Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? fórum

7daywealth (7 day wealth, 7DW) Hol az átverés? (beszélgetős fórum)

❮❮ ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... ❯❯
2197. Terrorista Barbie Baba (válaszként erre: 2196. - Kombusz)
2010. nov. 8. 19:00
Majd Franzi testvért elkapjuk.
2196. kombusz
2010. nov. 8. 18:59

kéne nekik pár nyakleves,fenékberugás ás orrbaverés lehet akkor kicsit gyorsabban kapkodnák magukat :D

egy hete fürészelik a fingot és közben semmi nem történik

2195. Terrorista Barbie Baba (válaszként erre: 2194. - E6bbbea29a)
2010. nov. 8. 18:57
Nyugi, ugyanúgy vagyok ahogy Te, most húzzák az időt, de a végtelenségig nem tudják, mert mindenki /a hívők is/ idegesek lesznek.
2194. e6bbbea29a (válaszként erre: 2187. - Kombusz)
2010. nov. 8. 18:25

Ha Alerten keresztül se sikerül akkor lesz nekik FBI az biztos,meg minden ami csak kell!

Nem fogom annyiban hagyni!


Ha azt mondják,h rulettre rakom fel a pénzem akkor,jó nem nyafogok, elment.

(Oda nem is raknék fel ennyit)


A b...s k...a anyjukat már ezeknek!

2193. e6bbbea29a (válaszként erre: 2189. - Juad)
2010. nov. 8. 18:18

Ez az, már egyre tisztábban látszik,h nagyon sokan még nem vettek ki ebből pénzt,még ha akár több hónapja benne vannak.


Vagy visszaforgatták az egészet vagy még nem telt le a 3 hónap se.


Szerintem jóval kevesebben vannak akik jól jártak ezzel... most kezdték volna el igazán kivenni az emberek a pénzt.


Persze arra nem lett volna fedezet.


Ebből látszik,hogy mennyire átlettünk baszva..


Aki tudott ebből pénzt csinálni annak gratulálok,jókor szállt be..


Téged meg nagyon sajnállak.


Arra azért kiváncsi lennék,h aki túl volt a 30 napon.

Például te is.. írt/írtál az AP-nek?

Ha igen akkor mit válaszoltak?


Van még valami esélyed rajtuk keresztül?


Mert nagyon sajnálom de szerintem a CompanyExpress-re ne is számíts,h fizetni fog.

2192. hegyaljai (válaszként erre: 2185. - E6bbbea29a)
2010. nov. 8. 18:15
szerintem megvárják a dec. 1-et, különben ha előbb fizetnek, minden 30 napon belüli, aki még nem adta be az igényét, gyorsan benyomná az ap-nak.
2191. Power31
2010. nov. 8. 18:14
Hello.Van valaki aki az alertpay-en levő kezelési költségét kérte vissza, az elmúlt napokban?És vissza is utalták neki?
2190. paróka (válaszként erre: 2186. - Juad)
2010. nov. 8. 18:13

[link]

Bocs én se,de itt leforditottam.

2189. juad
2010. nov. 8. 18:10
az a szívás,hogy mostanába telne le a 90 napom esélyem se volt egy centet is kivenni:(
2188. juad (válaszként erre: 2179. - Meco)
2010. nov. 8. 18:09

Szia

A cég rendelkezik az összes adattal amire szüksége van a kártalanításhoz,Alert adatok nem gondolja senki,hogy kiadja valaki is mikor az egy valós magyar bankszámla is van rendelve.(az A hitelemet ne használja fel senki,pláne ne helyettem)

2187. kombusz (válaszként erre: 2185. - E6bbbea29a)
2010. nov. 8. 18:08
mivel ugyis azt válaszolták pénteken az alertnél hogy 30napig basznak valamit is tenni mert igéretet kaptak rá hogy ki leszünk fizetve igy sokat az alerttel nem érünk még 27napig sajnos :((((
2186. juad (válaszként erre: 2180. - Paróka)
2010. nov. 8. 18:07
Ne haragudj de nem beszélem az oroszt !Mit írnak benne?
2010. nov. 8. 18:05

Már kedvem sincs mindent vissza olvasni.. látom semmi érdemi előrelépés.


Nem kapott pénzt vissza senki :S


Önszántukból nem is fognak fizetni.


Akik meg 30 napon bellül voltak azoknak üzenem,h már csak AlertPay-ben bízhatunk.

Ebben a 7day-es mocskos csaló bandában semmikép.


Szerintetek mondjuk 15 nap múlva már érdemes írni az AP-nek ,h nem történt előrelépés vagy várjuk meg amíg letellik a 30 nap,amennyi időt adtak a CompanyExpress-nek?


:S

2184. Alexxl
2010. nov. 8. 18:03

ez milyen szerintetek?

Nem tünik rossznak!

[link]

2183. meco (válaszként erre: 2181. - Kombusz)
2010. nov. 8. 17:56
Természetesen ez is igaz.
2182. paróka (válaszként erre: 2181. - Kombusz)
2010. nov. 8. 17:55
Az enyém is detto.
2181. kombusz (válaszként erre: 2179. - Meco)
2010. nov. 8. 17:52

az én meglátásom hogy semmi jelszot nem fogok senkinek megadni.

minek kell azt tudni???

a pénznek a gazdája az akinek az alertpayes számlája van kapcsolva ahhoz az accounthoz.

nem bonyolult.

küldje mindenkinek az alertszámlára a pénzt és jol van.

ugyis én kapom meg nem a joska pista ha az enyémre küldi.

2180. paróka
2010. nov. 8. 17:33

08.11.2010


ЭТО ВАЖНО!!!


Хакеры пытаются атаковать и подсовывают нам ложную информацию. Вот что вы от них можете получить…

Это сайт заставка [link] и блог заставка [link] где находится информация,что бы вы отправили свои данные: ваш логин,пароль,AlertPay адрес и отправили на е-маил companyexpres@safe-mail.net . ЭТО ОБМАН!!! Настоящий почтовый адрес вы можете увидеть в платежах на своих AlertPay счетах,тут же отсутствует всего одна буква (S) которую не каждый сразу может заметить. ВЫ ДОЛЖНЫ ЗНАТЬ ЧТО ЭТО ОБМАН И НИ В КОЕМ СЛУЧАИ НЕ ОТПРАВЛЯТЬ СВОИ ДАННЫЕ НИ КОМУ,ЕСЛИ НЕ ХОТИТЕ РАСПРОЩАТЬСЯ СО СВОИМИ ДЕНЬГАМИ НА ВСЕГДА.КОМПАНИЯ НИ КОГДА НЕ БУДЕТ ОТ ВАС ТРЕБОВАТЬ ВАШИ ПАРОЛИ…

Просьба,относится ко всем участникам!

Пожалуйста не спрашивайте нас в скайпе о новостях и не доставайте нас своими вопросами если хотите.что бы мы помогли вернуть всем деньги… Не загружайте нас,так как вас в нашей русской команде 14000 человек,а нас всего двое и лично я не собираюсь отвечать каждому индивидуально,для этого существует этот блог где вы можете узнать все последние новости…

Во вторник в 19.00 по Москве состоится онлайн встреча,ссылка в конференц зал находится в разделе онлайн конференции.

Сергей Эльфенбайн.


Ez a felhivás az Oroszoknál is!

2179. meco (válaszként erre: 2178. - Terrorista Barbie Baba)
2010. nov. 8. 17:26

szerintem tévedsz.

Az én meglátásom: 7day re mindenkinek volt kódja is. Vagyis azt csak te tudhattad. Azért kéri, mert így tudni lehet, hogy az a 7day login biztos a tiéd. Mindenki más simán megtudhatja a 7day-es user neved, meg az alerpayosat. Tehát a cég így fogja tudni, hogy biztos te vagy a gazdája az accountodnak. Amúgy is, nem mindegy hogy a cég megkérdezi? az oldal már úgy sincs fent, hogy valaki ezt rossz szándékkal felhasználhassa. Ez az én meglátásom. Ami a Barbara levelét illeti, úgy gondolom, hogy az első fele igaz és jogos, a másik fele azzal az "egy s-ses url-lell" kamu, oda biztos ne küld el az adataidat. Viszon az első felében leirtakra simán, mert azt úgy is a te email vímedről küldöd.

2010. nov. 8. 17:06
Csak a csaló
2177. Terrorista Barbie Baba (válaszként erre: 2176. - Paróka)
2010. nov. 8. 17:06
Jelszót minek kérne bárki is ?
2176. paróka
2010. nov. 8. 17:03

Dear Krsz85!


send an email to:


companyexpress@safe-mail.net


with YOUR NAME - 7DW ID - PASSWORD - ALERTPAY EMAIL


Check this site:


[link]


Barbara


???Most akkor melyik az igaz?KüLdj!-vagy ne küldj!

2175. Mandrobux (válaszként erre: 2173. - DD49)
2010. nov. 8. 16:48
És mire mennék vele? Gondolod, hogy majd személyesen elbeszélget mind a tizenvalahány ezer károsultal? De lehet, hogy mégis felhívom, megkérdezem tőle: van rajtad bugyi, már nedvesedsz, mindjárt jó lesz, ugye?
2174. paróka
2010. nov. 8. 16:40

REGARDING : 7DayWealth Login Info and AlertPay ID


Dear Friends,


if you just answered the HOAX Mail - Asking for you Login data


and more important the AlertPay Info, please make sure N O T


to DISCLOSE your PASSWORD!!


If you did so, please change your AlertPay password immediately!


OTHERWISE DO NOT REPLY TO THIS EMAILS !! IT IS NOT COMING FROM


MR. SIGMANN !


Barbara

2173. DD49 (válaszként erre: 2163. - Mandrobux)
2010. nov. 8. 16:33
Beszélhetsz Te is Barbarával. Megtalálod skype-on . A nap 24 órájából 15-ben biztos elérhető.
2172. paróka
2010. nov. 8. 16:32
2171. paróka
2010. nov. 8. 16:30

Jemand hat die Seite von Steven Sigman – CompanyExpress – kopiert und mit einer zusätzlichen Information versehen, in der aufgefordert wird, MOWC-Daten an eine Email zu senden, die aber auch falsch ist!!!


Sollte man euch diese Seite senden, bitte nicht darauf eingehen – es ist offensichtlich jemand bemüht noch mehr Schaden anzurichten!


Diese Seite “ [link] ist NICHT von Steven Sigman oder CompanExpress!


Gruß,


Franz NOV.8.

Ezt most olvastam!

2010. nov. 8. 16:03
Ezt a bejegyzést is megírtam az Alertpay-nek, tudtak róla...
2010. nov. 8. 16:01

"Wie soll ich es euch sagen?


Es ist die Möglichkeit vorhanden, Auszahlungen über AlertPay etc. zu verlangen. Jeder Einzelne Anfrage muss erleigt werden bevor das gesperrte Geld ausbezahlt werden kann.


Mir wurde nun mitgeteil, dass die ungarische Gruppe begonnen hat, damit zu versuchen, das Geld schneller zu bekommen – was aber im Endeffekt alles um Wochen wenn nicht Monate verzögern wird. Ich werde also die ungarische Gruppe aus meinen Bemühungen ausschließen müssen, sollte das nicht sofort eingestellt werden! Ich muss so handeln, da ich nicht informiert werde, wer so handelt – und damit auch meine Liste nicht mehr stimmen kann.


Warum muss es immer wieder dies Klug……….er geben, die glauben alles besser zu wissen!


Ich bin es euch schuldig, auch diesbezüglich zu informieren! Ihr sollt wissen dass nicht an allem nur eine Person die Schuld trägt! Ein Vorteil dabei ist, dass diese Auszahlungs-Anforderungen vor der Feigabe der blockierten Gelder bezahlt werden müssen – meist bekommen diese Leute weniger – es bleibt aber der Betrag für den Rest der Gruppe über!


Gute Aussichten unter Umständen alles zu bekommen ………………


Gruß,


Franz


PS: den meisten Schaden richten die Menschen immer selbst an!"


Egyébként vélhetően erre gondolsz.

Azóta a jó öreg Franz már befogta a pofáját és elnézést kért a magyaroktól - mondván "kicsit" ideges volt.

2010. nov. 8. 15:57
Majd megnézzük a jó öreg Franzi bácsi mit szól, remélem vendégszerető. :)
❮❮ ... 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook