Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 54 éves apa, meztelenül járkál a 24 éves lánya előtt. fórum

54 éves apa, meztelenül járkál a 24 éves lánya előtt. (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
2009. szept. 5. 12:16
Ez durva.
93. tubikam (válaszként erre: 92. - DettyBlue)
2009. szept. 4. 23:49

A lányok észrevették ami történt? Esetleg az adott szituációban beszéltek is róla? A férjeddel előttük beszéltél még ott a zuhanyzóban?

Nem tudom, hogy történhetett, nem vagyok férfi, így nem ismerem pontosan az erekció hatásmechanizmusát,de pl. van önkéntelen merevedés is, mondjuk a melegvíz hatására vagy ilyesmi ....

Ha soha nem vettél észre semmi hasonlót, akkor én nem hiszem, hogy bármi ferde hajlam lenne a dologban.

Talán egy férfi fórumozó, ha hozzászólna...

Viszont, ha a lányok nem vettek észre semmit, akkor ne is hozd szóba, ne faggasd Őket, főleg, hogy teljesen bizonytalan ez az egész.

92. DettyBlue (válaszként erre: 91. - C8772e855b)
2009. szept. 4. 23:18
Az elgondolkodás megtörtént. Szinte csak ezen jár az eszem. Akkor másképp: mit tennétek? A lányaim már nagy lányok, nem nagyon beszélgetünk belső dolgokról, nem tudom hogy élik meg, egyáltalán eszükbe jut, hogy ez nem normális, vagy meg se értik. A nagylányom már él szexuális életet a barátjával, a kisebbik is nagyon szerelmes, de csak plátói a dolog. A férjemmel beszéltem, lent olvasható, amit mondott. Szóval?
91. c8772e855b (válaszként erre: 89. - DettyBlue)
2009. szept. 4. 23:01

Nálunk soha semmi probléma nem volt, meg most sincs a "meztelenkedésből".Mindenki simán átöltözik a másik előtt,nem zárjuk a fürdőajtót,bárki bemehet a másikhoz,ha fürdik,öltözik,vetkőzik.Soha nem jutott eszébe senkinek,hogy ez talán nem normális,egyszerűen nem téma.

A ti esetetekben viszont nagyon elgondolkoznék,ez szerintem már nem normális!!!

90. 707655fba1 (válaszként erre: 89. - DettyBlue)
2009. szept. 4. 20:57
Meg ne haragunj, de szerintem ez nem normális dolog.
2009. szept. 4. 18:37

Érdekel a véleményetek - ezért a fórumért regisztráltam.

Két lányunk van (14, 17) és most leszünk 20 éves házaasok. A családunkban mindig természetes volt a meztelenkedés - soha nem zavart eddig, nem is tudnám meghatározni, mi minősül meztelenkedésnek. Nem járkálunk egymás előtt ruha nélkül, de vannak helyzetek, amikor ugy adódik, de nem adtam eddig túl nagy jelentőséget ennek. Szóval én nem is neveztem eddig meztelenkedésnek.

Nyáron az bajor alpokban voltunk 1 hetet, sátorral (külön sátor a gyerekeknek), de együtt mentünk fürdeni többször is - ez a hely adottságaiból kézenfekvőnek tűnt. Alapvetően nagyon jó hangulat volt a zuhanyzóban sok nevetéssel, és nem tudommiért, a férjem mosta a lányok hátát, haját, és merevedése volt.

Próbáltam beszélni vele, h ez sztem nem normális, de azt mondta, nincs semmi jelentősége, eszébe sem jut a lányokra nőként nézni, de azóta még az is zavar, ha itthon melltartóban látom a gyerekeket előttünk, pedig a strandon is ennyit látsz belőle.

Mi a normális??? Segítsetek!

2009. szept. 1. 14:02
ez annyira nem természetes számomra
87. badonyimariaeva (válaszként erre: 86. - Tixtina)
2009. jún. 1. 14:38
Dehogy lovagolunk rajtuk,csak megbeszéljük,hogy ki hogyan látja,gondolja, az ilyen és hasonló dolgokat.
2009. jún. 1. 11:56
Váljék egészségükre:D...ha nekik jól esik pucérkodni,és így természetes,akkor mit lovagolunk rajta.Ezek szerint a lányát sem zavarja,ha Ő is így mászkál:))
2009. jún. 1. 11:32

Kiderült,hogy a lánya is meztelenkedik,nem csak az apa.

Jól elvannak,nekem egy kicsit fura,de az Ő dolguk!

2009. máj. 29. 13:26

[link]

Az oldal meghatározása felirat felé viszed az egeret, onnan van a meghatározás. Ha ők tévedtek, akkor én is.

83. sundance (válaszként erre: 68. - E14ebbbf07)
2009. máj. 28. 15:46

Azért ez nem teljesen így van Kedves Koblob!

A szexuális zaklatás konkrét, kifejezetten szexuális célzatú tevékenységre való felhívást jelent.

Nem hinném, hogy fel kéne jelentenem a kukás fiúkat, pedig minden alkalommal utánnam fütyülnek! :)) Sőt volt már, hogy megjegyezte egy srác egy szórakozóhelyen, hogy: Jó a segged! :))

Ez nem szexuális zaklatás, ezek egyszerű idióták!

82. Sena (válaszként erre: 72. - 88e297a0b8)
2009. máj. 28. 14:28

Én is úgy gondolom hogy nem baj ha nem zárkózunk el nagyon és meglátjuk egymást, de direkt meztelenkedni nem kell.


A fiú-lány testvérek együtt fürdése is normális, de csak addig amig ők jónak látják és nem zavarja őket. Emlékszem volt egy barátnőm aki azt mondta hogy szeretne már egyedül fürödni, de anyukája mindig berakja mellé az öccsét, mert így gyorsabb hogy egyszerre megfürdik a 2 gyerek. Meg nem engedte anyukája hogy a strandon felvegye a bikini felsőjét. Szerintem elég nagy hiba ha valaki ilyesmit ráeröltet a gyerekre.

De igazából ez nem is tartozik ide, a kérdésben felnőtt lányról volt szó.

2009. máj. 28. 09:54
Az én kislányom cicit addig lásson, amíg tükörbe néz, meg szopikál, a kisfiam meg akkor lásson himbi-limbit, ha épp vécén van, cicit meg majd ha levetkőzteti az első barátnőjét. Így a tuti, ne keverjük meg a gyereket, mikor min kezd el fantáziálni. Mert szólni nem fog, csak járatja az agyát. :) Én így csinálom majd, de mindenki maga dönti el, én nem ítélek el senkit az ellenkezője miatt sem!
2009. máj. 28. 09:43
Nem mindenki egyforma van akinél ez pont az ellenkezőjét váltja ki.Minden gyerek más személyiség.
79. 40163fd81d (válaszként erre: 78. - E14ebbbf07)
2009. máj. 28. 09:32

:))


Én olyan családban nőttem fel,ahol mindezek mellett még 14-5 évesen is apu dühösen felugrott és kikapcsolta a tévét egy csókjelenetnél!:)))))

78. e14ebbbf07 (válaszként erre: 77. - 40163fd81d)
2009. máj. 28. 08:43

Tovább megyek, valószínűleg azoknak a gyerekeknek, akik így nőttek fel, valószínűleg nyitottabbak a szüleik, megszokják, hogy bármikor, bármilyen kérdésük van, a szüleikhez fordulhatnak bátran.

Az én anyukám, bármennyire is szeretem, iszonyatosan prűd, soha, semmit nem mertem tőle megkérdezni, soha nem láthattuk ruha nélkül, sokáig nehezen oldódtam fel, mikor mások előtt kellett vetkőznöm.

Szóval itt is, mint mindenütt, az arany középutat kell megtalálni. :)

2009. máj. 28. 07:44

Én sem értem ,hogy jön ehhez a témához a szexuális zaklatás,a szexuális perverziók ?


Aki ilyen közegben nő fel,annak fel sem tűnik,hogy ez rossz,vagy elítélendő lenne,lehet ,hogy az apa (sőt,biztos)szintén ebben nőtt fel ,eszébe sem jut,hogy ezen bárki megbotránkozhat?


Szerintem az sem igaz,hogy ezáltal valaki szemérmetlenebb ,erkölcstelenebb lesz,mert ehhez sincs semmi köze a "gátlásnélküliséghez".

2009. máj. 28. 06:52
Nem hinném, hogy valaki azért lesz perverz, mert a szülei azt a példát mutatták neki, hogy nem kell a testét szégyellni, vagy nem rakják tele gátlásokkal. A pedofíliát példaként felhozni erős túlzás, mivel a meztelenkedéssel köszönőviszonyban sincs. Azt se felejtsük el, hogy az emlegetett gyerek 24 éves, szóval már felnőtt ha zavarná, nyilván szólna. És mielőtt a mókusok elé vetnétek, ismételten megemlítem, hogy nem feltétlenül tartom követendő példának az apa viselkedését, de akkora bűnnek sem tartom, hogy ennyire megbotránkozzak rajta. Szóval ha a gyereke fele ennyire sem lesz prűd, akkor már megérte hogy ennyire "szabadelvű" nevelést kapott!
75. spinneli (válaszként erre: 72. - 88e297a0b8)
2009. máj. 28. 00:29

Ez egy érdekes szempont, de vegyük hozzá, azt, hogy a gyerek életformáját többnyire a szüleik alakítják ki, ha náluk ez a megszokott, először csak közösségben fog csodálkozni, hogy mások nem így csinálják, neki az lesz a természetes és megszokott, ergo,. nem erőszakosnak fogja fel.

Erőszakosnak azok fogják fel, akik nem ebben nőttek fel, tehát szakadjunk el ettől a nagyon saját szempontú megközelítéstől szerintem.

Ami a pubertást illeti, ez viszont valóban lehet egy terhesebb időszak a kamaszok számára, mikor nem árt a meztelenség témájának komolyabb figyelmet szentelni a szülők részéről.

74. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 72. - 88e297a0b8)
2009. máj. 27. 23:35
Nagyon jól megfogalmaztad, teljesen egyetértek.
73. 2bc7365ec9 (válaszként erre: 71. - Sena)
2009. máj. 27. 23:32

Azzal teljesen egyetértek, hogy mindenki azt csinál a négy fal között, amit akar. De ha egy másik ember is érintve van, ráadásul egy gyerek, akkor ez már nem teljesen áll. A pl. pedofíliát se fogadjuk el, csak azért, mert otthon történik és nem közterületen.

Másrészt szerintem a gyerekek sem egyformák. Lehet, hogy az egyik úgy nő fel, hogy ez a természetes, és nem is foglalkozik vele, míg a másik éppen ellenkezőleg reagál.


Én megértem, ha valaki szeret pucéran mászkálni otthon, nincs ezzel semmi baj. De azt már nem értem, hogy miért ne lehetne egy alsógatyát felvenni, vagy egy törülközőt tekerni magunk köré, ha a gyerek is jelen van.

2009. máj. 27. 22:59

Szerintem a meztelenkedés a gyerekek előtt az kicsit olyan, mintha a saját intimitásomat ráerőszakolnám a gyerekre. Had döntse el az a gyerek, mikor kit akar meztelenül látni. Ez nem lazaság, hanem tisztelenlenség. Nem tisztelem meg a gyereket azzal, hogy eldöntse, akar-e úgy látni, himbi limbivel, vagy mással.

Az nem baj, ha apu fürdik, és nem zárja be az ajtót, anyu úgy öltözik át, hogy belátni, inkább az a gond, ha nincs egy határ: magamra tekerem félig a törölközőt, behajtom az ajtót, jelzem, hogy ez az intimitásom határa.

Később a gyerek a párkapcsolatában így talán jobban tiszteli a másik testét, intimitását.


Szerintem az ilyen családban(meztelenkedés) felnőtt gyerekek kicsit gátlástalanabbak, mondhatni perverzebbek lesznek. Talán kicsit erőszakosabbak is. Ők is erőszakot kapnak "tessék, nézd, mert ezt akarom" , hát ők is azzá válnak.


Ezt élő példából mondom, de jobban nem szeretném részletezni. (Nem rólam van szó:))

71. Sena (válaszként erre: 62. - 2bc7365ec9)
2009. máj. 27. 20:16
Igen, sokminden van ami természetes mégsem szokás mások előtt csinálni. Ettől vagyunk emberek és nem állatok. De a családon belüli szokásokba nem lehet beleszólni, 4 fal között mindenki azt csinál amit akar.
70. Sena (válaszként erre: 69. - Bodza55555)
2009. máj. 27. 20:11

Egyetértek! Egy szülőnek észre kell venni hogy a gyereket mikor és mi kezdi el zavarni és akkor meg kell tartani azt a 3 lépés távolságot amit a gyerek igényel.

Az jutott eszembe hogy egy ismerősöm (nő) becsöngetett a szomszédjához hogy odaadjon egy rossz helyre bedobott levelet és a fiatal lány pucéran nyitott ajtót. Aztán elmagyarázta hogy náluk az a szokás hogy otthon mindenki meztelen és néha úgy megfeledkeznek magukról hogy így nyitnak ajtót. :s Szerintem fura.

2009. máj. 27. 18:56
Hát, nem tudom,mi a tuti jó megoldás.Azt tudom,hogy szűk családi körben,tehát én a férjem és a 4 gyerek születésük óta nem csináltunk ügyet a meztelenségből fürdésnél meg öltözésnél,de a mikor kis kamaszok kezdtek lenni a gyerekek,és már fürdésnél diszkréten behajtották az ajtót,vagy alsónemű nélkül nem mutatkoztak, akkor azt gondolom nekem ezt figyelembe és észre kellett vennem,és alkalmazkodni hozzá.A lányok a mai napig bejönnek hozzám a fürdőbe beszélgetni,a fiúk nem.Ha bugyi és melltartó van rajtam az már a fiuknak is belefér,jönnek utánam és mondják amit szeretnének éppen közölni.
68. e14ebbbf07 (válaszként erre: 67. - Coline)
2009. máj. 27. 18:54

Ez esetben megvilágosítom. A szexuális zaklatás fogalma:A szexuális zaklatás fogalma azt a magatartást igyekszik meghatározni, amikor valaki a nemi hovatartozása miatt szenved el zaklatást.Két fajtáját különböztetjük meg: a köztéri zaklatást, ilyen a járműveken történő fogdosás, az utánafütyülés vagy a szórakozóhelyi beszólások, és a munkahelyi szexuális zaklatást, ami akár lehet egy molesztálásba hajló flört is.


Megegyezhetünk, hogy ha a lányát nem zavarja, akkor minket sem kell, hogy zavarjon.Abban is meg lehet egyezni, hogy nem feltétlenül követendő példa, személy szerint nem tartom valószínűnek, hogy én a 24 éves fiam előtt ruha nélkül fogok mutatkozni,de mint az előző hozzászólásomban is említettem, egy hátmosás belefér. :)

67. coline (válaszként erre: 66. - E14ebbbf07)
2009. máj. 27. 18:48
Szerintem Ő sem tudja, hogy miről beszél!:))))
66. e14ebbbf07 (válaszként erre: 35. - A4cf17146e)
2009. máj. 27. 18:45
Ezt kifejtenéd bővebben?
65. coline (válaszként erre: 27. - Zsanetta)
2009. máj. 27. 18:30

Te hülye vagy!:DDDD


Én azt mondtam, hogy ez nálunk is normális dolog.:DDD

Hozzám is bejöhet a fiam a fürdőszobába, akár még beszélgetni is...sőt ott beszélgethetünk a legjobbat, mert akkor senki nem szokott zavarni a fecsegésbe, de simán kisétál az apjuk is a fürdőből meztelen a lányok előtt.:D Semmi gátlás nem alakult ki senkiben. És ez tök természetes nálunk!

Bocs, ha ezzel felzaklattalak!:DDD

1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook