Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Mit lehet tudni az Aloe Vera diétáról? fórum

Mit lehet tudni az Aloe Vera diétáról? (tudásbázis kérdés)


30. Bea90 (válaszként erre: 29. - Kiskesztyű)
2011. júl. 8. 12:20
Igen, jó dolog a Lean is, csak azzal az a probléma, hogy nem fogyaszt, hanem fogyi után segít megtartani az elért testsúlyt. Ebben viszont nagyon jó!
2010. febr. 5. 21:35
eltelt egy kis idő,mióta erre a fórumra írtatok.azóta van egy újabb fogyis termék,a Forever Lean .ez magas rost és krómtartalmú kapszula.cukorbetegeknek is ajánlom,szoptatás alatt is szedhető.mellékhatás nélküli,természetes vitaminokkal ellátja a szervezetet.
28. koa
2008. júl. 21. 09:21

Szia kriszto!


köszi az infokat, majd írok ha aktuális a dolog.


üdv

Andi

2008. júl. 20. 20:57

Van ennek az FLP cégnek egy tablettája ez egy pár órára kitólja az éhségérzetet pontos neve Garcinia Plus.Anyagcsere folyamat szabályzó,diétás fogyókúrás étrend kiegészítő.

Ill:vanilia vagy csokoládé ízű lite por ez teljes értékű porkeverék a biztonságos fogyáshoz vagy hízáshoz .Ha fogyni szeretnél akkor helyettesíteni kell egy étkezést vele de ha hízni akkor desszertként kell meginni ./2-3 dl tej,rostoslé stb-ben elkeverve/Ez a por kb 21 adagot tartalmaz és 19,74 euro +áfa.A tbl.70 db kapszula 23,73 euró + áfa.

.Van egy programja ami több terméket tartalmaz több orvos és kutató javaslatára kompletten megszerkesztve napokra beosztva ,azt hiszem 10 termék van benne egy komplett méregtelenítéssel kezdődően.

Üdv Kriszti

26. koa (válaszként erre: 25. - Kriszto)
2008. júl. 16. 08:38

szia kriszto.


tudnál erről a termékeről valami közelebbit írni, hol lehet beszerezni, mennyibe kerül, milyen a hatása?

előre is köszi a segítséget.

üdv:

Andi

25. kriszto (válaszként erre: 18. - Juhaszcsalad3)
2008. júl. 15. 15:12

SZIA! Nem tudom sikerült e beszerezned az aloe vera termékek közül vmit de kérlek figyelj arra melyik cégtől szerzed be.Legjobb ,legtisztább a Forever Living P.ALOE VERA terméke/termékei.100%-ban tiszta aloe verát tartalmaz.Van komplett fogyasztó programja és garantált a fogyás .Ha valamiben tudok szívesen segítek akár a beszerzésben is.Vígyázz az interneten keresztűl nagyon drága és van posta költség is.

Üdv Kissné Kriszti

24. koa
2008. júl. 15. 12:06

Sziasztok!


régen nem jár erre senki-)

hogy vált be a tea neketek írjatok.

2008. máj. 21. 12:10
Igen, nagyon jó ez. Csak ugye függ a túlsúly mennyiségétől is. De méregtelenytésnek sem utolsó a dolog. A tea pedig így a nyár közeledtével nem egy rossz dolog.
22. dobsan
2008. máj. 21. 05:26
Sziasztok.Aloe géllel,teával erős diétával,tornával 3hét alatt 14kg,persze ennek nagyrésze víz volt.Napi 3.5l tea 2*fél dl gél,mellé egy kis almaecet és nem vagy éhes az biztos.
2008. máj. 12. 23:27
3 napja iszom ezt a teát és nagyon jo, bevált!eddig legalábbis! keveset eszem, méregtelenit, májregenerálo,meg minden egyébre is jo!reggel iszom egy csészényit utána egy kefir,délben ebéd elott iszom egy ginseng zöld tea teát utána egy lightos ebéd (párolt husi,hal zöldség,sali vagy vagy) majd uzsira egy kis gyümölcs (alma,ananász) vacsira meg ismét aloe vera tea! (zöld teasat!)érzem magamon!jobb a kozérzetem meg ilyenek! kiváncsi leszek!:D drukkoljatok!pusz
2008. máj. 11. 12:50

Sziasztok! Én a diétám kiegészítése miatt iszom a teát. Csak én egy filterből csinálok 1,5 litert. Egész nap ezt iszom. Nagyon itatja magát, így mellé ásványvíz és hasonlók, szóval a napi 2-2,5 liter folyadék meg van. Bár méregtelenítés miatt iszom, de a szaunában érzem hogy hat, mert ugye enyhe (még egészséges határon) vízhajtó hatása van. Segít elvenni az étvágyat és én nagyon szeretem az ízét.

A turmixot még nem próbáltam, de ha már ennyire dicséritek, akkor ha belefér a következő havi költségvetésbe, akkor kipróbálom.

2008. máj. 11. 11:38

szia! én iszom a teát, reggel és este egyet! nagyon finom, nem izesitem semmivel sem!szerintem hatásos lesz majd! mindenre jo, máj, vese, vér, koleszterin, sebek, gyulladások stb! ha más nem legalább egészséges elszel, de szerintem mukodik majd! jo nem két hét alatt fogysz tiz kg-t! de szép lassan! sok zoldség,gyumi és párolt pulykahusidob az egészen!

udv

2008. máj. 10. 06:57
Sziasztok!Engem is érdekelne hogy milyen a tea?Nekem van Aloe Vera növényem,de gondolom abból nem lehet annyi fogyi italt csinálni hogy elég legyen,pedig biztos olcsóbb megoldás lenne!Én is le akarok fogyni!Nagyon szenvedek azért mert dagi vagyok!:(
17. 5a5c6c6a02 (válaszként erre: 16. - Mirage84)
2008. máj. 10. 00:57
szia! és mellette miket ettél? remélem hatasos,mert most szeretnék venni ilyen teát! udv kellemes hétvéget!
2008. máj. 5. 16:47
Én csak a teát ittam és lement 10kg!Szívből ajánlom, em csak fogyizóknak!!!!
2007. jún. 5. 20:57
Én most a második doboznál tartok. Igaz én csak este iszom a turmixot, de így is hatásos. Napközben nem igazán figyelek oda annyira szigorúan az étrendemre, ugyanis nekem nem alkatilag, hanem a terhesség alatt felszedett kilóimmal kell megküzdenem. Szóval most tartok a 2. doboznál, ez 2 hónapot jelent, és így ment le 5 kg, de hangsúlyozom, én csak este iszom, és a kapszulát nem eszem hozzá
14. hvivien (válaszként erre: 12. - 278c85ecf4)
2007. jún. 4. 20:24
köszi:)
2007. jún. 4. 11:35
koszonom!
12. 278c85ecf4 (válaszként erre: 11. - Hvivien)
2007. jún. 4. 09:28

Szia!

A tesóm ezzel fogyizott: Forever Lite turmix! Volt hozzá még valami kapszula is! Ha így rákeresel a neten, találsz róla infót+van olyan oldal, ahonnan lehet rendelni is!

Vagy keresel a környékeden olyan embert, aki forgalmazza az Aloe verás cuccokat! Ez jobb, mert tanácsokat ad, segít, stb.!

2007. jún. 4. 08:35

sziasztok! engem is érdekelne a dolog. hol lehet kapni? mennyiért? meg hogy néz ki a doboza, ha dobozban van egyálltalán?

ja am mi a termék neve??

2007. jún. 2. 16:00
sziasztok!ez engem is erdekelne!hol lehet ilyenhez hozzajutni?es mennyire hatasos?vagy ez is csak kamu?
9. 278c85ecf4 (válaszként erre: 8. - M. Monroe)
2007. máj. 29. 16:15

:)

Igen, ő szedte a kapszulát is! Reggel itta a turmixot, ha d.e. éhes lett, valami kis gyümi(alma leginkább), ebédre általában csirkét/pulykát evett salátákkal, vagy grillezett zöldségeket, gyrost pulykából...! Sok fehérjét, szénhidrátot minimálisat! Köretként mindig zöldségeket, salátát evett! Aztán ha délután éhes volt, megint pici gyümi, és vacsira a turmix!

2hónap alatt ment le neki ez a 20kg! És mellette nem mozgott!


Szívesen válaszolok mindenre, amire tudok!:)

Hajrá!!:)

8. M. Monroe (válaszként erre: 4. - 278c85ecf4)
2007. máj. 29. 13:52

Szia Gyömöszke!

Imádlak, hogy segítesz:)))

Tehát nekem van a por, amiból a turmixot kell csinálni és van egy kapszula ami gyorsítja az emésztést. Azt nem tudom szedni, problémákat okoz.

A tesód hogy csinálta, kapszulával, vagy nélküle, naponta hányszor, mit evett mellette?Mennyi idő alatt ment le a 20kg?

Nagyon köszönöm, ha segítesz továbbra is a válaszoddal.Már nagyon utálom, hogy ilyen dagi és ettől boldogtalan is vagyok.( na meg göthös is a sok husit nehéz vinni:))

Üdv,

M. Monroe

7. Mókica (válaszként erre: 6. - 278c85ecf4)
2007. máj. 29. 11:18

ohh...oke!

Koszonom!!!

6. 278c85ecf4 (válaszként erre: 5. - Mókica)
2007. máj. 29. 09:51
Hasonló, mint a * diétás Life Style! Reggel, este a turmix, délben egy könnyű ebéd!
5. Mókica (válaszként erre: 4. - 278c85ecf4)
2007. máj. 28. 23:13
Mi a lényege a diétának??
4. 278c85ecf4 (válaszként erre: 2. - M. Monroe)
2007. máj. 28. 22:30

Szia!

Melyik Aloe Verásra gondolsz? Mert van több fajta is!

A tesóm a turmixosat csinálta, és fogyott 20kg-ot!

2007. máj. 28. 20:38
biztos, hogy létezik ilyen diéta? hol hallottál erről?
2007. máj. 28. 14:57

Lányok, tényleg érdekelne!!

Aki már ivott 2 három dobozból készített Aloe Verás fogyasztóitalt. elért e valamit, azon kívűl, hogy a pénzét költötte?

lécci, kérlek!!!!!

2007. máj. 28. 14:31
Tudtok valamit az Aloe Vera diétájáról?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook