Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 65-ösök beszélgessünk! fórum

65-ösök beszélgessünk! (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯
248. Emma* (válaszként erre: 247. - Mmacus)
2009. szept. 23. 09:43

Tegnap jó későn értem haza, így már nem volt kedvem írni, bár benéztem ide.


Képzeljétek: a fonalgrafika mellett rákaptam a filigránokra is (én áttört mintának nevezem). Nagyon jó dekorációs lehetőséget ad. Sajnos a minimanóim túl kicsik hozzá, így majd magamnak csinálgatok karácsonyra. Már több, mint 200-at lementettem a netről, lesz miből válogatni.☺


Ezzel én is így vagyok: mire végére érek a dolgoknak, kezdődik minden előlről. Na, de ez az élet rendje, az örökös körforgás.


Legyen szép napotok!!

247. mmacus (válaszként erre: 246. - Emma*)
2009. szept. 22. 09:14

Kitartást a mai hosszú naphoz!

Pihenj este, de ha lesz kedved, gyere.


Én tegnap nagyon hamar elaludtam, nem volt energiám semmihez. Lefárasztott a hétvége.

Mire regenerálódok, kezdődik elölről:)

246. Emma*
2009. szept. 22. 08:31

Ma nem tudom, hogy mennyire lesz erőm jönni, ma ugyanis estis nap van (meg csütörtökön).


Legyen kellemes és szép napotok!

245. Emma* (válaszként erre: 242. - 9bbaa658f2)
2009. szept. 22. 08:30
Örülök én is, hogy jól érezted magad. Legalább kicsit kikapcsolódtál és pihentél.
244. Emma* (válaszként erre: 240. - Mmacus)
2009. szept. 22. 08:30

Szép jó reggelt!


Tegnap későn jöttem haza, mert fognyűvőnél jártam (majdnem elfelejtettem elmenni☺).


Nem, nem nagyon nehéz, csak egy kicsit nagyon.☺ Na, jó, komolyan nem nehéz. De érdekes módon a pirított magyarokkal (bocsánat érte, de nagyon tetszik) kevesebb a gondom, mint a magyarokkal. A magyarok közül, akik nem értenek semmit, végigvihogják az egészet, ellenállást tanusítanak. Hát, majd meglátjuk mi lesz a végén.


Az általánosban 1. és 4. osztályosaim vannak a napköziben, de 6. osztályban tanítok.

243. mmacus (válaszként erre: 242. - 9bbaa658f2)
2009. szept. 21. 10:47

Szia:)


De jó, hogy megjöttél, és hogy jól érezted magad.


Puszi.

2009. szept. 21. 09:01
Sziasztok megjöttem olyan jó volt minden.Egy szép helyen ebédeltünk és jó volt együtt látni az unokatesókat.
241. mmacus
2009. szept. 20. 21:05

Most látom, hogy ugyanabban a percben írtunk:)


Jó éjt Neked is, legyen szép a jövő heted!

240. mmacus
2009. szept. 20. 20:53

Felnőttekkel nem nagyon nehéz?


Egyébként milyen korú gyerekeket tanítasz?


Én már most is fáradok:( Pedig még a körmöm akarom megcsinálni, hogy holnap némi nőcis külsőm is legyen, ne csak anyás;)

239. Emma* (válaszként erre: 237. - Mmacus)
2009. szept. 20. 20:53

Lassan elmegyek aludni, mert már ragadnak le a szemeim (ma is fél 5-kor keltem). Megpróbálok holnap benézni, hátha tudunk megint beszélgetni.


Jó éjt, szép álmokat!

238. Emma*
2009. szept. 20. 20:48

Bízom benne én is!


Igaz, én így csak hétvégenként tuok leülni, mert hétközben nagyon elfáradok. 2 nap még esti gimnáziumban is tanítok, az se piskóta.

237. mmacus
2009. szept. 20. 20:46

Trimama biztosan jól elfáradt a hosszú utazásban. Holnap pedig dolgozik, ha jól emlékszem.


Remélem, egyszer már összejön a hármas beszélgetés is:)

236. Emma*
2009. szept. 20. 20:40
Trimama jól elkeresztelkedik.:)))))))
235. Emma* (válaszként erre: 234. - Mmacus)
2009. szept. 20. 20:39

Nem csak azért, mert nagyok, hanem mert vannak. Piros irigység van most bennem, de én már elfogadtam ezt a helyzetet.


A hétvége most rajta áll, mert az unokatesójáék nyaralójába mennénk. Épp most mondtam neki, hogy telefonon beszélje meg velük és kész. Nem elmenni kell sok km-re, hanem a telefont felvenni.☺


Bizony! Főleg, hogy már a kicsi is nagy lett!:))

234. mmacus (válaszként erre: 233. - Emma*)
2009. szept. 20. 20:36

Igen, tényleg jó nekem, szeretem, hogy ilyen nagy gyerekeim vannak. Nem cserélnék a 10 évvel ezelőtti önmagammal.


Biztosan összejön a tervezett hétvégétek, és szuper lesz:) Én még ősszel nem is láttam a Balatont, csak nyáron.


Mi tavasszal voltunk egy hétvégi kiruccanáson kettesben, épp a házassági évfordulónk hétvégéjén. Nagyon jó volt, remélem, jövőre sikerül megismételni. Most első alkalommal voltunk gyerek nélkül valahol, de így utólag azt mondom, rég el kellett volna kezdeni:)

233. Emma*
2009. szept. 20. 20:30

Igen, szeretem a hivatásom. Ha nem lennének a gyerkőcök, már ott hagytam volna, mert a kollégák marják egymást. Ebben nagy része van a vezetőségünknek is.:((


Akkor ketten már az Élet küszöbéhez értek, nem?:)) A kisebb még élvezi a mami közelségét.:)) Jó Neked!☺


Naná, hogy jó idő lesz!☺ Én is kitalálok addigra valamit.

Igaz, mi szép őszi balatoni hétvégét tervezünk november elejére, majd meglátjuk hogy jön össze.

232. mmacus (válaszként erre: 230. - Emma*)
2009. szept. 20. 20:16

Úgy veszem ki a szavaidból, hogy Te (is) szereted a hivatásodat/munkádat:)

Az én napjaim is nagyon pörgősek hét közben is, de ez így jó, ezt szeretem. A felelősség nem kicsi, de megszoktam.

Szervezőképességemet pedig itthon, népes családom mellett is kamatoztathatom:)

Mindenesetre, volt már nehezebb korszakom is, és lesz még könnyebb is.

Az éven utolsó éves egyetemista a fiam, rá egy évre a lányom is végez a főiskolán. A harmadik kis ajándékom pedig akkor fog érettségizni. Úgyhogy lassan látom ám a végét:)


És egészen ez év elejéig mindezen teendőim mellett a stroke-os apámról is igyekeztem tőlem telhetően gondoskodni, még most is szívesen megtennék mindent...


De nem terhellek ám, csak pozitívan:)

Tényleg ki fogok találni jövő hétvégére legalább egy félnapos programot, ránk fér. Biztos, ami biztos, rossz idő esetére is tervezek, de JÓ IDŐ LESZ!!!

231. Emma* (válaszként erre: 229. - Mmacus)
2009. szept. 20. 20:09

Jaj, bocsánat:


Szia Neked is! Végre ideértem én is.:))

230. Emma*
2009. szept. 20. 20:07

Igen, ma sikerült pihennem. A tegnapi idegtépő nap után jól esett a takarítás, pakolászás. Most már lakás formát öltött kis lakásom az év eleji szélvihar után.:)))


Még aludtam is egy keveset ebéd után.


A heteim 10 hónapig úgy be vannak zsúfolva, de ez jó. Eddig sem tudtam soha unatkozmni, ezután meg aztán tényleg nem jut rá időm.


Már én is vágyom ki a szabadba, de eddig a tanmenetek, munkatervek miatt nem tudtam menni. Hétvégén párban leszek, majd csak kiruccanunk valamerre.

229. mmacus
2009. szept. 20. 20:03

Szia:)


Örülök, hogy itt vagy.

Remélem, pihentél is hétvégén.


Én nem vagyok koránkelő, de időnként mégis elkap egy "álomkór", amikor kénytelen vagyok hamarabb lefeküdni és jól kialudni magam.


Ezen a hétvégén sem sikerült unatkoznom.

Főztem, sütöttem, mostam, vasaltam, anyósomnál voltunk, fiamat készítettem vissza koliba, ráadásul ma még a munkahelyemre is be kellett, hogy szaladjak ebéd előtt, volt egy kis gond.


Szóval, holnaptól várhatom megint a pénteket:) Hátha jövő hétvége jobban alakul. Ha ilyen szép idő lesz, olyan jó lenne még elmenni valahová.


De inkább nem is tervezek, majd ahogy alakul.

228. Emma* (válaszként erre: 227. - Mmacus)
2009. szept. 20. 19:51

Én mindig korán kelek az utóbbi időben.


Akármilyen későn fekszem, 4 körül felébredek. Persze ennek van böjtje is, mert dél körül már majdnem elalszok.:)) Hétévégn nem gond, de hétközben...


Volt rá példa 2 hete kb., hogy annyira kimerültem a hajnali kelésektől, hogy egyik este negyed 7-kor már aludtam.:))

227. mmacus
2009. szept. 19. 14:05

Szia:)

Hűűű, de korán keltél!

Mi nemrég ebédeltünk, most fogok sütit sütni, eddig főztem és vasaltam.

4-re megyünk anyósomat felköszönteni, aztán remélem, pihenhetek végre egy kicsit.

226. Emma* (válaszként erre: 225. - Mmacus)
2009. szept. 19. 04:32

Sziaszia!


Neked is jó hétvégét kívánok!

225. mmacus (válaszként erre: 224. - Emma*)
2009. szept. 18. 18:45

Szia!

Örülök, hogy benéztél:)

Holnapra kívánom, hogy mindennel hamar végezz, amit elterveztél.

A hétvége fennmaradó részére pedig jó pihenést.

224. Emma*
2009. szept. 18. 18:12

Szombaton én sem leszek (dolgozom, nyomtatok, fénymásolok és mnden iskolai dolgot megcsinálok), de vasárnap benézek, mert pihenni is szeretnék.


Kellemes hétévégét kívánok Mindkettőtöknek!

223. Emma* (válaszként erre: 218. - 9bbaa658f2)
2009. szept. 18. 18:10

Ha tudnék, akkor most egy hatalmas puszát nyomnék a hámlokodra!:)))


Igen, dolgoztam, s ma nagyon feldobtak a picúrok! Olyan klassz tenyérfát készítettünk, hogy csak na. Igaz, sajnos még nincs teljesen befejezve, mert közben elvitték egy-két fácska tulajdonosát, így marad a jövő hétre. De le fogom fotózni és a Naplómba beteszem.


Annyira imádom a piciket, hogy nem is gondoltam volna, hogy ez lesz. Pedig az elején nem igazán tetszett, hogy az ígért 3-4. osztály helyett őket kapom. Már jól tették, hogy így lett!)) Most azon filózok, hogy a jövő pénteki napra valami kis rágcsálnivalót sütök nekik és beviszem. Legalább azzal lakjanak jól, ha már a menzát a polgármesterünk tönkretette!:((

222. Emma*
2009. szept. 18. 18:06

Szisztok, végre itt...egy kicsit.


Trimama jó utat és jó keresztelést!☺


Én még mindig el vagyok látva munkával, alig látszom ki belőle. A hét közepére kell leadnom minden muntatervet és tanmenetet...s van még mit javítgatnom rajtuk. Utána jön az esti tagozatosok óravázlata... Szóval nem unatkozom egy hétvégén sem.


Miért nem olyan pasi kell nekem, aki mindenhova elvisz és kiszolgál és eltart?!☺


Ja, amúgy hánynék az ilyen pasitól!:)))

221. mmacus
2009. szept. 18. 16:21
Jó utat, érezd jól magad:)
2009. szept. 18. 12:29
Hétfőn jövök utazom Pécsre a keresztelőre.
219. mmacus
2009. szept. 16. 14:18

Az én fiam Miskolcon, Informatika szakos műszaki menedzser, nagylányom Nyíregyháza, közgazdász lesz.


Nem az iskolával volt bajom egyébként, hanem nem tudtam megoldani, hogy mindegyik szülői értekezleten ott legyünk, ha a három egyszerre volt. Emiatt mindig leliismeret furdalásom volt azzal a gyerekkel szemben, akiére nem tudtam menni. Ugyanígy voltam az iskolai/óvodai anyáknapi ünnepségekkel is. Rendre ugyanakkor volt a két nagyobbnak:( És ugye, mindenhová anyának kellett volna menni.

❮❮ ... 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook