Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » '73-as születésűek csevegjünk! fórum

'73-as születésűek csevegjünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
4102. hofiagi
2010. máj. 23. 21:23

sziasztok csajok!

Ircsi, én is kívánok boldog szülinapot a fiúknak!

Zsuzska, örülök hogy jobban vagytok!

Én dolgozom azért vagyok kevesebbszer, csak rövid időkre nézek be.

4101. gabilive
2010. máj. 23. 10:54

Sziasztok!

Ircsi,utólag is nagyon boldog szülinapot a fiúknak!

Aranyosak a képen!Igazi nagyfiúk!:)Akkor ősztől kezdődik nekik a suli?


Zsuzska,akkor bátor lány a Hanna!Janka a mai napig üvölt,mikor porszívózom az orrát.Igaz,legutóbb már megtanulta kifújni-inkább,minthogy porszívózzuk:)

A fűtést nem lehet nálatok szabályozni,hogy hány fok legyen?


Hofiagi,Szuzan,Tüccsögi,remélem,jól vagytok!Ritkán jelentkeztek!

4100. Zsuzska.. (válaszként erre: 4099. - Ircsi73)
2010. máj. 23. 09:23

Sziasztok lányok:)

Rég voltam már..

Boldog szülinapot a gyerkőknek:)

Klasszak a képek:)

Tegnap és tegnap előtt jó kis villámokkal és dörgésekkel teli vihar volt nálunk!

Szerencsére Hanna nem foglalkozott vele, sőt jól bealudt:)

Már kezdünk kimenni a taknyos korszaból..én már csak köhögök!

Hanna nem hiszem hogy tőlem kapta el, legalábbis a dokinő ezt mondta, mert az anyatej védte tőlem, hanem a visszakapcsolt fűtés miatt taknyosodott be..volt amikor 28 fok volt a szobában éjjel:O

Aranyosan figyel amikor szívjuk az orrát, pedig azt hittem üvölteni fog:)

4099. ircsi73
2010. máj. 21. 21:40

Sziasztok!

Tettem fel képeket az évzáró műsorról, ha valakit érdekel:)

Én is szoktalak olvasni benneteket, csak nem mindig jut időm írni is.

Szülinapjukat is megtartottuk az oviban, sütöttünk muffint, hétfőn meg anyóséknál lesz megtartva.Jövő vasárnap meg anyuéknál.Lesz ajándék zsákszám, már alig várják:)A sokféle játékot meg majd rakosgathatom, nagy a család mindenhonnan kapnak.Még legalább örülnek neki:)

4098. hofiagi
2010. máj. 21. 19:24
sziasztok! örülök Zsuzska hogy jobban vagy. Mégis elkapta Hanna? Mihamarabbi gyógyulást a picinek! Ma nagyon fura volt az időjárás, igaz? HOl zápor hol meleg volt.
4097. Zsuzska..
2010. máj. 21. 10:37

Sziasztok!

Kezdek már kimenni a köhögésből is..az édeskömény tea csodákra képes ennek segítéséban ajánlom mindenkinek!!

Hannának vettünk tengervizes orrcseppet és gyakran szívjuk az orrát így remélem hamar túl lesz ő is a náthán!

Tegnap elvittük a dokinénihez, de szerencsére a torka nem piros..amiatt köhög, hogy be van dugulva az orra!

Ma végre már kisütött a nap itt is..megyünk is hamarosan sétálni!!

4096. gabilive
2010. máj. 21. 10:29

Sziasztok!Nemrég értem haza.Végre itt is ki-kisüt a napocska,bár még biztos fog esni is,mert elég felhős az ég.

Megyek főzni,mert egy kis maradékon kívül semmi kaja nincs:)

4095. hofiagi
2010. máj. 21. 09:06
sziasztok. remélem hogy mindenki jól van, és nem sok kárt okozott ez a nagymértékű esőzés! én már nagyon unom hogy ilyen hideg van.
4094. hofiagi
2010. máj. 16. 19:47

sziasztok!

Ircsi, örülök hogy megszabadultál a varratoktól és jobban érzed magad!

Zsuzska, szépen gyarapodtok! Hogy vagytok mostanság? Hogy telnek napjaitok? Rossz lehet hogy nem tudtok kimenni sétálni, gondolom ott is esik minden nap mint itt...

Szuzan, biztosan nem örülsz az esőnek, mert a gaz nő, neked pedig több munkád lesz vele.

Gabi, Janka jobban van már? Bevált valamilyen köhögéscsillapító?

Tüccsögi, jól vagytok?

4093. ircsi73
2010. máj. 15. 21:24

Sziasztok!Kiszedték a varratokat, most már végre zuhanyozhatok.Ezt a macskamosdást utálom:(

Rossz idő van itt is, most is egész délután esik:(

Szuzan, ilyenkor pihi van azért nem?

Gondolom ez sem jó, mert lemaradsz a munkáiddal.

4092. Szuzan
2010. máj. 14. 09:36

Sziasztok!Neharagudjatok,hogy el vagyok tünve ,de annyi minden összejött,nem győzöm .Most már itt a kerti munka is .A palántákat rakosgatom már kifelé!Aztán egyedűl nehéz ám ,és lassa megy!aztán ,néha jönnek a házat is nézegetni ,így állandó streszben vagyok ,hogy mindig rend legyen!Néha vagyok én ,de nem fog az agyam ,hogy megfogalmazzak nektek egy kis irományt!


Ircsi remélem meg gyógyúltál már!Mesélj valamit!

gabilive lányoddal mi ujság van?jobban van ,vagy még mindig köög?Remélem ő is meg gyógyúlt!


Aztán látom ám ,hogy ti is ritkábban vagytok!De nagyon remélem minden rendben van ,mindenkinél!

Zsuzska veletek mi ujság van?Picuri nő?Láttam a képeket nagyon édi!Szépen fejlődik a csajszi!

Aztán most összeszedegetem magam ,és megyek a kertecskémbe ,ujra!Hát nem sok kedvem van ,hozzá teszem!Fáradt vagyok nagyon!

sziasztok!Majd jövök!

4091. gabilive (válaszként erre: 4090. - Hofiagi)
2010. máj. 13. 22:01

Hajjaj!Minden nap esik az eső,most is épp dörög az ég,villámlik,tegnap meg olyan jégeső volt,hogy ihaj!

Mostmár lehetne egy kis jóidő is!

4090. hofiagi
2010. máj. 13. 17:39
sziasztok! nálatok is viharos volt az elmúlt pár nap?
4089. ircsi73 (válaszként erre: 4088. - Gabilive)
2010. máj. 7. 18:01

Igen, azt sem tudtam merre forduljak, hogy ne lássák a könnyeimet:(

Nagyon rossz látni a szenvedésüket:(

Most már jól vannak, de mondják fáj a kezük.

4088. gabilive (válaszként erre: 4087. - Ircsi73)
2010. máj. 7. 16:54

Örülök,hogy túl vagy,illetve vagytok rajta!Most csak pihengess,amennyit tudsz.

Szegény fiúkat is jól megkínozták akkor!Jankától egyszer vettek vért 1 éves korában a tejallergia miatt,de szerencsére egy idős doktornő csinálta,aki egy szúrásból eltalálta a vénáját.Így is rettenetesen sírt,és nekem még szörnyűbb volt nézni.

Reméljük,hamar elfelejtik!

4087. ircsi73
2010. máj. 7. 11:46

Sziasztok!

Már mindenki itthon van.Nem volt egy könnyű nap, ez a vérvétel borzalom, többet el nem tudom vinni a fiúkat:(

Remélem nem lesz rá szükség.Ármin mindkét kezéből vettek, mert nem jött az egyikből, Roli meg majdnem rosszul lett, nem bírja a vért:(

Aztán jöttem én, kétszer kaptam érzéstelenítőt, mélyebben volt mint, érezni lehetett, szar érzés volt, nagyobb mint tapintották, elbújt a doki keze elöl.Aztán már kint volt, de még a kötés és a nadrágom is átázott:(

A fiúk nagyon aranyosak, segítenek, mert pihenem kell.Roli éppen a ruhákat szedte be:)

Majd este még írok.Szebb napot mindenkinek!

4086. Zsuzska.. (válaszként erre: 4085. - Szuzan)
2010. máj. 7. 11:33

Utólag is boldog szülinapot neked is!

Igen..a teló számot én is kérem majd..

4085. Szuzan
2010. máj. 7. 08:40

Sziasztok!Sajnos már én is betöltöttem a 37 et április 24 én!De én nem nagyon számolom,attól csak öregszik az ember ,ha számon tartja!Aki betöltötte annak Boldog szülinapot kívánok utólag is!

Képpzeljétek tegnap olyan eső volt nálunk ,jéggel,hogy ilyet régen láttam már!A fű televolt jéggel ,és a csatornából annyi kifolyt ,hogy kb egy fél talicskányira volt.szóval nem volt semmi!Az uborkám kikelt ,de le is verte ,meg a palántáimat ,még jó ,hogy csak a kellbimbó és a brokoli volt kipalántázva,de azt is tudom pótolni.Felétek is esett?


ircsi szorítok neked!gondolok én is rád!Aztán jelentkezz ,ha tudsz!Látod te semadtál telcsiszámot!Erre senki nem gondol ,ha ne adj isten történik valami valamelyikünkkel ,még meg sem tudjuk kérdezni ,hogy mi van vele,ha már látogatni nem tudjuk egymást!Ha még benézel ,nekem küld el légyszike.Köszönöm.

4084. gabilive (válaszként erre: 4082. - Ircsi73)
2010. máj. 7. 08:08

Ircsi,akkor nehéz napod lesz.

Nagyon drukkolok!Minden rendben lesz,meglátod!És ha túl vagy rajta,jelentkezz!

4083. Zsuzska..
2010. máj. 6. 23:24

Ircsi..minden rendben lesz ne aggódj!A fiúkkal is..legalább ki lesznek vizsgálva rendesen van-e komolyabb bajuk!!

Majd gondolok rád..és ha hazajöttél és már rendben vagy jelentkezz!

Puszi!

4082. ircsi73
2010. máj. 6. 16:56

Sziasztok!

Akkor én vagyok köztettek a legfiatalabb?:)

Igaz, nem sokkal, én júniusban töltöm 8-án.A fiúkkal együtt szoktuk ünnepelni, ők május 25-én.Most éppen anyuéknál 30-án lesz búcsú 3-as ünnep lesz:)

Csajok holnap megyek a műtétemre:(

Csomómat veszik ki végre, sajnos előtte a fiúkat vérvételre kell vinnünk, mert a doki küldte őket.Sajna sokszor betegek meg vékonyak a doki szerint.De legalább ki lesznek vizsgálva, csak rossz az időzítés:(

4081. hofiagi
2010. máj. 6. 16:10

sziasztok!

Tüccsögi, utólag is kívánok neked nagyon sok boldog szülinapot!!!! én is kaptam a fiúktól anyák napjára saját készítésű mézeskalácsot. én is februártól már 37 vagyok, sajnos. itt is esős az idő. Zsuzska, nagyon aranyos Hanna!!

4080. Zsuzska.. (válaszként erre: 4078. - Tüccsögi)
2010. máj. 6. 14:52

Sziasztok!

Már én is túl vagyok rajta..márciusban töltöttem:)

De ennek ellenére én sem érzem magam ennyinek..ráadásul mindig is fiatalabbnak néznek az emberek:)

Szüléskor is visszakérdeztek, hogy tényleg elmúltam már 37 éves??:)27-30-nak saccoltak..és csodálkoztak amikor mondtam, hogy a fiam már 14 éves elmúlt:)

Tegnap éjjel és ma délelőtt nagyon nyüzsi volt Hanna..remélem az idő miatt..esős, borongós idő lett:(

4079. gabilive (válaszként erre: 4078. - Tüccsögi)
2010. máj. 6. 13:35

Sziasztok!

Sajna már én is túl vagyok rajta,én februárban töltöttem a 37-et.De én sem érzem magam annyinak,legalábbis lélekben biztos nem.Fizikailag viszont nem ártana egy kicsit jobban karban tartani magam:)

2010. máj. 6. 12:42

Köszönöm mindenkinek a kívánságot aranyosak vagytok. Ki mikor tölti a 37-et? Én már túlvagyok rajta, olyan furi, de a kisbabám egy pillanatig sem érezteti, sőt, fiatalít. Olyan édesek lehetnek a kicsikéitek ahogy olvasom a soraitokat, már én is alig várom, hogy anyáknapi verset mondjon nekem, már most is meghatódva könnyezem.....Imádom a kis babócámat, hihetetlen mennyi mindent kárpótol a létével.

Szép napot nektek.

4077. ircsi73 (válaszként erre: 4076. - Gabilive)
2010. máj. 5. 22:18

Sajna műsor nem volt, de az oviban tanulták a verset.Nálunk évzáró és karácsonyi műsor van.

Igen, nagyon jó érzés mikor hozzák a saját kis készítésüket:)Olyan örömmel jönnek:)Már beszélték múlt héten, hogy lesz nekem meglepi, a Roli még rá is szólt az Árminra "ez titok", nehogy elárulja.

Megzabálom őket!

4076. gabilive (válaszként erre: 4073. - Ircsi73)
2010. máj. 5. 21:47

Ezt én is várom már,hogy saját kezűleg csináljon valami ajándékot Janka,meg szerepeljen az oviban:)

Az olyan megható!

4075. gabilive (válaszként erre: 4072. - Tüccsögi)
2010. máj. 5. 21:45
Utólag is nagyon boldog szülinapot!!!
4074. ircsi73 (válaszként erre: 4073. - Ircsi73)
2010. máj. 5. 21:34

Sziasztok!

Ez lemaradt.

4073. ircsi73
2010. máj. 5. 21:33

Tüccsögi, boldog szülinapot, és még sok ilyen évet!

Nekem a fiúk az oviban csináltak meglepit, egy tenyérlenyomat piros szív formában, és egy virág kihímezve, saját kezűleg papíron!Nagyon szép lett, ügyesek nagyon!Volt még versike is, de csak félig tudták, de így is aranyosak voltak!

❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook