Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A interneten találtam olcsó MAC pigmenteket. Vajon eredetiek? Vki vett már? fórum

A interneten találtam olcsó MAC pigmenteket. Vajon eredetiek? Vki vett már? (tudásbázis kérdés)


2009. febr. 20. 23:33
Biztos megvannak az olcsó forrásai, vagy kamionról esett le stb. nem?
5. 3dc5a222b9 (válaszként erre: 4. - Jimm)
2009. febr. 20. 22:38
Szia, én is gyakran keresgélek ezeken a piacokon. Sokszor márkás, drága cuccokhoz hozzá lehet jutni jó áron. Ha kételkedsz, nézd meg az eladó értékeléseit, az többnyire mindent elárul. Például, ki mennyire volt elégedett a vásárolt termékkel. Mert ha kamu, akkor azt kegyetlenül leírják!
4. jimm (válaszként erre: 3. - Sshine)
2009. febr. 20. 22:34
szia, vannak fix áron is kínálatok 2000 Ft körül...én is nagyon szeretem a MAC termékeket, csak nem mindig jutok el az Aréna plázába. Teszveszen, vaterán nézelődtem, de túl olcsónak tűnnek.
2009. febr. 20. 22:22
Mennyire olcso? Mert amugy nagyon dragak... Viszont ha licitalos, akkor gyanus, hogy a vegere ugyanott leszel, mintha megvetted volna rendes aron. A kikialtasi ar nagyon alacsony szokott lenni. Amugy en imadom a MAC pigmentet!!
2. jimm
2009. febr. 20. 21:54
Konkrétan licitálós oldalakon keresgéltem MAC pigmentet, csak feltűnően olcsó szinte az összes. Honnan származhatnak?
1. jimm
2009. febr. 20. 21:53
A interneten találtam olcsó MAC pigmenteket. Vajon eredetiek? Vki vett már?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook