Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » A 3 éves kislányomnak futószemölcsei vannak (5db). Mivel tüntethető el? fórum

A 3 éves kislányomnak futószemölcsei vannak (5db). Mivel tüntethető el? (tudásbázis kérdés)


1 2
2008. máj. 6. 13:04
Nekem is volt, (futó) nekem annak idején a bőrgyógyász Verrumal nevű ecsetelőt írt fel. De szigorúan kötötte ahhoz hogy épp nem vagyok-e terhes, nem szoptatok-e, mert akkor nem írhatja fel. Szóval nem tudom hogy 3 évesnek felírják-e, de nekem annak idején nagyon használt. Több éve már és azóta nem jöttek vissza!!
2008. máj. 6. 11:31
Nekem a szemölcseim attól múltak el, hogy tojáshártyát tettünk rá...negyed-fél órát rajta hagytuk...pár nap múlva leszáradtak...pedig nem is gondoltuk volna. Már évek óta nincs vele semmi gondom szerencsére:)
14. bögre
2008. máj. 6. 08:20
Lánykoromtól kezdve voltak szemölcsök a lábamon. A kezemen volt egy nagy azt leégették. Elfertőződőtt, egy kínszenvedés volt. Ezért a lábamon nem engedtem. Aztán jó darabig ott éktelenkedtek. Megpróbáltam a bioptron lámpát. Heg nélkül eltüntek, soha nem gondoltam volna. Szerencsére azóta tünetmentes vagyok.
2008. ápr. 30. 14:15
A vérehulló fecskefű tinktúra - ha naponta egyszer használod és csak az adott területen - akkor nem mar. A párom alkarjának belső oldalát kezeltük vele, ott még egy férfinak is vékony és érzékeny a bőre. Viszont valami immunerősítőt kérj a gyerekdokitól. Általában a gyengébb immunrendszer hajlamosít a szemölcsre. Ja, és nagyon fertőz a szemölcsből kiserkenő vér! Nehogy elkaparja a kicsi!
12. mint (válaszként erre: 7. - Kriszto)
2008. ápr. 30. 13:58
En sajnos meg ezt tartottam a "legkimeletesebb" modszernek a kanalas kaparast.Mert kenegettuk mi is szegenykemnek de nem hasznalt csak sebes lett a bore a kencektol,mert ugye ezek maro hatasuak.Nagyon gyorsan megcsinaljak a kanallal es elotte bekenik fajdalomcsillapiti kremmel.Sajnos mi tobbszor voltunk mert parszor visszajottek neki (2es fel eves volt).De kb 3 szor fordult elo es eltuntek.Most mar 3-4 eve nincs neki.
2008. ápr. 30. 13:40
Köszönöm szépen ezt megpróbálom !!!!
10. svenik
2008. ápr. 30. 13:37
vérehulló fecskefű
2008. ápr. 30. 13:35

Vérehulló fecskefű tinktúra

Kapható a legtöbb gyógynövényboltban, de ne várj gyors eredményt. A páromnak 3 hétig naponta ecseteltük, aztán sajnos ez lassan elmaradt. Ennek ellenére viszont egy hónap múlva viszont már nyoma sem volt a szemölcsöknek. Tehát a szer hatásos.

2008. ápr. 30. 13:35

A vérrehulló fecskefű nedvét érdemes megpróbálni.

[link]

2008. ápr. 30. 13:31
Igen a bőrgyogyász azt javasolta (mivel nem használt semmi sem),hogy kis kanállal kikaparja neki de azt csak legvégső esetben vállalnám.
2008. ápr. 30. 13:24
Nekem kis koromban volt nagyon sok. Semmilyen kenőcs nem használt. Sőt! Tovább fertőztem magam vele. Leégették és kaptam valamilyen gyógyszert is amit szednem kellett, és elmúlt.
2008. ápr. 30. 13:21
a páromnaka kezéről csak fagyasztással mult el :(
4. mint
2008. ápr. 30. 13:21
Szerintem vidd el borgyogyaszatra,ott biztosan tudnak ajanlani olyan szert ami arra a fajta szemolcsre valo ami a kislanyodnak van.Az en kisfiamnak is voltak es a borgyogyaszaton vettek le neki semmilyen szer nem segitett.Sok szerencset:).
2008. ápr. 30. 13:21
Mikor nekem volt, a bőrgyógyász azt mondta, nem hat rá semmilyen kence, le kell égetni...
2008. ápr. 30. 13:20
Orvos recepten összeállít egy speciális keveréket, amit a gyógyszertárban kikevernek. Nekem is így múlt el
2008. ápr. 30. 13:18
A 3 éves kislányomnak futószemölcsei vannak (5db) mivel tüntethető el?Gyogysz.tári kencék nem használtak:
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook