Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? fórum

7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... ❯❯
2137. oks?!
2010. nov. 8. 13:48
igéretet már láttam egy párat énis csak még olyat nem hogy valaki megkapta a zsét:S nekem jövőhétfőn telik le a 30 napom befizetés óta de ha péntekig nincs semmi megkell próbálnom az ap-t, bár nemtudom az most hogy áll, fizet e ha nemreagálnak 30napig vagy együttműködnek velük a 7dayesek...nagyon remélem viszontlátom így vagy úgy legalább a betett pénzt
2136. kombusz (válaszként erre: 2135. - Krsz85)
2010. nov. 8. 13:44

de ember értsd már meg hogy nincs mit az alertpaynél visszavonni mert lezárta a ticketteket amikben a visszakérések voltak.

akkor mit kell még mindig ezen a vonjátok vissza dolgon lovagolni??

amugy ez egy 4 napja volt beszélgetés és azota sem történt semmi

2135. Krsz85 (válaszként erre: 2131. - Kombusz)
2010. nov. 8. 13:34

Mester figyi ide! Én megértem, hogy fel vagy háborodva de én egy picit más rendszer szerint nézem a dolgokat mint mondjuk lets say ti, akik csak a különböző összeesküvés elméleteket gyártjátok ahelyett, hogy oda figyelnétek arra, hogy mit kér a két vezető Franz és Barbara tőlünk MAGYROKTÓL! Akik betettük a pénzünket sokan! Amikor én azt kérdeztem tőle, hogy biztos nem átverés, és a Steve bácsi nem e rabló ő erre csak ennyit mondott ő is ugyanolyan befektető mint mi vagyunk! (CSak ő annyiban több tőlünk, hogy ő Franzzal együtt a közvetlen kapcsolattartó adminisztrátor a managementtel ( Steve bácsiékkal))

Még valami én nekem bár gondom volt a rendszerrel a 7dw működése alatt azonnal ismétlem azonnal rendezte a gondomat ( gondolok én itt ilyen re, hogy pl. nem az utalásom több időt vett igénybe mint 24 h tudod hogy megjelenjen a rendszerben a pénzem) Szóval én igenis bízok benne, és az ő szakértelében. Próbáljuk meg mi is, te is és mindannyian azt tenni, hogy nem pánikolunk, hanem várunk egy picikét még, és követjük az utasításokat. Ezt tényleg és őszintén jóhiszeműleg mondom nem beszólásképpen ok? Ezt a Barbarával való beszélgetésünket bemásolom még zárásképpen:

Krsz85:

[2010.11.04. 13:32:16] Barbara Hofrichter: it is getting out of control now, we all are waiting for our money and all your panic does not help at all. You will get the money back, YES I AM SURE 100% !

Én ebben hiszek komám!

Legyen nagyon kellemes a napod, napotok és próbáljunk meg lenyugodni! Rengeteg dolgom van még remélem ez mindenkinek ad egy kis megnyugvást! Próbáljunk meg emberek együttműködni tudom nagy a baj de mutassuk meg mi magyarok vagyunk és tudunk viselkedni kulturáltan!

És lássátok meg a legvégén mindenki ki lesz fizetve!!

Mindenkinek nagyon kellemes napot

Krsz85

2134. e6bbbea29a (válaszként erre: 2120. - Rasputin)
2010. nov. 8. 13:06

Nincs ennyi pénz a rendszerben..

Mindenkit nem fognak kifizetni.(Lehet,h senkit)

Ez biztos!

2133. bodorka80 (válaszként erre: 2126. - Gini.)
2010. nov. 8. 12:58
gini: én azon gondolkoztam, hogy ugyanazt, amit az AP-nek elküldtem, elküldöm a companynak is. Jelszót nem, csak a befizetések adatait. Szerinted ez hülyeség??? Tudom, hogy csalók, de attól a pénzt még lehet, hogy így több eséllyel adnák vissza.
2132. donew82
2010. nov. 8. 12:43

Lófasz lesz itt nem kifizetés!

Nem történik semmi és nem is fog!

2131. kombusz (válaszként erre: 2101. - Krsz85)
2010. nov. 8. 12:42

kedves Krsz85


ha vetted volna a fáradságot hogy visszaolvas akkor megtudtad volna hogy az alertpay nem fizet és lezárt minden tickettet amiben töle pénzvisszakérést kértek.

igy nincs mit visszavonni!!!!!!!!!!!!

ez cirka 3 napja volt.

te melyik ürhajoval jöttél erre a bolygora hogy ezt nem tudod már felfogni?????

2130. meco (válaszként erre: 2124. - Djdragon)
2010. nov. 8. 12:04

VÉLETLENÜL SE RAKJA BE SENKI A PÉNZÉT EBBE A PROGRAMBA!!!!! Egy ilyen rendszer nem működik!!!

Ha az a bizonyos illető aki programozó és matematikus épeszű lenne (és nem csaló), tudná, hogy így, hogy 17000-en voltunk bent egy ilyen körben is idő kérdése volt hogy összeomlik, nem hogy 120-nál!!!!!

Wz egy újabb CSALÁS, mindenkint óvaintek ettől!

2129. hegyaljai (válaszként erre: 2126. - Gini.)
2010. nov. 8. 12:00
Még egy csaló? Szent Margit segíts..
2128. Terrorista Barbie Baba (válaszként erre: 2126. - Gini.)
2010. nov. 8. 11:57
Írjak neki egy e-mailt, hogy az internetes oldalának a címe már az FBI kezében van ? :))
2010. nov. 8. 11:46

"Ha belegondolok, akkor e mögött a program mögött nincs termék, tehát akár pilóta játéknak is gondolhatnánk, DE, mivel 1 CSAPATBAN csak 120 ember fér el, ezért ha a megfelelő emberek állnak össze, akkor az folyamatos bevételt tud produkálni mindenkinek. "


Érdekes, hogy termék nélkül, valami hogyan tud mindenkinek pénzt "generálni". Lehet Forex-re vagy tőzsdére viszi a pénzt :))), biztosan kvalifikált tudása van hozzá !

Ezeket a dolgokat inkább saját magam intézem !

Inkább pilótajátéknak néz ki az egész.


Innen üzenem Gyöngyikének : ha a 7day nem fizet és neki tartozása van, a házat így is úgy is elviszik a feje fölül !

2126. gini.
2010. nov. 8. 11:46

VIGYÁZAT!


EZ EGY CSALÓ!


SENKI NE ADJON MEG SEMMIT ITT, NEMHOGY JELSZÓT!


[link]

2125. Terrorista Barbie Baba (válaszként erre: 2124. - Djdragon)
2010. nov. 8. 11:38

Nem is a pénzét siratja, hanem a "kiesett bevételét" ! Erre a fórumra írtam 3 hozzászólást, ezeket rögtön is törölte a "honlap tulajdonosa" mondván nem kell ez a negatív hozzáállás !

Mindenki eldöntheti, hogy ezek után kíván-e hozzájuk csatlakozni !

2124. djdragon
2010. nov. 8. 11:26

A magyar 7DW Club honlapjáról származó bejegyzés alább olvasható!


Na, kérem szépen, EZ AZ, aminek a szervezése Magyarországon bűncselekmény! Szóval ha ülni akarnak, HAJRÁ!!!


"Kilábalás lehetősége a 7DW okozta pénzügyi zavarból

1 napja | Lorkné Sz. Gyöngyi | 1 hozzászólás


Kedves Mindenki!


Szeretnék megosztani veletek egy olyan lehetőséget, amivel áthidalhatjuk az elmúlt napok veszteségeit. Sokan és sokat gondolkodtunk azon, hogy hogyan lehetne gyorsan visszakeresni azokat a pénzeinket, amik a 7DW megszűnése miatt kiestek a bevételeinkből és hogyan tudnánk segíteni azoknak, akik nagyon nagy bajba kerültek a remélt pénzeik elmaradása miatt.



Továbbra is nagyon bízom abban, hogy kifizetik a bent lévő pénzeinket, de azt nem tudhatjuk, hogy mikor. Éppen ezért nekem nincs időm csak siránkozni, muszáj volt valamit lépni.


Az egyik csapattagunk talált egy olyan lehetőséget, amit leginkább önsegélyző körnek tudnék mondani és ezt addig boncolgattuk, amíg kitaláltuk, hogy ha ezt egy teljesen zárt csoportban végezzük, akkor mindenkinek meglesz a kellő bevétele belőle. Mivel az a hölgy, aki megosztotta velünk ezt az ötletet, programozó informatikus, a következő kérdésemre is válaszolt: Mi lesz, ha ez az oldal is eltűnik hirtelen? A válasza, hogy akkor ő megcsinálja az ehhez szükséges programot, és abban tudjuk tovább folytatni a zavartalan működést.

Mivel ebben nem a cég utal, hanem a saját számládra érkezik azonnal a bevétel, a saját csapatodtól, még olyan veszély sem fenyeget senkit, hogy megszűnés esetén bent ragadnak pénzeink.


Ha belegondolok, akkor e mögött a program mögött nincs termék, tehát akár pilóta játéknak is gondolhatnánk, DE, mivel 1 CSAPATBAN csak 120 ember fér el, ezért ha a megfelelő emberek állnak össze, akkor az folyamatos bevételt tud produkálni mindenkinek. Éppen azt dolgozzuk ki, hogy a 4. szinten levő emberek is hozzájussanak azokhoz a pénzekhez a csoport segítségével, amihez az elsők között csatlakozottak, így, mire eljutunk odáig, biztos vagyok benne, hogy ezt is megoldjuk.


Én csatlakoztam, mert jelenleg nincs más lehetőségem, hogy máshonnan viszonylag gyorsan pénzhez jussak és ne vigye el a bank a fejem fölül a házamat és vele együtt mindenemet. 20 dollárt kockáztatok, mert minden további befizetést már a rendszer generálja.


Ez egy lehetőség, de természetesen nem akarok senkit semmire rábeszélni. Arról nem is beszélve, hogy ennek is meg vannak a maga veszélyei, ha olyan emberek is bekerülnek a csoportba, akik nem tartják be a "játék szabályokat."


Ha bárkit érdekel a dolog, akkor az jelezze nekem e-mailben. Amit látok, az az, hogy tucatjával jönnek az emberek a 7DW-ből, ezért is küldöm el gyorsan nektek a lehetőséget, hogy aki élni szeretne vele, az nehogy kimaradjon, mert 120 főnél le akarják zárni a csoportot.



Egyetlen dolgot kérek, de azt nagyon: CSAK OLYAN JELENTKEZZEN A CSOPORTBA, AKI AKAR IS VALAMIT TENNI, ÉS NEM CSAK ÖRÖKKÉ ELÉGEDETLENKEDIK!!! ELÉG VOLT MOST MÁR A VÁDASKODÁSBÓL!!! OLYAN EMBER NE JELENTKEZZEN, AKI ENGEM TESZ FELELŐSSÉ, HA NEM ÚGY ALAKULNAK A DOLGOK, AHOGY REMÉLTE!!!



Még egyszer hangsúlyozom, ez csak egy lehetőség, és TE döntöd el, hogy élsz-e vele. Ha eldöntötted, akkor ne hárítsd át a felelősséget!!!


Az alábbi e-mail címen érdeklődhetsz: foryou1106@gmail.com


Üdvözlettel: Gyöngyi"

2123. marienn18
2010. nov. 8. 10:45

Lépj be te is, az MLM rendszer visszavág c.

Nők Lapja Cafe

Ács Gábor

2010. 11. 08.

Mai cikk, gondolom nem a véletlenek egybeesése.

2122. ceci (válaszként erre: 2120. - Rasputin)
2010. nov. 8. 10:42

hát ezt én sem bánnám ha már csurgatnák a dodót,egyébként nem értem miért kellenek azok a címek ,ha ugysem fizetett az Ap (nekik akik irtak)mert tudtommal az volt az ap által küldött levélben hogy 30napot kap mindkét fél hogy normális úton rendezzék az ügyet,és az ügy lezárva(legalábbis 30 napig)

ha meg indulna a pénz

a,hogy őket mindenkép kifizessék

b,másik csoport akik egyenlőre nem csináltunk semmit ez ügyben látja hogy jön a zsé,örül h kap majd ő is...

de lófax lesz szerintem ebből mert addigra stivi bá szépen széttárja kicsi kezecskéit h elfogyott a pénzecske...az idő neki dolgozik

2121. ilove7day (válaszként erre: 2120. - Rasputin)
2010. nov. 8. 10:10
de nem filóznak mert nem akarnak fizetni
2120. rasputin
2010. nov. 8. 10:02
Én már azt sem bánnám,ha elkezdenék a kifizetést azoknak,akik nem kértek vissza semmit az AP-től. Erről biztos van infójuk,kik azok. És akkor szépen a többi is visszavonná az igényt... ha beindulna a pénzáradat.... Ezen kéne elfilózniuk..
2119. ilove7day
2010. nov. 8. 09:14
Sajnos ezt ők is tudják és mi is tudjuk,hogy ha a rendőrség ráteszi a kezét a pénzre,abból se lesz kártalanítás,ha lesz is akkor is csak 1-2-3 éven belül :/ szal azért jobb volna ha önként és dalolva fizetnének.
2118. marienn18
2010. nov. 8. 09:13
Az FBI (Internet Crime Complaint Center, IC3 jelentés) honlapján található információk szerint 2008-ban csak az amerikai nyomozó hatóságokhoz csaknem 300 ezer panasz érkezett különféle internetes csalásokról. A kár elérte a 264 millió dollárt (és akkor nem beszéltünk azokról, akik szégyenükben vagy tudatlanságukban nem is tettek feljelentést). Egy év alatt több mint 30 százalékos az emelkedés, és valószínűsíthető, hogy a gazdasági válság csak serkenti az internetes bűnözést: a csodavárók tábora minden bizonnyal növekszik, amire a csalók még trükkösebb módszerekkel rá is erősíthetnek
2117. ilove7day
2010. nov. 8. 09:13
Én sem értem hogy ez milyen dolog?Majd ha kártalanítottak mindenkit akkor esetleg...De még akkor SE.Ez színtiszta pofátlanság
2010. nov. 8. 09:12
Érik egy jó kis feljelentés...
2115. Terrorista Barbie Baba (válaszként erre: 2114. - Marienn18)
2010. nov. 8. 09:11
Rácz Margit túllépett ezen a "kis" problémán, de majd az eszébe jutottam !
2114. marienn18
2010. nov. 8. 09:09
... mindenképp elgondolkodtató, hogy Rácz M. oldalán már az új "befektetési lehetőséget" reklámozza. Ez azért durva:((
2010. nov. 8. 09:08

Az IC3-as feljelentés egyébként készenlétben van, olyan könnyen Steve nem fogja megúszni ezt most !

Már nem sokáig tart a türelem, egyébként az időhúzás, hiába próbálkoznak vele, nekik is csak árt és lassan azokat is elbizonytalanítja akik vakon bíznak bennük.

2112. marienn18 (válaszként erre: 2109. - Terrorista Barbie Baba)
2010. nov. 8. 09:05

Igen, ez ésszerű lenne a befektetők oldaláról.

De, ha belegondolunk -sajnos- nem az első eset, hogy nyomtalanul és büntetlenül eltünnek mások által befizetett pénzekkel.

Hacsak: nem látják be utólag, hogy Európában nehezebb fizekre eveztek és tartanak egy komolyabb feljelentéstől.

2111. Terrorista Barbie Baba (válaszként erre: 2110. - Ilove7day)
2010. nov. 8. 09:05

Ezért ne vonja vissza senki az Alertpayes kérést !!!

Ez egy esély !

2110. ilove7day
2010. nov. 8. 09:04
Barbibaba vagy az is lehet,ami a legrosszabb,hogy nem is akarnak fizetni,és a pénzzel már leléptek,vagy miután az alertpay felszabadítja a számlájukat,le fognak lépni. Szerintem egyenlőre az én forgatókönyvem a legvalószínűbb.
2010. nov. 8. 09:00

Van egy tippem a rosszabb és a jobb forgatókönyvre.

A "jobbik eset" :

Van pénz, de annyi nincs mint amennyit befizettek a 7daywealth-be - ez akár lehet hitelkártya csalás vagy bármi akár céges csalás következménye is.

Felállítottak egy kártalanítási sorrendet, hogy előbb a kispénzűeket fizetik ki, utána a közepes pénzűeket utána a "sok pénzt" berakóknak a pénzük felét és 2. körben annyit osztanak szét a maradék pénzből amennyit tudnak. Így fogják be a legtöbb ember száját /hiszen a kispénzűekből van a legtöbb/ és ha perre kerülne mégis a sor, Ők a "keveseket" megpróbálják meggyőzni, hogy amennyit tudtak ők kifizettek.

A rosszabbik eset, hogy nagyon kevés pénz van és azt sem akarják kifizetni és ezért hazudoznak !


Na most miután én szinte az utolsó héten fizettem be az Alertpay-en keresztül, a pénzemből ne kártalanítsanak senkit ! Ha a második eset az igaz akkor szintén ne tudjanak hozzányúlni a számlájukhoz , már ha egyáltalán ezt meg lehet akadályozni.

2010. nov. 8. 08:49
+t
❮❮ ... 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook