Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » A főiskolai diplomámhoz még nem kellett anno nyelvvizsga. 40 elmúltam bőven, újra tanulnék, de nem nyelvet... lehet? fórum

A főiskolai diplomámhoz még nem kellett anno nyelvvizsga. 40 elmúltam bőven, újra tanulnék, de nem nyelvet... lehet? (beszélgetős fórum)


1 2
2016. okt. 6. 06:49
Jól hangzott, hogy nem kell nyelvvizsga, de erről szó sincs, csak arról, hogy általános nyelvvizsga nem kell, de szakmai igen.
3. Guruljka (válaszként erre: 1. - Évanéne)
2016. okt. 6. 00:23

Bátran nézegesd a Felvi.hu oldalt.

Minden fajta felsőoktatási képzésről részletes információkat közöl, a jelentkezés módját és a határidőket is megadja.

Kereshetsz szakterületenként vagy iskolánként...


Jó keresgélést kívánok! Én 54 évesen lettem első éves, most a szakdolgozatomra készülök már. :D (És még nincs vége...)


Levelező hallgatóként is lehetsz államilag támogatott hallgató.

2. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 1. - Évanéne)
2016. okt. 6. 00:19

Miért ne? Csak az akaratod szabhat határt, tanulni sosem késő.


Sok sikert hozzá!

2016. okt. 6. 00:05

A munkaterületemen jó vagyok, a végzettségemnek megfelelő feladatom van, de frissíteném, fejleszteném a tudásom.

Nyelvtudásra nincs szükségem, kedvem sincs éppen ezért nyelvet tanulni, csak pénzkidobás lenne.

Csak tanfolyamokban gondolkodhatok, vagy mehetek tovább valamilyen módon a felsőoktatásban?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook