Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A barátnőm miért barnul, mikor én csak sárgulok? fórum

A barátnőm miért barnul, mikor én csak sárgulok? (beszélgetős fórum)


16. ariana
2021. jún. 4. 14:45
Sok répát eszel.
15. tien (válaszként erre: 14. - Epresturmix)
2021. jún. 2. 12:12

Sok szép képet látok az ilyen problémával küzdő nőkről!

Gyönyörűek , függetlenül a foltoktól.

14. Epresturmix (válaszként erre: 9. - Scherlock)
2021. jún. 1. 22:16
Én már el se tudom képzelni milyen lennék egyszínű bőrrel, foltok nélkül.
13. Altair
2021. jún. 1. 19:11
Én nem vagyok hófehér bőrű, és nem szolizok, de a napon én is sárgás színre barnulok. Anyám méginkább. Azzal szoktunk viccelődni, hogy rézbőrűek vagyunk. Ezzel nem hiszem, hogy tudsz mit kezdeni, ilyen a pigmentáltságod.
12. 5236d12e25 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 1. 19:05
Fehérbőrű vagy ő nem. Ennyi. Egy hófehérke nem barbul hanem ég, pirosodik. Egy enyhe kreol barnul.
2021. jún. 1. 17:45

Én nem szolizok, de már most csoki vagyok attól, hogy az utcán járok pólóban. A vőlegényem pedig nagyon fehérbőrű és ha le is barnul nyáron, akkor lesz olyan mint én május elején.

Nektek is más bőrtípusotok van. Egy bizonyos szint után nem is tud több pigmentet termelni a bőröd. Mikor azt veszed észre, hogy nem barnulsz tovább, ne erőltesd. Nincs értlme feleslegesen roncsolni a bőrödet.

2021. jún. 1. 17:45
Kínai gének?😀
9. Scherlock (válaszként erre: 7. - Epresturmix)
2021. jún. 1. 17:42
Irigykecc"? 😃
2021. jún. 1. 17:27

Én azt figyeltem meg, hogy a szolibarna az tulajdonképpen sárga...

Én még nem láttam szép színű embert, aki szoliba jár.


Ha te nem vagy sárga, akkor örülj és ne vidd túlzásba a szolizást, mert öregít;)

2021. jún. 1. 17:02
Mekkora problémák. 😀
6. simple (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 1. 16:58
Sajnos ilyen a bőröd. Nekem is ilyen rossz a bőröm. Sosem leszek olyan gyönyörű csokibarna mint például a férjem, ő egyszer kimegy a napra, vagy szoliba, és csokibarna, nekem több alkalom kell hogy elkezdjen látszani, és akkor is csak magamhoz képest vagyok barnább. Azt az igazi csokiszínt még sosem sikerült elérnem.
5. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 1. 16:40
Ez a sárga irigység.:D
4. Scherlock (válaszként erre: 3. - Fincsi5)
2021. jún. 1. 16:40
Első gondolatom volt. 😃😃😃
3. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2021. jún. 1. 16:39
A sárga irigység miatt.🤣
2021. jún. 1. 16:38
Te nem ő vagy.
2021. jún. 1. 16:36
Eléggé csalódott vagyok. Pár hónapja járok szoláriumba, amúgy is nagyon fehér a bőröm, gondoltam csatlakozom a baràtnőmhöz, aki szólt, hogy elnéz a szoliba. Ő soha nem volt az a nagyon-nagyon fehér, kicsit barnásabb alapjában véve is a bőre, kicsit sötétebb a haja is, mint az enyém, ő szépen barnul, én pedig sárgulok és kevésbé látszik rajtam. Ugyanazokba a gépekbe járunk, ugyanazokat a krémeket használjuk, ő kicsit több időre jár, mert velem ellentétben ő nem ég le, én mégis sárgulok, nem barnulok. Neki gyönyörű barna a bőre, ha valami fehéret vesz fel, gyönyörűen kiadja a barnaságát, de én mégis miért nem barnulok úgy, mint ő?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook