Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » A fehérje diétáról kérnék infókat, tapasztalatokat, ki mit tud róla?:) fórum

A fehérje diétáról kérnék infókat, tapasztalatokat, ki mit tud róla?:) (beszélgetős fórum)


2011. nov. 2. 19:21
Szia! Én már több, mint két hónapja csinálom, és nagyon bevált. Sajnos nagyon tésztás vagyok, így elég nehéz volt eleinte, de már teljesen átszoktam. Néha engedek egy kis "bűnbeesést" magamnak valami kis édességgel, de azt is inkább délelőtt. A lényeg, hogy változatosan étkezz, így nem fogod idő előtt megunni. Én mérlegre nem szoktam állni, de a tükör mindent elárul, és látványos az eredmény! Úgyhogy az én véleményem határozottan pozitív, sok sikert kívánok hozzá! :)
2. b3dbbde2e9 (válaszként erre: 1. - Ági0603)
2011. okt. 25. 21:39
Én csináltam a South Beach diétát, az kb. ilyen, első két hét fehérje +zöldség(! azt nyugodtan ehetsz!), utána fokozatosan vissza a ch. Két hét alatt 5 kg-ot fogytam (kb 10 volt rajtam), de aztán a visszavétel nem ment fokozatosan, jó nagy falásrohamok lettek belőle, ergo szép lassan vissza is jött minden. Ha ezt ki tudod küszöbölni, szerintem működőképes.
2011. okt. 25. 21:14
Nem a nagyon drasztikus egy hetes fehérje diétára gondolok, hanem arról ami azt köti ki csak, h első héten csak fehérje, semmi gyümölcs semmi szénhidrát,második héttől lehet gyümölcsöt is és heti 2x 1 alkalommal szénhidrátot (péksüti v vmi ilyesmit). Csinálta már ezt vki? Ha igen milyen volt? Ha nem mi a véleményetek róla?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook