Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 7 hetesen 8 mm magzat... vetélés lesz? fórum

7 hetesen 8 mm magzat... vetélés lesz? (beszélgetős fórum)


6. zeninez (válaszként erre: 5. - Bazinga)
2019. febr. 22. 18:05
Szia, 16 hetes a pici lány. Minden héten van valami de haladunk...
5. Bazinga (válaszként erre: 1. - Zeninez)
2018. dec. 30. 21:17
Szia! Hogy vagy?
4. Csillag29 (válaszként erre: 1. - Zeninez)
2018. dec. 18. 21:36

7 hetes magzat


A rizsszemnyi - 5-13 mm hosszú - embrió folyamatosan alkalmazkodik a méhen belüli élethez: ezen a héten fejlődésnek indul a köldökzsinór, amely a baba táplálásáról gondoskodik, és elszállítja az anyagcsere végtermékeit. Megkezdődik a szemlencsék formálódása, és folytatódik a fül középső részének fejlődése is. Noha még rengeteg időnek kell eltelnie, amíg az anya megpillantja az arcát, már most elkezdődik a száj és a miniatűr orrlyukak kialakulása és a szem íriszének (szivárványhártyájának) pigmentálódása.

2018. dec. 18. 20:25

Szerintem a 8 mm ilyenkor teljesen normális , átlagos méret. 2 naponta nől 1 mm-t. Nem igazán értem a problémádat.

Egyél magnéziumot és pihizz

2. Panna.33 (válaszként erre: 1. - Zeninez)
2018. dec. 18. 15:01
Nyugalom. Ha pulzáció van, akkor dobog a kicsi szíve. Ne parázz, amit eddig írtál, nincs okod rá.
2018. dec. 18. 14:41

Görcsöltem így elmentem ambulanciára (nem értem el az orvosom) Ott egy "tanuló" nézett meg. 8mm mérte a magzatot (pulzáció van) de szerdán a magán orvosom (jobb gépen) 4,5 mm-nek mérte.


Annyit megjegyeznék hogy ugyan ezen az ambuláns gépen 5én nem láttak semmit max felritkulást 2 nappal később a orvosom a magánrendelőjében 9x9ml petezsákot mért szikhólyaggal.


Szerintetek elmérés, vagy fejlődési gond? Van valami hasonló tapasztalatotok?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook