Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » '73-as születésűek csevegjünk! fórum

'73-as születésűek csevegjünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
4342. gabilive (válaszként erre: 4340. - Szuzan)
2011. febr. 22. 09:46

Sziasztok!

Én is szerettem ezt a fórumot.De a harmincasok klubjában is van pár aranyos,kedves emberke,akiket örülök,hogy megismertem.

4341. ircsi73
2011. febr. 22. 08:31

Sziasztok!

Szuzan nem lehet könnyű neked sem.

Sajnos nem kaptam meg azt az állást, még keresek.Nem könnyű:(

4340. Szuzan
2011. febr. 22. 07:21

Sziasztok!

Örülök nektek!

most csak egy pillanatra léptem be ,ma dolgozni megyek ,de este leszek,vagy holnap ,és picit bővebben írok.

Örülök,hogy mindenki itt van!

Ezt a fórumot én jobban szerettem,ha lehet ide is lépjetek be .puszi nektek,majd jövök.

4339. hofiagi
2011. febr. 21. 22:14

sziasztok. tényleg Ircsi, dolgozol?

Szuzan, ez a fórum most kezd újra élni, gyere ha tudsz. Nem értettem jól, férjed még külföldön van? Rossz lehetett nélküle a családot irányítani.

Zsuzska, nagyon sajnálom hogy még nem került rád sor, de nyugi addig pihenj és erősödj!

4338. gabilive (válaszként erre: 4336. - Szuzan)
2011. febr. 21. 22:07

Sziasztok!

Szia Szuzan!Nem tűntem el,én is itt vagyok,csak mostanában ide ritkán írunk,inkább a klubokba.

Sajnálom,hogy ennyi rossz dolog történt veletek!Sajnos most mindenütt elég nehéz az élet,nincs pénze az embereknek.Mindenkit megvisel a válság:(

Én is ebben vagyok,hol van munkám,hol nincs.Én is próbálkoznék már mindennel.

Remélem,azért hamarosan jobbra fordul minden!


Ircsi,te megkaptad végül az állást?

4337. Zsuzska..
2011. febr. 21. 21:54

Sziasztok!

Szuzan jelentkezz és beengedlek:)

Még mindig itthon vagyok..nincs hely a kórházban a kezelésem csúszik:(

4336. Szuzan
2011. febr. 21. 14:00

Sziasztok.

Én is örülök nektek csajok!Annyi gondom bajom van ,hogy már nem is akartalak titeket terhelni vele.

Sajna még most sem sikerült a költözés!

Közben ,meg a tavalyi év az elég rosszul alakult .Sorra átverték a férjemet ,nem kapott annyi pénzt amennyit kellett.A vállalkozását abbahagyta.Aztán novemberben kiment külföldre ,hogy hátha ott jobb lesz .hát azóta velük is csak megy a herce hurca._Nem akarnak fizetni ,úgy kell kikönyörögni a pénzt tőlük.

Rettenetesen mérges vagyok,fel vagyok háborodva!

Emberek ezt meg merik tenni ,és már nem az első esetben fordul elő velünk.Egyébként jól vagyunk hála istennek ,kisebb nagyobb betegségeket leszámítva.

Petya nő .Vele is minden oké.Én már néha néha járok dolgozni ,de elég keveset keresek sajnos.A férjemnek is most kezd be indúlni a kőműves meló.Rettenetesen nehéz.

Pedig nagyon szeretnénk dolgozni mind a ketten!Szörnyű!Nincs pénzük az embereknek!Így a munka is kevesebb sajna.Mostanában ezért is nem jöttem ,nem vagyok jó társaság!

Ne haragudjatok!


Viszont hofiagi ,neked utólag is szeretnék BOLDOG SZÜLETÉSNAPOT KÍVÁNNI!Tudom kicsit lecsúsztam ,de mióta be jelentkeztem a netünk elszállt,ma csinállták meg.


Zsuzska ,megnézném én a naplódat ,de le van titkosítva sajna.,már én kukucskáltam,de nem engedte.Örülök,hogy jól vagytok.Remélem neked is a problémád megoldódik.


ircsi neked is örülök nagyon!Remélem a fiaid jól vannak és persze ti is!


gabilive?????????ő merre van?eltünt?


Meséljetek csajok!hátha jobb lesz a kedvem!Nem igérem mindig vagyok ,de igyekszem!

4335. Zsuzska.. (válaszként erre: 4331. - Szuzan)
2011. febr. 17. 18:48

Sziasztok!

Köszi jól vagyunk..nekem vannak eü.problémáim, de ez is rendbejön hamar és túl leszek rajta!

A naplómban olvashatsz róla és képeket is nézegethetsz Hannáról..vannak most frissek feltéve:)

Amúgy már jár egyedül, van 4 foga és nagyon ügyes mindenben!

4334. ircsi73
2011. febr. 17. 17:28

Sziasztok!

Szuzan, gyere csak mesélj!

Minden rendben?Költözni sikerült, vagy nem?

Mi már egy éve elköltöztünk ,vagyis most lesz egy éve márciusban, hogy telik az idő...

4333. hofiagi
2011. febr. 17. 13:18

sziasztok csajok!!

Szuzan, de örülök hogy te is visszajöttél! próbálom életben tartani a fórumot amennyire lehetséges, és persze a többiek is.

4332. Szuzan
2011. febr. 17. 12:22
Látom ti sem vagytok már!:((((((((((((
4331. Szuzan (válaszként erre: 4330. - Zsuzska..)
2011. febr. 16. 19:07

Szia Zsuzska ,nálam se sok jó az a baj!Már ezért is nem jöttem ,mert csak folyamatosan mindig csak rosszak törnének,de majd csak jobb lesz!ez a tél már végre múlna el!

Mesélj hogy vagytok?gyerekek?

picur gondolom ,már nagyon ügyes!és nagyot nőtt!

4330. Zsuzska.. (válaszként erre: 4329. - Szuzan)
2011. febr. 16. 18:53

Szia:)


Végre visszataláltál hozzánk:)

Hogy vagy?ezer éve nem hallottunk rólad..

Nálam sok-sok minden történt amióta nem voltál..sajna inkább rossz dolgok..

4329. Szuzan
2011. febr. 16. 17:34

Sziasztok csajok!

Emlékeztek még rám?


Megismertek még?


Ne haragudjatok ,de annyira nem volt kedvem senkivel sem beszélgetni ,annyira elegem volt van ,mindenből!

Remélem ti jól vagytok ,minden oké veletek,nem igérem minden nap leszek de iparkodom oksa?ha elviseltek persze!Látom vissza jöttetek ide.örülök neki!

puszi.

4328. hofiagi
2011. febr. 13. 17:28
Nagyon ügyes már Hanna!!
4327. Zsuzska..
2011. febr. 13. 17:16
Tettem fel videót a naplómba:)
4326. hofiagi
2011. febr. 13. 15:35

sziasztok!

Zsuzska, pihenj sokat és gyógyulj meg hamar!!

4325. Zsuzska..
2011. febr. 8. 21:18
Hahó lányok..végre itthon..majd jövök és mesélek!
4324. ircsi73
2011. febr. 8. 14:52

Sziasztok!Hétvégéig értesítenek.

én is jobban szeretem a kis boltokat, kedvesek, megismernek stb...

Anyuéknak volt ilyen kisboltjuk, ott szeretem nagyon.

4323. hofiagi
2011. febr. 8. 14:49

sziasztok csajok!

Ircsi, drukkolok neked, mikor értesítenek?

4322. gabilive (válaszként erre: 4321. - Ircsi73)
2011. febr. 8. 13:51
Jobb is egy ilyen kisboltban szerintem.Olyan emberközelibb,picit lehet beszélgetni 1-2 mondatot a vevőkkel,megismeri az ember a törzsvásárlókat...a multiban ezt nem igazán lehet,az olyan rideg.Legalábbis én így látom,igaz én csak a vevő oldaláról:) De a kisebb boltokban,amik a közelben vannak,és ahol a napi élelmiszereket veszem meg,mindenhol megismernek,megbeszéljük az időjárást,megkérdezik,hogy van Janka,észreveszik,ha fodrásznál voltam,stb...:)))
4321. ircsi73
2011. febr. 8. 12:58

Köszi:)

Eladó-pénztáros egy kisebb boltban.

Nagy multiba nem igazán akaródzik menni:(

4320. gabilive
2011. febr. 8. 12:19

Sziasztok!

Ircsi,akkor egy nagy kalappal!:))) Milyen munka lenne?

4319. ircsi73
2011. febr. 8. 11:40

Sziasztok!

Talán az én hetem is jó lesz...

Ma voltam állásinterjún, jó lenne ha összejönne...

Drukkoljatok nekem, jó?

4318. hofiagi
2011. febr. 7. 16:48
sziasztok, szép hetet kívánok nektek!! az enyém jól kezdődik eddig :) sokat vidámkodtam ma...
4317. hofiagi
2011. febr. 4. 20:59

sziasztok!

hogy vagytok?

4316. hofiagi
2011. febr. 2. 15:59

sziasztok!

Ircsi, nehéz a fiúkkal én azt mondom. ha úgy gondolod hogy te jobban tudnád felügyelni a tanulásukat és hamarabb is végeznének, így marad idő a játékra akkor lehet hogy érdemesebb lesz kivenned.

szép estét nektek!

4315. ircsi73
2011. febr. 2. 10:12

Sziasztok!

Gabi, az jó ha van melód, meg van bocsájtva ha nem jössz:)

Nekem inkább az Ármin mellé kell odaülnöm, bár most nagyon tanakodok, hogy kiveszem őket a napköziből.Nincs értelme, mert nem csinálja meg Ármin a házit, itthon meg estig csináljuk:(

Aztán meg morog, hogy nem jut ideje játszani...

Hiába mondom neki csináld meg az iskolába, félig meddig kész, meg van amit nem is ért meg:(

4314. gabilive
2011. febr. 1. 22:34

Sziasztok csajok!

Bocsi,csak sok a meló,meg most Janka sem jár oviba,vakáció van.

Olvaslak ám benneteket,naponta többször is benézek,csak írni nem nagyon van időm.Naplóimmal is lemaradtam.

Jövök,ahogy tudok,nem tűnök el!:)

4313. hofiagi (válaszként erre: 4312. - Ircsi73)
2011. febr. 1. 22:18

próbálom feléleszteni a fórumot, és ez akkor lehetséges ha elöl van a listán :) próbálkozom hátha sikerül visszacsalogatni a csajokat, és persze várom az új 73-masokat is!ezért írok többször.

nagyfiam sok gondot okoz a nemtanulásával, de a kicsinek még most nem kell segítség.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook