Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » A Drava kancsós tej vegyszeres vizzel lehet felöntve? Nem hallott valaki arról, hogy valami mérgező anyag lehet benne? fórum

A Drava kancsós tej vegyszeres vizzel lehet felöntve? Nem hallott valaki arról, hogy valami mérgező anyag lehet benne? (tudásbázis kérdés)


2010. okt. 27. 19:44
Így passz, hallani nem hallottam semmit róluk, esetleg a tudatosvásárló-n lehet valami, ha más is észrevette ezt. Az biztos, hogy ízkülönbség van a 2 zsírtartalmú tej között (nekem már a 2,8-as is fura), de az nem vegyszeríz.Nem vetted fel velük a kapcsolatot?
2010. okt. 27. 16:57
Csak azert kerdezem, mert mindig ilyet szoktam venni (kb 1 eve), es tegnap este belekortyoltam , es azzal a lendulettel ki is koptem, mert egyaltalan nem tejize volt, hanem valami mas, gyogyszer vagy vegyszeriz, nem tudom. Megkostoltattam a tobbi csaladtaggal is, es ok is ereztek a fura izt, szoval nem nekem van baj az izerzesemmel. 3 litert vettem, sorra mind felbontottam, es mind ugyanolyan volt.Oktober 30-an jar le a szavatossaga, illata jo, nem tunik romlottnak. A mult heten is ilyet ittunk, es akkor nem ereztem semmi rosszat.Igaz, a mult heti 2,8%-os, ez meg 3,5%-os volt, de nem hiszem, hogy ez valtoztat a dolgon.
2010. okt. 27. 08:30
Tegnap este azért nem szóltam hozzá, mert vártam a fórumindító magyarázatát. Látom egyelőre semmi, pedig kíváncsi lennék, hogy honnan indult a dolog.
2010. okt. 27. 07:43
Ez hülyeség, mert az google-ban sem lehet találni erről semmit.
4. Talian35 (válaszként erre: 1. - 09d65bf33d)
2010. okt. 26. 19:52
Simán vizzel lehet, de hogy vegyszeressel? Honnan szeded?
3. Pen80 (válaszként erre: 1. - 09d65bf33d)
2010. okt. 26. 19:49
Inkább azt tudom elképzelni, hogy valaki piacot akar szerezni tőle és rémhírekkel a legegyszerűbb.
2010. okt. 26. 19:37
????? ez nekem új :S
2010. okt. 26. 19:34
A Drava kancsós tej vegyszeres vizzel lehet felöntve? Nem hallott valaki arról, hogy valami mérgező anyag lehet benne?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook