Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 50 év felett 90 napos diéta, kezdjük együtt fórum

50 év felett 90 napos diéta, kezdjük együtt (beszélgetős fórum)


2011. júl. 21. 14:39

h.enci

én 59 éves vagyok, egy hónapja kezdtem el 4 kg mínusz és a hasam 8 cm-vel lett kisebb eddig.

A gyümölcsnapot csinálom rendesen, de ha este nem birom keje nélkül, akkor kevés proteinfélét eszem és igy is müködik.

Irj,hogy neked sikerült-e, hol tartasz?

11. 815218becf (válaszként erre: 10. - Evelynna)
2011. jún. 22. 08:01

Teljesen igazad van, persze, hogy a gyógyszerektől mindenki tart és fél, de vannak olyan esetek amiket már csak így lehet megoldani szép sikerrel, mellékhatások nélkül. Ami gyógyszereket ma már piacra dobnak (főleg ami nem utánzat )hanem eredeti az biztos,hogy olyan kárt nem csinál a szervezetben,mint a sok felesleges kiló.(cukorbetegség, magas vérnyomás, érelmeszesedés, infarktus, agyvérzés....)És ezeket már sajnos elég nagy dózisú és erős gyógyszerekkel kell kezelni élete végéig!

Persze az egész fogyásban a legfontosabb a KITARTÁS!!!és az elhatározás, hogy ezt meg kell csinálnom, minden a fejben dől el!

2010. máj. 29. 13:22
Én a gyógyszeres fogyásban nem igazán hiszek, annyi rosszat hallottam már. Szerintem kevesebb kalória, az is sok zöldség legyen, és sok mozgás. Aki a túlsúly miatt nem tud aerobicra járni, vagy megerőltető mozgást végezni, annak a hosszú kiadós sétákat ajánlom. (Én pl. most szeretnék egy kiskutyát, így lesz "kényszer" hogy minden nap többször is sétálni kell.) Aztán jöhet a kocogés, kirándulások. Persze az emésztésen lehet segíteni, én gyógyvizet szoktam inni, abból is a Mirát. ez egy sós ízű víz, tisztítja a beleket, segít az emésztésben. Nekem lement már pár kg, de még mindig kéne, szóval kitartás mindenkinek!! :)
9. pintyo577 (válaszként erre: 3. - Csorieva)
2010. máj. 24. 12:54

Sziasztok!


Nagyon tetszik a diétád.

Állandóan fogyózok, odafigyelek arra amit eszek, szinte állandóan a reggelim-vacsorám táplálékkiegészítő, délben valami könnyű, naponta kondizok, szaunázok, sokat mozgok.

Elkezdtem a 90 napost 2 hete, de abnba kellett hagynom, mert fogbeültetésem lesz és másfélnhónapig csak pempőt lehet enni, így elkezdetem a 2 hetes tur....-t, gondolom tudjátok, naponta 3x csak por.

Amint ehetek csinálom veletek ezt, mert nagyon jónak tartom, de addig is figyellek benneteket, meg én is megírom mennyit sikerült leadnom a tur....-val.

2010. máj. 22. 15:48

Bocs.de végig dolgozom az ünnepek alatt és igy állandóan hideg kaját ettem volna.Ma reggeltől este hétug és holnap estétől hétfő estig.

Na nem mentegettem magam,de tényleg gondott okozott most a bevásárlás és elkészités.

Fogyjatok!

É.

2010. máj. 22. 15:46

Lányok!

Nagyon szégyellem magam,de most nem volt kitartásom! Túl sokat dolgozom,most is állandoan rohangáltam mi a fenét is egyek.A ch napon már csak forgattam a számban a tortát és nagyon utáltam.

Volt otthon egy doboz Herbalifem és tegnap este elkezdtem,igy nem kell gondolkodnom mit is egyek.

10 éve 85 kg voltam válás után és ezzel fogytam 35 kg kb 8-9 hónap alatt.

Ma kapormártást ebédeltem,mert már nagyon kivoltam éhezve.

Kitartást! Ti ügyesek vagytok!

É.

6. 4b6a2525df (válaszként erre: 3. - Kisj)
2010. máj. 22. 15:01
A fejben fogyás azért lezárt, mert ennyi fejezetből állt.
5. eniedit (válaszként erre: 4. - Vica cica)
2010. máj. 16. 19:41
kedves vica cica,te hany eves vagy, s hany kilos, mikor fogtal a fogyokuranak, szeretnem en is elkezdeni s jo lenne egy segitseg.........en egy 58 eves no vagyok es 125 kg-os..udv.eniedit
4. vica cica (válaszként erre: 1. - 4b6a2525df)
2010. máj. 15. 19:26

Sziasztok!

ma keményitő napom van,egész jól ment.

Uj krumpli petrezselymes/főzve/ rántott tök/panirt levettem/ és ubi sali tejföl nélkül.

Találtam a sparban gyümölcsvelőt,több izben ,finom.Gyümi napon fincsi.

É.

3. kisj (válaszként erre: 12. - Csorieva)
2010. máj. 15. 18:53
Én is próbálkoztam a naplóid olvasásával, de mindegyikbe vagy bemásolt horoszkópos izéket olvastam, vagy lezárt "fejben fogyást".
2010. máj. 13. 10:01
Na tolódik a könnyített 90 naposom, mert 2 hétre elutazom és ott nem tudom csinálni, viszont addig azt a szétválasztós fajtát fogom csinálni (azaz már tegnaptól csinálom), hogy egy étkezésen belül nem eszem fehérjét és széndhidrátot, a 2 étkezés között 3 órának el kell telni, ezen idő alatt csak víz. vacsorára (18-kor) csak fehérje.
1. 4b6a2525df (válaszként erre: 30. - Vica cica)
2010. máj. 12. 14:32
Szia Vica Cica:) Nem is rossz ötlet, hirtelen megoldásnak:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook