Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A Gymnema Sylvestre kapszulától fogyott már valaki? fórum

A Gymnema Sylvestre kapszulától fogyott már valaki? (tudásbázis kérdés)


2011. nov. 21. 11:03
Tudtommal ez a szer eredetileg a vércukor normalizálására hivatott, más kérdés, hogy milyen hatékonysággal. Kb. olyan, mint a babhéj. De semmiképpen nem fogyasztószer. Írd be a keresőbe a nevét + vércukor.
8. 44bc6f2b60 (válaszként erre: 5. - Erika827)
2011. nov. 21. 10:47
Miktől fogytál vagy mitől?
7. aniik (válaszként erre: 5. - Erika827)
2011. okt. 7. 18:59
:(:(:(
6. F.Ildikó71 (válaszként erre: 5. - Erika827)
2011. okt. 6. 21:33
amit még mondani akartam,hogy kerüld a különböző fogyókúrákat is pl:90 napos,káposztaleves,atkins stb,azért mert ezek kúrák,ami ugye nem tarthat egy életen át ergo ha abba hagyod azonnal vissza mennek a kilók.Nekem úgy sikerült,hogy megnéztem mik a rossz szokásaim,ezeket el hagytam,persze csak fokozatosan,és mivel igen türelmetlen ember vagyok elkezdtem spining edzésekre járni,hogy felgyorsítsam a folyamatot.Egy idő után pedig nekem a Norbi update jött be,főleg mert nem tilt semmit.Nekem így sikerült,de nem vagyunk egyformák,mindenkinek magának kell kitapasztalnia,hogy neki mi a jó,de két jó tanács:sportolj,mert kitartóvá tesz és mindig reggeliz,mert üzem anyag nélkül a kocsi sem indul és azért is jó reggelizni mert akkor lehet bűnözni,ha van kérdésed szívesen válaszolok.szia
5. erika827 (válaszként erre: 4. - F.Ildikó71)
2011. okt. 6. 20:16
Igazad van teljesen.Sok fogyasztószerrel próbálkoztam már,kevés sikerrel.Teljesen igaz,hogy csak a mozgás hiányzik az életemből.Amit sikerült lefogynom valamilyen kapszulától,abbahagyás után mindig visszajött.Kevés az akaraterőm.Neked hogy sikerült leadni a kilóidat?
4. F.Ildikó71 (válaszként erre: 1. - Erika827)
2011. okt. 6. 20:05
Szia,ne szedj semmit mert csak a pénztárcád lesz vékonyabb.Gondold végig csak józan paraszti ésszel,hogy akik diétáznak és kőkeményen edzenek napi szinten,hogy fogyanak azoknak sem egyik napról a másikra,iszonyatos energiákat kell bele fektetni minden egyes leadott kilóba....akkor egy kis kapszula milyen csodát tudna tenni?A képlet egyszerű,egyél kevesebbet és mozogj többet.Szia sok sikert egy csaj aki már túl van 35kg-on és nem szedett semmit.
2011. okt. 6. 18:57
Én ettem, de nem fogytam tőle.
2011. okt. 6. 17:59
Még csak nem is hallottam róla.Én a Slim greenline 700-at szedem.mellette tornázok figyelek a kaja kalória mennyiségre.Eddig nem tom.
2011. okt. 6. 17:45
A gymnema sylvestre kapszulától fogyott már valaki?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook