, de ha nyugodt tudsz maradni, nagyobb az esély!

Puszilok mindenkit és bocs, hogy nem tartok névsorolvasást, de rohanok az oviba! Még jövök!

8957. Remény21 (válaszként erre: 8956. - Marcipanzsu82)
2009. nov. 12. 15:11

szia Marcipánzsu!


Mikori a vizsgálatotok? nem lehet, hogy régebbi, és azért akarnak "frisebb" képet látni? aztán ha voltatok már andrológusnál, akkor tudod, hogy nem csak a mennyiséget nézik ilyenkor, hanem az alakjukat, a mozgásukat... milyen papírotok van régebbről? nekem most hirtelen ezek jutottak eszembe, amit nézhetnek..

2009. nov. 12. 14:57

Sziasztok!

lenne egy kérdésem, mi a férjemmel 30.-án megyünk a Kaáliba a férjemnek lesz sperma vizsgálat és utána dől el hogy hogyan tovább, mivel neki 10millió a spermaszáma, de már voltunk andrológusnál,és hormon vizsgálaton is az jó lett, akkor ez miért kell, vagy most mit néznek?

Előre is köszönöm a válaszokat!

8955. Remény21 (válaszként erre: 8954. - Remény21)
2009. nov. 12. 14:45
Szivive=Szivike :):):)
8954. Remény21
2009. nov. 12. 14:45

utána jó darabig úgyis nyugton kell maradjak azon a bizonyoson.... na látom senki, estefelé bekukk! Szép délutánt mindenkinek! :) cupp-cupp


Szivive! már előre megy a drukk holnapra ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++


Bibócskám! babaragacs ++++++++++++++++++++++++

Szimpikém, neked már kevesebb :) ++++++

8953. Remény21 (válaszként erre: 8946. - Sunshine2009)
2009. nov. 12. 14:42

Szia Napsugaram!

Félsz? - természetes! képzeld nekem a 2. lesz, de már parázok :(:(:( - én ilyenkor mindig kiengedem a fáradt gőzt, és megkönnyebbülök! ahogy Bibócska is mondta, lásd lelki szemeid előtt a célt, és erőt ad, meglásd! kitartás kislány! minden ok. lesz! Piridnek meg külön örülök! megy a drukk ++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++++ neked is Smartika + Szivike!


Tele vagyok félelmekkel! vajon a holnapi napom mennyire lesz az utolsó munkanapom? és még du egy továbbképzést ki kell bírjak, szombaton viszont már nem megyek, mert kerilányoméknál szülinapot ülünk, vasárnap anyukámékhoz megyünk ebédre, és spajzolunk is belőle a jövő hétre, ugyanis HÉTFŐN PUNKRÁCIÓZOK APÁNKKAL! :):):):) talán most idegesebb vagyok, mint az 1. alkalommal! nem bánom már, lassan elfogynak a szurik is! és ma azt mondta, hogy "SZÉPEN MEG VAGYOK PAKOLVA" :):):) hát reméljük a legjobbakat, húúúúúúúúú de félek, a francba...

8952. Remény21
2009. nov. 12. 14:38

Sziasztok Bébibogyóim! van itt valaki? :)

visszaolvastalak benneteket :)

Továbbra is megy a munka érdemrendje a dolgozóknak :)


Bibócskám! köszke biztató szavaidat, és mindenkinek....vigyázz magatokra nagyon ebben a nyálkás időben! várjuk a fotót a kiskönyvről :)

Jajj anyus, Apánk nemsokára fenéken billent titeket, alig várom :):):)


SzimpiAnyuci! 18? :D telik ez kérem szépen! akkor mégeccer ellenőrizd le a fényképezőt, hogy a helyén van-e? :D csók nektek is!

2009. nov. 12. 11:37
Köszike drágáim. Igen, én is remélem, hogy sikerül ezt a mostani lelkiállapotomat jobbra varázsolni, hiszem, hogy ha akarom ők is akarni fogják és velünk maradnak!!!!!!
8950. bibócska (válaszként erre: 8948. - Sunshine2009)
2009. nov. 12. 11:21

gondolom milyen nehéz lehet..de pozitívum kérlek próbálj meg optimista lenni...

ha te elhiszed hogy sikerül akkor a tested is elhiszi és babó/k veled marad/nak:-)

8949. 10d89b51ea (válaszként erre: 8946. - Sunshine2009)
2009. nov. 12. 11:05

Szia drága sunikám:))


Ne félj drágám, minden jól fog alakulni, sikerülni fog!

Teljesen érthető az érzésed ezen szerintem Mindannyian keresztülmentünk.


Legyem meg továbbra is a hited meglesz a gyümölcse.


puszika:))

8948. sunshine2009 (válaszként erre: 8947. - Bibócska)
2009. nov. 12. 11:04

Köszi édesem, nagyon jól esnek a szavaid.

Tudod, olyan érzés,mint amikor fejed fölött lóg a bárd. Nekünk teljesen ki kell fizetni, ha sikerül sebaj, olyan boldogan adom majd meg az adósságom, ugyanis ennyi sok pénzt csakis kölcsönből tudunk kifizetni, de ha nem.......jaaaaaaaaaaaaajjjjjjj, nem is merek rá gondolni.

Ugye sikerülni fog?????

8947. bibócska
2009. nov. 12. 10:57

drága ez természetes....hiszen az örömön kívűl hogy most beindultok azért olyan dolgok történnek amiket nem ismersz és ugye mindig tartunk az ismeretlentől....

de nem kell félned..nem mondom hogy mindig kellemes lesz de csipp-csupp eltelik majd az idő és meglásd hamarosan kismami leszel...erre gondolj és akkor már nem kerget a frász!!!

erős vagy drága menni fog!

2009. nov. 12. 10:53
Tudjátok, el kell mondanom nektek, szerintem ti megértitek amit érzek most: kezdek félni. Eddig annyira pozitívan gondolkodtam, mindenkinek azt mondtam biztos sikerül, de most ahogy egyre közelebb vagyunk belémállt a frász. Mondjatok valami bíztatót, mert mindjárt sírok.
2009. nov. 12. 10:51
Kicsit görcsöl a hasam, de ettől a fogitabitól olyan kevés jön, fura nekem, máskor mindig elöntött, most :-)))))), most csak vigyorgok neki.
2009. nov. 12. 10:49

Sziasztok kedveseim!!!!


Jelentem, Piri megérkezett valahogy nagy nehezen. Estére vártam, de csak reggelre jött meg. Na, de a lényeg hogy jött, annak ellenére, hogy a dokinéni azt mondta, meg a protokollos lapomon is azt írja, hogy menzitől függetlenül kezdünk szombaton.

2009. nov. 12. 10:29

Sziasztok lányok!


Remélem, hogy jól vagytok:))


ismét pang a fórum:((

8942. bibócska
2009. nov. 12. 10:08

ritusom zsanikám látom jól elvoltatok az éjjel hát ezt teszi az éjszakázás!!!

vigyi ám magatokra puszi...

8941. bibócska
2009. nov. 12. 10:08

reményem édesem megy a drukk ám 10000-el és szivikém neked is....


sunnykám smartikám??helyzet??


babusom csillag virágom remélem te is jól vagy?


adrikám mizu veletek?luca leányzó hogy van?

8940. bibócska
2009. nov. 12. 10:06
édeseim ha meglesz a könyvecském lefotózom hogy tudjátok nektek is ilyet kell kapnotok hamarosan!!persze ha nem minden városban másmilyen de ezt nem hiszem!!:-)
8939. bibócska
2009. nov. 12. 10:05

szia kinga...remélem jól fognak alakulni a dolgok ha már mindenképp a lombikra van szükség...

kívánom hogy sikerrel járjatok:-)

puszi

8938. bibócska
2009. nov. 12. 10:03

szép jó reggelt drágaságaim!!!

csajok ez így nem fair!!én szinte egész nap itt lógok de bezzeg este amikor már nem vagyok akkor rajzik a fórum!!hogy lehet ez???annyira hiányoztok!!

2009. nov. 12. 00:32

Sziasztok lányok! Mindenkit puszilok és szeretnék gyakrabban jönni, de sajna nem tudok! :-( Sokat gondolok rátok!

Szivike, Reményke nagyon drukkolok, hogy sok szép tüszőcskétek legyen! Hamarosan PUNKCIÓÓÓÓ!!


Reményke drága, köszi, hogy gondolsz rám, és írsz nekem, attól függetlenül, hogy ritkábban tudok jönni. Nagyon jólesett! A puszit természetesen átadom Lucusnak!


Szimpike, Bibócska! Nagyon vigyázzatok magatokra ebben a vírusos időszakban!! Bibócska, te különösen!!


Babuska! Remélem jól alakulnak a Ti dolgaitok is baba ügyben! :-)


Most már én is megyek. Jó éjszakát!

Puszi mindenkinek! Ahogy Reményemet idézzem: A-tól Z-ig:-))

8936. mrvRita
2009. nov. 11. 22:55

Nos akkor megyek. további jó és kevés munkát és reggel jó pihenést!

Puszi!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook