Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » A családom nem fogadja el, akit szeretek, mert néger... fórum

A családom nem fogadja el, akit szeretek, mert néger... (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6
29. Brigitta94 (válaszként erre: 26. - Csutkamano)
2014. júl. 6. 16:45

angolul beszélgetünk :)

Igen,én is hallottam bizarr történeteket...

2014. júl. 6. 16:40

amúgy érdekes felfogásuk van ezeknek az afrikaiaknak. :D


néhány évvel ezelőtt nagybátyám házában lakott (ugyancsak Debrecenben) egy kameruni srác, orvosira járt. :D ott töltöttem három hetet. amikor nagyim meghallotta, majd' kitért a hitéből: jaj nehogy a srác kikezdjen velem, jaj néger stb. :O :))

2014. júl. 6. 16:39
Köszönöm a tanácsokat!!!
26. csutkamano (válaszként erre: 22. - Brigitta94)
2014. júl. 6. 16:38

Bocsi, de én óvatos ember lévén azt gondolom, hogy messziről jött ember azt mond, amit akar. Lehet, hogy igaz, amiket mond, lehet hogy nem, ez csak később derül ki.

Én bizalmatlan vagyok, mert néhány történetet olvastam olyan vegyes házasságokról, ahol a magyar lánynak az itthoni gyöngyélet után a férfi hazájában pokollá vált az élete.


Milyen nyelven kommunikáltok?

25. 6b006fc769 (válaszként erre: 8. - Csutkamano)
2014. júl. 6. 16:35

A félvér babák általában nagyon szépek:)

A gyerekkel itthagyás vagy az, hogy elviszi magával egy messzi-messzi galaxisba, az meg bármilyen férfi mellett előfordulhat, ahhoz nem kell, hogy néger legyen az a férfi.

Egyedüli valós extra veszély jelen esetben az lehet, ha esetleg gyökeresen más a kultúrája a fiúnak. Pl. ha mohamedán lenne. Nem mintha minden fehér európai nő belepusztulna egy ilyen házasságba, de sokkal több, aki nem tudja elviselni.

2014. júl. 6. 16:30
magyarázd meg anyudnak, h ez a kapcsolat sem másabb, mint egy fehér sráccal való. egyelőre nem akarnak elvenni tőle.
23. Brigitta94 (válaszként erre: 21. - D1e807c461)
2014. júl. 6. 16:28
ez már hetek óta megy az a baj. :/ nem pár napja:S
22. Brigitta94 (válaszként erre: 19. - Csutkamano)
2014. júl. 6. 16:27
nincsen, anyukája meghalt ,nem olyan rég. rég volt otthon,mert Debrecen előtt georgiában tanult. Nővére Németországban él.
21. d1e807c461 (válaszként erre: 20. - Brigitta94)
2014. júl. 6. 16:27
tehát ő ilyen könnyen feladja? akkor ez csak egy flört. anyukád ne féltsen, mert úgy tűnik, egyhamar nem fogtok összeházasodni. :)
20. Brigitta94 (válaszként erre: 17. - Loch ness)
2014. júl. 6. 16:25

Köszönöm szépen a válaszod:) a srác azt mondta,hogy nem akarja hogy miatta ne legyek jóban a családommal,nagyon rossz neki de akkor fejezzük be. de meggyőztem ,hogy ne adjuk fel ilyen könnyen.



És irni fogok neki:) megkeresem.:)

19. csutkamano (válaszként erre: 16. - Brigitta94)
2014. júl. 6. 16:25
Mit tudsz a családjáról? Nincs esetleg otthon felesége, gyerekei? (Egy 27 éves fiúról van szó.)
18. kriszta773 (válaszként erre: 15. - Brigitta94)
2014. júl. 6. 16:23
ez nem gonoszkodás, de ahogy írsz, szerintem anyukádat nem fenyegeti az a veszély, hogy a lánya mostanában férjhez megy :) tiniket szoktak így ellenőrizgetni, valószínűleg (remélhetően) neked is most az egyik legfontosabb a suli és/vagy a munka, a srác is tanul. lehet, hogy 2 év múlva már emlékezni sem fogtok egymásra
2014. júl. 6. 16:19

Megértem, ha édesanyád félt téged, egy anyukától ez természetes, és ő másra is gondol, mint egy fülig szerelmes fiatal. Ha mindhárman igyekeztek szeretettel, óvatosan hozzáállni a dolgokhoz, el fog rendeződni a dolog. Lehet, hogy nem lesz semmi a kapcsolatból, lehet, hogy lesz, közben a családod is megismeri őt. Az se mindegy, ő hogyan viseledik a családoddal. Az eltérő kultúra is nagyon meggondolnivaló, mert az a mindennapokban sok súrlódást okozhat, és tudnod kell, mit vállalsz, ha elfogadod. Szóval szerintem gondolkozz el azokon, amiket anyukád mondott, és ha így is mindent rendben lévőnek találsz, akkor azt mondhatod, hogy tisztábban látsz az ügyben. Végül neked kell döntened, de ebben segíthetnek egy téged szerető ember tanácsai.


Itt a hoxán pritta nevű társunk ment hozzá néger fiúhoz, most várják a harmadik gyereküket. Ha gondolod, nézd meg, hátha írt vmit erről a témáról, vagy írhatsz neki privit.

16. Brigitta94 (válaszként erre: 14. - D1e807c461)
2014. júl. 6. 16:17
igen.
15. Brigitta94 (válaszként erre: 13. - Kriszta773)
2014. júl. 6. 16:17
én is ezt mondtam nekik,hogy nem biztos hogy a férjem lesz. erre anyu csak annyit mondott ,hogy: de mivan ha igen...?
2014. júl. 6. 16:14
amúgy afrikai a srác?
13. kriszta773 (válaszként erre: 11. - Brigitta94)
2014. júl. 6. 16:14
a leírásodból nem úgy tűnik, hogy ez már egy hosszú, komoly kapcsolat lenne, szerintem ne aggód túl a jövőt :) ha a szüleid nyaggatnak, mondd ugyanezt, hogy majd alakulnak a dolgok, ne káráljanak előre, még azt sem tudhatjátok, mi lesz egy-két év múlva
12. Brigitta94 (válaszként erre: 10. - Bowie)
2014. júl. 6. 16:13

Nagyon bízom benne!!! Csak nem tudom addig,hogy oldom meg a találkozásokat.

Mert még beszélni se nagyon tudok vele,mert állandóan figyelik kivel viberezek. skypolni már nem is nagyon tudunk egyelőre.::s

2014. júl. 6. 16:11

21 vagyok.

nem a barátnőm borult ki hanem anyum!!!:)

Azt elmondta hogy nem akar visszamenni a saját hazájába, max németország,ausztria,Svájc...

10. bowie
2014. júl. 6. 16:09

egyébként, nem a családodnak kell elfogadni a helyzetet, hanem neked.:)

Ha látják, hogy minden oké, szépen bánik veled, akkor előbb utóbb beletörődnek a dolgokba.

2014. júl. 6. 16:08
te hány éves vagy?
8. csutkamano (válaszként erre: 1. - Brigitta94)
2014. júl. 6. 16:07

Egy kicsit zavaros számomra a történet.


"Olyanokat mondott,hogy ő ebbe belebetegszik ha lesz valami,de ő nem akar engem érzelmileg zsarolni.de tudom,hogy nagyon fáj neki,mert volt,hogy sírva kelt fel... "


Miért betegszik bele a barátnőd, ha ő mutatott be benneteket egymásnak?

Miért fáj neki annyira, hogy sírva ébredt?


A szüleid érthető okból aggódnak érted, és nem ok nélkül féltenek ettől a kapcsolattól.


Ha történetesen komolyra fordulna a kapcsolatotok, akkor végiggondoltad, hogy milyen következményei lehetnek ennek a viszonynak?


Mit éreznél, ha a srác lediplomázás után visszamenne a hazájába, és téged meg itt hagyna egy szép félvér kisgyerekkel? A nagyszülők büszkék tudnának lenni egy csoki kisunokára?

Ha meg téged is vinne magával, milyen életed lenne egy másik kúltúrában?

2014. júl. 6. 16:06
A szerelem nem bőrszín kérdése az vagy van és akkor lehet hupikék is.Az érzelmeket nem lehet irányítani,de elnyomni nem ajánlatos,mert egy életre tönkre tehetik az önmagába vetett hitét.Sérülten élni bizony még beteggé is tehet.Ha a lélek beteg előbb vagy utóbb a test is lebetegszik.
2014. júl. 6. 16:05
ennél hatalmasabb problémád soha ne legyen....
2014. júl. 6. 16:03

1-2 éve van még neki, ő már az elején mondta,hogy nem biztos,hogy itt akar maradni. De ha komoly lenne köztünk akkor szeretné ha vele mennék külföldre. Anyum szerintem ettől is fél,hogy elmegyek.De még az is lehet,hogy felköltözik Pestre ha végzett.


kértem mástól is már tanácsot. egy ismerősöm azt mondta hogy furcsa mert a szülőnek az a fontos h a gyermekét boldognak lássa. de igy nem leszek az.

Csodálkozik,hogy nincs jó kedvem...

2014. júl. 6. 15:55
furcsa emberkék, az biztos. :D
3. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 1. - Brigitta94)
2014. júl. 6. 15:49

Gondolom, az orvosira jár.


Mennyi ideje van még hátra?


Nem lehet,hogy addig megbékélnek a helyzettel?

Vissza kell mennie a srácnak, vagy itt akar maradni?:))

2014. júl. 6. 15:42
A szüleidnek tanácsolom: Ha nem fogadják el választottad, téged is elveszítenek.
2014. júl. 6. 15:40

Barátnőmön keresztül megismertem egy néger srácot(27 évees debrecenben tanul,én Budapesten élek)

Eljött ide hozzám Pestre itt volt 3 napot,találkoztunk de szüleim nem tudtak róla,mert biztos nem engedték volna ,hogy találkozzak vele,ezért füllentettem. Sajnos utána kiderült ,hogy kivel ismerkedem. Családom teljesen kiborult.

Néhány nap után normálisan tudtam vele beszélni elmondta h nem rasszista csak,hogy mások vagyunk a sráccal(mindeféle fertőzésekről beszélt meg,hogy más kultúra stb) Olyanokat mondott,hogy ő ebbe belebetegszik ha lesz valami,de ő nem akar engem érzelmileg zsarolni.de tudom,hogy nagyon fáj neki,mert volt,hogy sírva kelt fel... nem tudom mit csináljak, családomnak sem akarok rosszat,mert szeretem őket,de a fiúval is egymást.

Mit tanácsoltok?? :( teljesen kivagyok már.

1 2 3 4 5 6

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook