Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » '73-as születésűek csevegjünk! fórum

'73-as születésűek csevegjünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
4132. gabilive (válaszként erre: 4131. - Zsuzska..)
2010. jún. 3. 10:26

Nagyon édi lehet:)

Az meg nem csoda,ha rossz időben nyűgösebb,elvégre mi is azok vagyunk,legalábbis én biztos:)))

4131. Zsuzska.. (válaszként erre: 4130. - Hofiagi)
2010. jún. 3. 08:47

Változó..ha fúj a szél akkor kicsit nyűgösebb!

De amúgy napról-napra változik..

Tegnap volt az első nap, hogy elvolt magában is a kiságyban és el is aludt egyedül:)

jah..és szinte egész nap gőgicsélt és nevetett mindenen..imádni való:)

4130. hofiagi (válaszként erre: 4129. - Zsuzska..)
2010. jún. 2. 18:08
Hanna ilyenkor hogy érzi magát?
4129. Zsuzska.. (válaszként erre: 4128. - Hofiagi)
2010. jún. 2. 18:04
Itt ugyanilyen az idő..most épp süt a nap, de szemelget az eső is..
4128. hofiagi
2010. jún. 2. 18:03

sziasztok csajok!

itt nagyon fura volt ma az idő. hol esett mintha dézsából öntenék, hol meg a nap sütött. elég az esőből én azt mondom. ma mi is befűtöttünk, de mi inkább a kislibák miatt. ez az árvíz aggasztó!

4127. gabilive
2010. jún. 2. 10:36

Reggel még itt is esett az eső,de most végre kisütött a nap.Tegnap olyan hideg volt,hogy szégyen-nem szégyen,én bekapcsoltam a fűtést.

Jöhetne már egy kis meleg...

Na,megyek főzni...

4126. Zsuzska..
2010. jún. 2. 08:08

Sziasztok!

Hát..pocsék egy idő van..és Hanna nagyon megérzi, eléggé nyűgös:((

Sajna anyuéknál is árvíz veszély van már megint, pedig már volt egy nemrég:((

4125. hofiagi
2010. jún. 1. 16:40

sziasztok csajok!

Szuzan, örülök hogy jelentkeztél. Nagyon sokat vállalsz magadra, vigyázz a vesédre ilyen pocsék időben! Itt is minden nap esik az eső. Vasárnap a hiradóban volt a falumról szó, hogy ott a pincesor megy tönkre, ami a világörökség része lenne.:( De mi ez ahhoz képest ami máshol van, emberek maradnak fedél nélkül, és sokaknak a házuk tönkremegy. szomorú. legyen már napsütés.

4124. ircsi73
2010. jún. 1. 10:32

Sziasztok!

Szuzan, de jó, hogy jelentkeztél.Nem semmi amit bevállaltál, bár télen nem kell venned sok mindent.

Pocsék idő van itt is, hideg, eső, szél, fázok:(

A fiúk már számolják, hány napot kell menni oviba, már várják a nyarat, a fürdést, de hát ilyen időben?

4123. gabilive (válaszként erre: 4122. - Szuzan)
2010. jún. 1. 10:22

Sziasztok!

SZuzan,örülök,hogy te is jelentkezel,de megértem,hogy sok a dolog!Főleg ebben a pocsék esős időben,gondolom,nagyon megnehezedik a kerti munka.

Te meg aztán nem aprózod el:)Rengeteg baj lehet azzal a sok csibével,meg a palántákkal.De biztos meg is lesz az eredménye!

Lányod,kisfiad jól van?


Többiek?Veletek mi újság?Nálunk sajnos minden nap esik az eső,vagy nappal vagy éjjel:(És olyan hideg van,mint márciusban.Nem lesz már nyár soha?!

4122. Szuzan
2010. jún. 1. 09:34

Sziasztok!Neharagudjatok ,hogy el vagyok tünve!Minden rendbe van ,de nagyon sok dolgom lett!Ráadásúl az eső nekem is nehezíti a dolgomat ,mire sokszor elkezdem hagyhatom abba!Aztán nem úgy haladok ahogy kellene!aztán a lányomnak nemsokára itt a ballagás ,arra is készűlnöm kell!szóval mostanában nagyon nehéz,de egyszer remélem ide is ide fogok érni.


Zsuzska gyönyörűen fejlődik a Hanna baba!Adj egy puszit neki ,mond én küldtem!Nagyon szép baba!


gabilive!Boldog névnapot kívánok Jankának utólag is.Látom van kutyusotok is,akkor zajlik az élet nálatok is.Hát sajnos egy kutyussal rengeteg baj van!Mi nekünk is volt valamelyik este benne részünk,de hosszú lenne elmesélni sajna annyi időm nincs most,a lényeg mi is befogadtunk ideiglenesen ,egy haskyt ,de mi is féltünk mi lesz vele.Szóval sok baj van velük.

Sőt vannak csibéink 70 db picik naposan vettük őket,hát azok meg rosszabbak mint a gyerekek!Hát én is így vagyok mint te gabilive!eddig nem volt bajom ,most csinálltam én is magamnak!így az időm sokkal kevesebb!De hát ez van!

Aztán elnézést kérek mégegyszer ,hogy nem vagyok ,sokat eszembe vagytok ,de sajnos nincs segítségem.A kertben nőnek a növényeim,itt az eper befőzés,tegnap 13kg epret szedtem azt kelett befőznöm.Aztán egy kis paprika ültetvényt csinálltam a kertecskémben ,legalább 3000x2db paprika palántát raktam ki ,plusz a paradicsom és még a többi zöldség!van meló rendesen!Ezért légyszi ne haragudjatok rám!ha lesz időm teszek fel képeket!Még egyenlőre minden pici!de reméljük gyorsan meg nő minden!Sziasztok!Mindenki nagyon vigyázzon magára!Puszi!

4121. Zsuzska..
2010. máj. 31. 10:50

Köszönöm lányok:)

Mi az anyóséknál voltunk bográcsozni..bár a végét elmosta az eső:(

Viszont Hanna aludt egy jót, mert lehűlt a levegő..és ő azt szereti:))

4120. gabilive
2010. máj. 30. 22:07

Sziasztok!

Ma Janka névnapját ünnepeltük a szűk családdal.Grilleztünk az udvaron.Szerencsére ma nem esett az eső.

Azonkívül városnapok is voltak nálunk a hétvégén,mindenféle programokkal,koncertekkel,de ezeknek egy részét sajna elmosta az eső.Azért az este sikerült kimenni a Holigans-koncertre.


A kutyus még megvan,már kezd beletörődni a sorsába:)))Lehet úgy gondolja,ha hagyja magát,hamarabb szabadul:D

De kezdi már megszokni nálunk,az éjszakák is nyugodtabbak.


Zsuzska,aranyos a kis Hanna!

4119. hofiagi
2010. máj. 30. 21:52
mi strandon voltunk, amíg el nem kezdett esni az eső. de így is jó volt, gyerekek csúszdáztak.
4118. ircsi73
2010. máj. 30. 21:13

Sziasztok!

Gabi, még megvan a kutyus?Janka agyon babusgatta?:)

Zsuzska, édes ez a kislány:)

Ma búcsúba voltunk anyuéknál, meg a szülinapjuk meg lett tartva.Egypárszor eláztunk, de ki dodzsemeztük magunkat, a fiúkkal:)

4117. hofiagi
2010. máj. 30. 20:41

sziasztok!

Nagyon édes Hanna!! Kinek hogy telt a gyereknap?

4116. Zsuzska..
2010. máj. 30. 19:46
tettem fel délután készült fotókat:)
4115. Zsuzska..
2010. máj. 30. 10:45

Sziasztok!

Boldog gyereknapot nektek és a kicsiknek is:)))

4114. hofiagi
2010. máj. 29. 17:38

sziasztok! Gabi, az nagyon édes lehet az a kutyus.felteszel majd képet? ma már biztosan nem nyüszít annyira.

Mit tudtok ilyen ramaty időben csinálni? Holnapra lesz valamilyen gyerekprogram?

4113. gabilive (válaszként erre: 4112. - Hofiagi)
2010. máj. 28. 21:07

Egy kis német juhász kölyök.Aranyos,de jajj,annyit nyüszít,főleg éjjel!Egy percre sem hagyta abba!Szerintem a környékünkön senki nem aludt.Gondolom,az idegen hely miatt,meg hiányzik az anyukája.Remélem,hamar megszokja nálunk,és abbahagyja!

Janka meg egész nap nyúzza,cipeli,dögönyözi...Azt hiszi,ez is olyan,mint egy játékkutya,hogy ahova leteszi,ott marad:) Egész nap mellette kellett üljek,nehogy túlzásba vigye a "szeretgetést":)

Na,ha eddig nem volt elég bajom,most csináltam magamnak!:)))

4112. hofiagi
2010. máj. 28. 20:40

sziasztok!

Gabi, milyen a kutyus? biztosan nagyon aranyos. a lányod tuti egész nap játszott vele, és ez így fog menni minden nap. aztán majd azt akarja hogy bent lehessen a házban hogy minél több időt tölthessen vele :)

4111. Zsuzska..
2010. máj. 28. 11:44

Sziasztok!

Minden nap megyünk sétálni:)Egyet délelőtt és egyet délután inkább estefelé 5 után!

Hanna nagyon jól alszik éjjel, fél 1-kor eszik aztán már csak reggel ébred újra 1/4-1/2 6 körül!

Most is szundizik, de mindjárt megyünk le vele egy sétára:)

Majd teszek fel friss képeket!

4110. gabilive
2010. máj. 27. 22:31

Sziasztok!

Képzeljétek,lett egy kutyusunk!Ma este hoztuk el a gazdájától,alig 2 hónapos.Nagyon édi:)

Janka nagyon élvezi,alig tudtam este becsalni,még kutyázott volna.Szegény kutya,azt hiszem meg lesz holnap nyaggatva rendesen:)

4109. hofiagi
2010. máj. 27. 20:23

sziasztok csajok!

Zsuzska szépen gyarapszik Hanna, maholnap már sétálsz vele, olyan hamar elmegy ez az idő, igaz?

4108. gabilive (válaszként erre: 4107. - Zsuzska..)
2010. máj. 26. 21:04
Nagyon szépen fejlődik!Gondolom,élvezed a babázást!Alszik jól éjszaka?
4107. Zsuzska..
2010. máj. 26. 20:53

Sziasztok!

Borzasztó egy idő van, egyik percben pokoli meleg a másikban jeges eső esik:O

tegnap voltunk méretkezni..Hanna 2 hét alat hízott fél kilót..most 4,47 kiló:)))

csípőjével is minden rendben van!

4106. gabilive
2010. máj. 26. 17:31

Sziasztok!

Be-benézek,de nincs nagy forgalom...

Itt szép idő van,bár kissé fúj a szél,de eső csak az éjjel esett.Hétvégén városnapok lesznek,na akkor tuti esni fog,mert minden évben úgy szokott!

Hú,de régen nem voltam strandon!Azt hiszem,mióta szültem,nem is voltunk,de idén nyáron csak kimerészkedem:)Márcsak azért is,mert Janka imád pancsolni.

4105. hofiagi
2010. máj. 26. 14:59
sziasztok. megint csak én vagyok erre? gondolom mindenki elfoglalt. itt minden nap esik, hol keveset hol többet. jöhetne már a jó idő. a hétvégén gyereknapra szeretnénk elmenni strandra, már csak a jó idő kellene hozzá. ti jól vagytok?
4104. hofiagi
2010. máj. 24. 22:00
sziasztok! vasárnap kivételével dolgoztam. akkor hazamentünk Hkútra nővéremékhez. de esténként pihentem.
4103. gabilive
2010. máj. 24. 21:19

Sziasztok!

Hogy telt a hosszú hétvége?

Nálunk kis munkával,szalonnasütéssel,egyébként semmi különös...Holnap meg újra indul a robot.

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook