Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 7 hónapos baba fórum

7 hónapos baba (beszélgetős fórum)


7. Erzsó78 (válaszként erre: 4. - A908366fdb)
2010. márc. 10. 12:48

Nagyon sűrűn nem mérem.Míg pici volt,akkor hetente,most már csak havonta mérem.

Viszont alul úgy látom,hogy az első fogacska nemsokára kibújik.(Érdekes lesz a szoptatás,sokszor a kis ínyével úgy megharapdál,hogy csillagokat látok,s amikor felszisszenek ő csak hangosan kacag(:

2010. márc. 10. 11:25
Hivatalosan fél éves korra duplázza meg egy baba a születési súlyát, és aztán lassul a gyarapodás, ez teljesen normális. Sokat mozognak már ilyen idős korban, szóval lemozogják magukról, nem gond szerintem, ha csak ennyit gyarapodott, sőt az sem, ha esetleg 1 hónapon át nincsen gyarapodás.
2010. márc. 10. 10:02

A súlyfejlődés nem mindig egyenletes, vannak "súlyállós" hetek a második fél év folyamán, pl. fogzási időszakokban, nagy melegben, vagy látszólag akár minden ok nélkül


Ezt most találtam egy oldalon, ahol orvos válaszolt egy 7 hónapos baba anyukájának.

2010. márc. 10. 09:54

Szerintem az nem gáz. Ha huzamosabb ideig nem hízik akkor kell szólni a gyerekorvosnak...szerintem.

Milyen sűrűn méred egyébként?

3. Erzsó78 (válaszként erre: 2. - Fbogi)
2010. márc. 10. 09:17
Igény szerint szopizik,legutoljára viszont csak 20 dkg-át hízott,amúgy meg kb.50-70 dkg-ot szokott.
2010. márc. 10. 03:53

Szia!

Az én fiam még csak 5 hónapos, de fogalmam sincs mennyit eszik egy alkalommal. ha igény szerint szopiztok, akkor nem is kell mérni. Miért kérdezed?

2010. márc. 9. 13:59

Sziasztok!

Nekem még naponta többször szopizik a kisfiam.

Nektek kb.hány grammot szopik a babátok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook