Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » 5 tipp, hogy ne őrülj bele a karácsonyba fórum

5 tipp, hogy ne őrülj bele a karácsonyba (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: 5 tipp, hogy ne őrülj bele a karácsonyba

16. Érdekes73 (válaszként erre: 12. - Spinneli)
2019. dec. 8. 21:41
Jó cikk. A "legviccesebb" az egész karácsonyi hacacáréban hogy csak egy este +2 nap...
15. Bözsi néni (válaszként erre: 12. - Spinneli)
2019. dec. 7. 00:12
Klassz. Biztosan sokaknak segít ez a cikk.
2019. dec. 6. 18:19

Miért kellene beleőrülni? Sosem őrültem bele. Étel, ital lesz, süti lesz, ajándék lesz, vendégeskedés lesz, pihenés lesz, és együtt lesz a család, ahogy kell és jó. Ennyi:)

Semmit nem teszek én sem erőn felül, ahogy előttem már leírták.

13. Asinel 75 (válaszként erre: 3. - Boldogzokni)
2019. dec. 6. 17:26
Nagyon igaz az utolsó mondatod.
12. spinneli (válaszként erre: 7. - Bözsi néni)
2019. dec. 6. 13:55
igen, én írtam, az a saját blogom.
2019. dec. 5. 19:57

na,én nem őrülök bele,

minden gyerek itthon lesz,mindenki hoz valami sütit,

az a lényeg,hogy itthon legyenek,nem az hogy megszakadjunk az előkészületbe,

10. Böce
2019. dec. 5. 17:52
Köszi nektek, ez volt a sejtésem:-)
9. globus (válaszként erre: 7. - Bözsi néni)
2019. dec. 5. 17:48
Szerintem ugyanazon személy. Követem 🙂
8. Epresturmix (válaszként erre: 7. - Bözsi néni)
2019. dec. 5. 17:47
Igen, ő írta. :)
7. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Spinneli)
2019. dec. 5. 17:45

Szia!


Ezt a cikket is te írtad? Mert szóról-szóra megegyezik, kivlve a két bevezető mondatot.


[link]

6. Bless the child (válaszként erre: 3. - Boldogzokni)
2019. dec. 5. 16:51
Én a karácsonyi nagytakarítási őrülten vagyok kiakadva. Rendszeresen takarítok, nincs kosz, mocsok. Mi a fenet takarítsak pluszban, azért mert karácsony van?
5. globus (válaszként erre: 3. - Boldogzokni)
2019. dec. 5. 16:47
Így igaz. Gyakran hallom, olvasom, hogy karácsonyra elkészítjük ezt meg azt a különlegességet, amit még sosem próbáltunk, de biztosan finom, extra. Minek? Ünnepi készülődés épphogy nem kísérletezés ideje, hogy aztán esetleg nem ízlik, meg sem eszik, mehet kukába és netán nincs helyette más... :) Érdemes összegyűjteni azokat a vasárnapi ételeket, amelyeket alapvetően mindenki szeret, esetleg kis cicomával újszerűvé lehet varázsolni, jóízűen megeszik, ne szakadjunk bele a konyházásba. Olyasmikre gondolok, hogy különböző magvakat keverjünk a rántott hús bundájába, érdekes formájúra vágott zöldségek, illatos narancshéj, sütemények garmadája helyett könnyen elkészíthető gyümölcssaláta. Igazából ugyanaz, mint máskor, alig többlet ráfordítással. Nem ördögtől való a félkész tésztalapok, tekercsek, fánkok vásárlása, krémmel megtölteni néhány perc. Tapasztalatom szerint hiába van ötféle az asztalon, akkor sem esznek többet.
2019. dec. 5. 16:39
Tetszett! Gratulálok a cikkhez!
2019. dec. 5. 16:28

Nekem az a titkom erre, hogy erőmön felül nem vállalok be semmit, még akkor sem, ha azt diktálná a szokásrend, a társadalmi elvárás.

Ha nincs időm végigtakarítani csillivillire a házat csak azért, mert jön a karácsony, akkor nem fogom és nem is érzem miatta rosszul magam. Csak annyit és azt sütök, amihez kedvem van. A családomnak nincsenek ésszerűtlen elvárásai. Szerintem a legtöbb karácsonyi csapdába esett nő saját magának ásta a gödröt, amiben evickél.

2019. dec. 5. 11:49
Szia! Köszönet a cikkért! :). Jól összeszedted. :) Jó pár ismerősnek továbbítottam, akik már augusztusban stresszelnek az ünnepek miatt! :)
2019. dec. 5. 09:35
Biztosan az a törvényszerű, hogy az adventi időszak rohanással, idegeskedéssel teljen, és karácsonyra teljesen kipurcanjunk? Öt tipp, hogy idén maximum a bejgli repedjen szét.

Ugrás a teljes írásra: 5 tipp, hogy ne őrülj bele a karácsonyba

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook