Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 82 ezres számla, amit nem tudnak megindokolni, miből adódik de ragaszkodnak hozzá, hogy kifizessük, mit tegyünk? fórum

82 ezres számla, amit nem tudnak megindokolni, miből adódik de ragaszkodnak hozzá, hogy kifizessük, mit tegyünk? (tudásbázis kérdés)

1 2
12. bobe2 (válaszként erre: 6. - Csabi4)
2010. szept. 28. 09:10
Ok majd a többihez odacsatolom.
2010. szept. 28. 09:09

Ha meg nagyon erősködnek, akkor kérd el az ügyintéző nevét és a Hírközlési Hatóságnak, meg a PSZAF-nek is küldj egy levelet, illetve panaszt!

Ne fizess!!! Pláne, ha nem tudják megmagyarázni, hogy miből adódik a számla!

Kérjél részletes elszámolást tőlük, de hivatalosan, levélben, hogy nyoma legyen.

2010. szept. 28. 09:09
FOGYASZTÓVÉDELEM!!!!!!!
9. bobe2 (válaszként erre: 4. - B2076ec79b)
2010. szept. 28. 09:08
de sajna az
8. Andimax (válaszként erre: 1. - Bobe2)
2010. szept. 28. 09:07

Szia!


szerintem a 3 betűs szolgáltatóról van szó, ha nem akkor bocsi! egy rabló banda, én az első adandó alkalommal kiköttettem más szolgáltatónál negyed annyit fizetek!

2010. szept. 28. 09:07

Fordulj a Fogyasztóvédelmihez vagy a Gazdasági versenyhivatalhoz!

Össze kell szedni a csekkeket!Valamit csak mondanak,vagy el irányítanak,hogy hová fordulhatsz!

2010. szept. 28. 09:07

Böbe -eszedbe se jusson befizetni -sőt az utiköltséget is + rájuk forditott idődet is kifizettetném velük - mond meg nekik amennyiben nem 0 le a nem létező tartozásod -amit persze bizonyitanod is kell a számlákkal / elmész a TV -hez - vagy van egy jó újságiró barátod aki szivessen lehozza akár a cimlapon is a történeted ...


ui felém is tartozól 100.000 Ft vel majd küldök biankó csekket részletre fizesd be :)

5. mimmo33 (válaszként erre: 1. - Bobe2)
2010. szept. 28. 09:06
Az első havi díjtól az utolsó befizetettig szedd össze a csekkeket, vagy az átutalásokat, és mutasd be, hogy te befizettél minden hónapot.Ha tudod igazolni, akkor nem kötelezhetnek arra, hogy fizess
4. b2076ec79b (válaszként erre: 1. - Bobe2)
2010. szept. 28. 09:05

Szia!

Csak nem Fib..net?? :O

Hasonló szituban voltam, több mint egy évig akartak behajtani egy havi csekket, ami időben be volt fizetve. Többszöri telefonálás, faxolás, levelezés után sem történt semmi. Bepanaszoltam őket a Nemzeti Hírközlési Hatóságnál. Láss csodát, egy hónap alatt rendbe jött minden, elnézést kértek és egy havi díjat elengedtek :)

Javaslom írj egy levelet a Hatóságnak, ha már minden mást megpróbáltál..

3. csutkababa (válaszként erre: 1. - Bobe2)
2010. szept. 28. 09:05

hat en addig nem mozdultam volna, el onnan, amig meg nem magyarazzak, miert ekkora a szamla, es ha nem tartoztok, akkor nem is lehet ekkora.

nem kell rajuk hagyni, addig amig nem szamoljak el rendesen.

2. 3cf80f2b78 (válaszként erre: 1. - Bobe2)
2010. szept. 28. 09:05
Ne fizess!!!!!
2010. szept. 28. 09:02

Tegnap megint elkezdödött a kábeltévé tortura.

3 honapja küldtek egy csekket 82 ezer ft rol,senki nem tudta megmondani miért van ,2 éve kötöttük a szerzödést ,soha nem volt elmaradásunk.Panaszlevél,ügyfélszolgálat ,minden amit csak lehetett,megprobáltunk,1 honapja kaptunk egy válasz levelet hogy ,RENDSZERHIBA VOLT ÉS ELNÉZÉST KÉRNEK.Megnyugodtunk hogy minden rendben.Tegnap meg megint jött a csekk most már 65 ezer forintrol,semmi indok nélkül azzal a szöveggel hogy TARTOZÁSUNK VAN HA NEM FIZETÜNK 5 NAPON BELÜL KIKÖTiK A SZOLGÁLTATÁST

Megint elmentünk az ügyfélszolgálatra (40 km oda vissza)nem kevés pénzbe kerül.Közlik "NEM LÁTNAK SEMMIT A RENDSZERBE NEM TUDJÁK MI EZ A TARTOZÁS DE ADNAK BIANKO CSEKKET ,FIZESSÜNK RÉSZLETRE .De könyörgöm mire fizessek????Senki nem tudja megindokolni hogy mi ez az egéssz!!!!Elegem van az egészböl.Nem tudom mit lehet ilyenkor tenni.Tehetetlen vagyok.Van valakinek ötlete,mit lehet ilyenkor tenni?

1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook