Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A férfiak mikor kezdenek örülni a kis jövevénynek? fórum

A férfiak mikor kezdenek örülni a kis jövevénynek? (beszélgetős fórum)


1 2
2007. máj. 4. 10:18

Mi terveztük a babát. A terv után három hónapra rá lett pozitív a tesztem. A férjem viszont nem örült annyira eleinte a babának, mint én. Eltelt 1,5-2 hónap amikorra éreztem, hogy kezd megbarátkozni a gondolattal. Azután nagyon figyelmes volt velem, kellett is, mert egyre hisztisebb lettem... Időnként felmerült benne kérdésként, hogy biztosan jó apa lesz-e stb. Most még kb. 3-4 hetem van hátra a szülésig. Ő már nagyon várja a babócát, és most én kezdek ijedezni, hogy pár hét és menthetetlenül megváltozik az életünk. Hárman leszünk. Olyan fura érzés ez most :)

Mindenesetre Lindus szerintem adj időt a párodnak, hogy hozzászokjon a gondolathoz, és majd Ő is örülni fog!

2007. máj. 4. 08:37

Sziasztok :)

Csatlakozom az előttem szólóhoz. Ha nem tervezett baba volt, akkor több idő kell az apukának, amíg megbékél a gondolattal, sőt még örül is.

Mi abszolut terveztük a picit, de így is elmaradt a filmekből ismert könnyező és bőréből majd kiugró apuka. De csak az első időkben. Áttörést jelentett az első UH, amire bejött velem. De az igazi öröm akkor köszöntött be, mikor megmutatta azt is, hogy mije van odalent. Valahogy ezután már kézzelfoghatóbbá vált a férjemnek. És persze a nagy, hullámzó-mocorgó poci is csábítja az apukát egy kis simire, szeretgetésre :)

Légy türelmes!

2. Nike
2007. máj. 4. 08:03
Ha "váratlanul" jött a baba, a legtöbb férfi úgy érzi, hogy hátbatámadták... Igaz szerelem esetén azért egy idő után megbarátkozik a gondolattal, és örülni is tud majd! Főleg, mikor már látszik is valami, lehet már simogatni és beszélgetni a pocakhoz :)
2007. máj. 4. 07:55
Az én párom még mindig nem gondol a picire!tudom h mindig is babát szeretett volna,de most nem látom jelét semminek.Tudom h nagyon aggasztja h nincs munkám,de remélem az első sokk nem tart sokáig met ig az én örömöm veszik el.Próbálom megérteni ,de szükségem lenne lelkileg érezni h ő is részt vesz az örömben!Remélem értitek:)kérlek irjátok le a tapasztalataitokat,h tudjam mire is szamithatok!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook