Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A Gina egy áldozat tollából fórum

A Gina egy áldozat tollából (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A Gina egy áldozat tollából

1 2 3 4 5
36. gribedli*** (válaszként erre: 32. - 6b006fc769)
2014. júl. 14. 17:06

En csak azt nem hiszem el, hogy valaki beletehet a poharamba barmit, amig ott ulok es nezem, eleve, ha "nem szimpatikus", nehezen hiszem el, hogy olyan kozel jusson, hogy az asztalnal, barpultnal ezt megtehesse anelkul, hogy eszrevegyem.


Ettol fuggetlenul ha o nem mer mar kimenni az utcara sem, erdemes inkabb feljelenteni, nem veszit vele semmit.

35. gribedli*** (válaszként erre: 30. - 3ceaf21574)
2014. júl. 14. 17:03

Amirol irtam, csak azert lett 4 ev, mert igaz, volt DNS-minta, de nem volt a rendszerben azonosithato senkivel. Miutan sikerult azonositani valakivel (akirol kiderult, hogy az apja lehet a tettesnek, de ugye ez az apa mar meghalt), meg kellett keresni a fiat, es ez a kereses kerult 3 evbe. Mert egy torvenytelen gyerekrol van szo, akinek az anyja hazassagban elt, szoval tobb szazezer notol kellett Dns-mintat venni. De megis sikerult. Ez 4 ev tortenete es egy 13 eves kislany gyilkosat igy sikerult megtalalni, plusz amiket leirtam elotte, a kezdetleges kamerak segitsegevel is bizonyithato lett.


A cikkben leirt sztori viszont cseppet sem ilyen kacifantos, ezert, ha o sajat maga tudja, hogy kire gyanakodhat, nyugodtan megteheti a feljelentest. Ha tortent eroszak, teljesen mindegy lesz, hogy volt gina vagy sem, ezert tanacsoltam. Neked meg szokas szerint olyan tusko hozzaallasod van, hogy csak hozod a formad, gratulalok...

34. 3ceaf21574 (válaszként erre: 32. - 6b006fc769)
2014. júl. 14. 15:21
Hát a dílertől vette.
33. michelle.r (válaszként erre: 31. - 6b006fc769)
2014. júl. 14. 15:18
Reméljük, a következő jobb lesz :)
32. 6b006fc769 (válaszként erre: 26. - 3ceaf21574)
2014. júl. 14. 14:48

Valahonnan csak vette, hogy gina volt.

Mi meg elhisszük.

31. 6b006fc769 (válaszként erre: 27. - Michelle.r)
2014. júl. 14. 14:46
Jó a téma, de nagyon szellős a történet.
30. 3ceaf21574 (válaszként erre: 29. - Legnano)
2014. júl. 14. 14:43
Kideríti azt a Magyar bűnüldözési csoport a törékeny pattanásos arcúval az élen,hogy mi is történt pontosan,ha csak len nem xarják az egészet.Jah majd négy év múlva megoldódik minden.
2014. júl. 14. 14:35
A tanultságot remélem levontad,mert már kétszer átvertek.Nem hiszem,hogy így utólag nem bántad meg,hogy ilyen kétes szórakozó helyre mentél.Most el kel gondolkodnod,hogy megérte-e,mert még téged néztek részegnek.Nem hisznek neked se a rendőrség se a kórházban,de még a környezeted sem.Az utóhatással is magadra maradtál és a szavadat megkérdőjelezik.Meggondolnám,hogy jó-e az ilyen szórakozás,hogy kiesik belőled,hogy mi történt veled.Hol voltak ilyenkor a BARÁTAID?Sajnos a rendőrség nem áll a helyzet magaslatán,ott neked nem lehet igazad.Más szórakozást kel nézned,ha az utóhatásból felépülsz,mert ez a veszély továbbra is fenn áll.Gyógyulásod lassú folyamat lesz,de marad-e meg belőle olyan,ami gátolni fogja a normális életed.Azt kívánom,hogy jöjj rendbe és újra a régi legyél,de már óvatosabb, mint előtte voltál.
28. gribedli*** (válaszként erre: 1. - Paris25)
2014. júl. 14. 14:16

Sajnalom, ami tortent veled, en is azt kerdezem, hol volt a baratno es hogy tudta beletenni az italodba a cuccot a pasi, ha te kerulod? Kozel engedted magadhoz megis annyira hogy megtegye es nem figyeltel, ott volt melletted, vagy hogy?


Szerintem senkinek nem szabadna ilyen konnyen elvinni a balhet es ha ra gyanakodsz, feljelenthetned, hatha van valami biztonsagi kamera a szorakozohelyen, ahol latszodhatott valami. Masreszt ha penzt ajanlott, es a vegen megis kirabolt, akkor lehet, hogy nem mindket alkalommal o volt a tettes, de ha igen, es rablasnak szerette volna alcazni, az is lehet, hogy meg nem szabadult meg ezektol a targyaktol (veletlen?).


En nem hagytam volna annyiban. Masik dolog meg, hogy ha volt szex koztetek, vagy gyanakodsz, kerhetsz vizsgalatot es mas jelei vannak egy nemi eroszaknak mint egy "beleegyezeses" szexnek, szoval kiderul ez is.


Par hete derult feny egy 4 eve elkovetett gyilkossag tettesenek a kiletere, es 2 olyan biztonsagi kameranak koszonheti a lebukast az illeto, amik nem is voltak jo lebontasuak es csak messzirol latszik, szoval meg igy sem veszett ugy. Ha a korhazban ugy kezelnek, hogy tulittad magad, akkor is jogod van feljelentest tenni. Meg egyszer nagyon sajnalom ami tortent, ne hagyd annyiban es nezz korul, hogy mit tehetsz, hatha...

27. michelle.r (válaszként erre: 24. - 6b006fc769)
2014. júl. 14. 14:12
A téma mindenesetre elég jónak tűnik egy tanácstalan blogírónak..... :)
26. 3ceaf21574 (válaszként erre: 24. - 6b006fc769)
2014. júl. 14. 14:12
Egyátalán nem biztos hogy gina volt.Ezer féle van már.
2014. júl. 14. 14:10

Azért arra vigyázz, hogy harmadszorra ne történjen ez meg veled. Ha kikapcsolódásra vágysz találj magadnak biztonságosabb szórakozást. Ismert barátnőkkel, haverokkal, házibuli, mozi....stb.

A barátnő hol léte a kérdéses idő alatt bennem is felmerül és az is, hogy nem tanultál az esetből? Aki ilyen helyre megy, főleg, hogy már megtörtént vele a baj, miért nem elővigyázatosabb?

Kívánok neked mihamarabbi teljes felépülést!

24. 6b006fc769 (válaszként erre: 22. - Bözsi néni)
2014. júl. 14. 14:08
Azért valahogy kiderült, hogy volt ott gina. Vagy feltételezzük csak? Engem ez is érdekelne. Bár én idegesítően kíváncsi fajta vagyok és szeretem körbejárni a dolgokat
2014. júl. 14. 13:57
Dolgoztam fiatal drogfüggőkkel.A rendőrség is xarik rá,meg az egészségügyisek is xarnak rá.Egyszerűen azthiszik hogy jól beállt oszt kész.
22. Bözsi néni (válaszként erre: 18. - 6b006fc769)
2014. júl. 14. 13:56

Igen, jól írod: ha van vérvétel...


De a cikkíró elmondása szerint még a nővér is úgy állt a kérdéshez, hogy "túlitta" magát.


Egyáltalán nem ritka sajnos, néztek már cukorbeteget is részegnek... és az éppen szívrohamot kapott kolléganőmet is - ugyanis az utcán lett rosszul, összeesett és - ami szívrohamnál nem ritkán előfordul - be is pisilt.


Emiatt részegnek gondolták, szerencsére azért volt két járókelő, aki odament hozzá és mentőt hívott.


Szóval majd jön a cikkíró és elmondja, mert szép dolog ez elméletben, de sajnos a valóság nem ilyen rózsás, hogy mintavétel meg ilyesmi. Rámondják, hogy részeg disznó és kész.

21. 6b006fc769 (válaszként erre: 20. - 9b10f3d7ff)
2014. júl. 14. 13:51
És ha felmerül, hogy "Valaki valamit kevert a piámba" szoktak esetleg vért is venni.
20. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 19. - 6b006fc769)
2014. júl. 14. 13:26
Szerintem is, ha nemi erőszak a vád, tuti vesznek mintát, főleg, ha az illető még fel is ismerte, illetve ismerni véli a személyt, elkövetőt.
19. 6b006fc769 (válaszként erre: 15. - Spinneli)
2014. júl. 14. 12:58
A mérőszalag kicsit túlzás. Pl. DNS mintát tud venni a helyszínelő is, illetve az orvost megkérik a mintavételre. Az ISZKI meg be tudja vizsgálni a mintát.
18. 6b006fc769 (válaszként erre: 12. - Bözsi néni)
2014. júl. 14. 12:55

Na álljunk csak meg. A részeg és a patológiás részeg között van némi különbség. Ha van vérvétel, akkor kimutatható a szer is, az alkohol is.

Ha bűncselekmény gyanúja merül fel, akkor vesznek mintát a kórházban is. Akár DNS mintát is, ha a szexuális erőszak gyanúja felmerül.

17. anya4005 (válaszként erre: 1. - Paris25)
2014. júl. 14. 12:43

Nehany eve en is kaptam az italomba ginat. Mikor ereztem,hogy nem birok labra allni,szoltam az ismerosomnek,hogy vigye magaval a taskam (ketten voltunk lanyok,engem nem birt volna el,de volt nalam kp bosegesen,telefon,fenykepezo,iratok,igy azokat akartam menteni). Persze,nem hagyott ott! Hivott meg nehany ismerost,es kicipeltek a sziget bejarataig, fogtak egy taxit,haza vittek. Kegyetlen volt a masnap es a harmadnap is. Nem is ertettem,hogy tudtam ennyit inni,mert akkor meg fogalmam nem volt a szerrol. Kesobb egy masik lany is igy jart,o korhazban kotott ki,tole tudom,mi tortent velem is.

Szoval,a cikket olvasva bennem is az egyik legfontosabb kerdes merult fel: hol volt a baratnod?!

Egyebkent en rogton a pultostol kaptam a cuccot az italomba,mashogy nem is lehetett,mert rovideztunk,es a pultnal meg is ittuk,nem raktuk le sehova.e

16. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 6. - Bözsi néni)
2014. júl. 14. 12:23
A táskáról, amiből kiloptak mindent. A telefonokat is belehetett volna azonosítani, nekem lett meg így telefonom.
15. spinneli (válaszként erre: 10. - Zebracsikó)
2014. júl. 14. 12:20
Itthon erre nincs kapacitás a magyar helyszínelőknek kb. egy mérőszalagjuk van, mint felszerelés, nemhogy laborok, meg teszterek...
14. Bözsi néni (válaszként erre: 10. - Zebracsikó)
2014. júl. 14. 12:18

Ja, a filmekben.


Csakhogy ez itt Magyarország, magyar rendőrséggel és nem a Helyszínelők.


Próbáld csak ki, csak aztán ne bőgj, ha röhögve elhajtanak a rendőrök, jó kis megjegyzések kiséretében...

13. Sirga
2014. júl. 14. 12:16

Megdöbbentő. Örülök, hogy megírtad. Viszont furcsának találom, hogy meglehetősen érzelemmentes a történet - mintha nem is Veled történt volna, csak elmesélnéd más esetét.(Én legalábbis - főleg, ha terápiás célja is van - biztos minden érzést megosztottam volna.)

Jobbulást kívánok!

12. Bözsi néni (válaszként erre: 11. - 6b006fc769)
2014. júl. 14. 12:15

Valószínűleg a kórházban is úgy álltak hozzá, mint most te:


"Á, csak részeg!" Merthogy a tünetek hasonlóak, alkoholszag meg nyilván van, hiszen ivott valamennyit.


Ha nem végeznek rögtön erre irányuló vizsgálatot, már egy nap múlva sem kimutatható. De hát ugye, részeg, minek hinni neki???

11. 6b006fc769 (válaszként erre: 10. - Zebracsikó)
2014. júl. 14. 11:55

Lehet azt is.

Egyébként a patológiás részegség is ilyen tünetekkel jár, amiket a cikkíró leírt; arról viszont nincs szó, hogy kimutatták a Ginát.

Szóval nekem ez a cikk erősen hiányos.

10. zebracsikó (válaszként erre: 9. - 6b006fc769)
2014. júl. 14. 11:44
no igen, és mintát is lehet venni DNS teszthez
2014. júl. 14. 11:42

"Bevillannak képek az éjszakáról, konkrétan egy kép, egy pasival vagyok, de az arca totál homályos, és sajnos ez erőszaknak sem minősül, miután gyakorlatilag egy félhullával van az illető „férfi”"


Itt mi is történt? Volt aktus, vagy egyéb szexuális cselekmény? Mert akkor igenis van szexuális erőszak, ha másnak védekezésre vagy akaratnyilvánításra képtelen állapotát használják erre.

2014. júl. 14. 11:39

és hol volt a barátnőd/kísérőd ilyenkor??


csak látnia kellett volna, hogy elvonszol egy idegen


Sajnálom, ami történt!


A depressziód a Gina hosszútávú mellékhatása, vagy a történtek miatt alakult ki?


Remélem, mihamarabb kimászol a gödörből és elhagyod ezeket a rettenetes gyógyszereket!

7. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Paris25)
2014. júl. 14. 11:28
Jó, hogy megírtad a cikket és gyógyulást kívánok neked, hogy túl tudd magad tenni a történteken.
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook