Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Hannah Montana táncszőnyeg nem működik, 2-t is kipróbáltunk 7 kül. TV-n. Mi lehet a baj, segítsetek! fórum

A Hannah Montana táncszőnyeg nem működik, 2-t is kipróbáltunk 7 kül. TV-n. Mi lehet a baj, segítsetek! (tudásbázis kérdés)


2009. dec. 29. 10:56
Nálunk is a színes dugók összekeverése volt az orvosság.
5. c95c921ae7 (válaszként erre: 4. - Gofrika)
2009. dec. 28. 15:47
Uff..ez kemény..De legalább megoldódott.
2009. dec. 28. 14:15
igen,képzeljétek,közben nézegettem a neten,és valahol leírták,hogy: ha így nem működik,fordítva dugja be,és tényleg!!! Úgyhogy köszi Lily! Igazad volt! Bakker ne tudjátok meg,öröm helyett mi volt a fa alatt...:(((
2009. dec. 28. 13:59

Az én lányom is kapott mikulásra ,bár én így utólag semmi értelmét nem látom.

Én 2 tv-n próbáltam,2 különböző emberrel.Végül már tiszta idegbetegen felvittem a tv szerelőhöz,hogy mondja meg mi a baja.Ott derült ki hogy elírták a csatlakozási módot.Tehát nem a sárga bemenetbe kell dugni a sárga vezetéket hanem pont fordítva,vagyis sárgába fehéret,fehérbe sárgát.Nekünk legalábbis ilyan van amit így kell csatlakoztatni.

2009. dec. 28. 13:23
Hát akkor csak rossz lehet..Nem? Vigyétek vissza.
2009. dec. 28. 13:01
A Hannah Montana táncszőnyeg nem működik, 2-t is kipróbáltunk 7 kül. TV-n. Mi lehet a baj, segítsetek!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook