Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A hasam mindig úgy néz ki, mintha fel lennék puffadva, valami étel okozhatja ezt? Van rá megoldás? fórum

A hasam mindig úgy néz ki, mintha fel lennék puffadva, valami étel okozhatja ezt? Van rá megoldás? (tudásbázis kérdés)


2009. máj. 26. 14:04
Az is lehet, hogy olyan ételeket eszel ami nállad puffadást okoz. Van aki nem bírja a hagymát, a káposztaféléket.
2009. máj. 26. 12:20

Nekem nemrég derült ki hogy tejallergiám van.

Mióta nincs tej nincs puffadás se:)

2009. máj. 26. 12:15
Sajnos ilyen érzésem nekem is van, nagyon kellemetlen. Reggelre mindig rendeződik, de addig... szörnyű
2009. máj. 26. 12:13
Sok minden, szénsavas üdítő-igen, még az ásványvíz is, hüvelyesek.
3. era741211 (válaszként erre: 1. - Marcsykaa)
2009. máj. 26. 12:08
Sok minden okozhatja.....ha diszkomfort érzésed is van,érdemes lenne kivizsgáltatni!Lehet,hogy epekő....vagy egyéb emésztési dolog van van a háttérben!
2009. máj. 26. 12:08

Szia!

Ez lehet attól, hogy gyenge a hasfalad, nekem is az ezért kezdtem el edzeni rá, mert ha ettem utána én is mindig úgy néztem ki mint aki terhes...:)De ez már kezd elmúlni:)

2009. máj. 26. 12:06
A hasam mindig ugy néz ki mintha fel lennék puffadva, (komolyan mintha kismama pocakom lenee) valami étel okozhatja ezt? Van rá megoldás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook