Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 5 hónap alatt hogyan fogyhatok le 10kg-ot? fórum

5 hónap alatt hogyan fogyhatok le 10kg-ot? (beszélgetős fórum)


10. Shirley2 (válaszként erre: 9. - Hori94gabi)
2011. jan. 1. 12:51

Teljesen igazad van. Ennyi idő alatt ilyen sokat fogyni nulla mozgással ... lehetetlennek tartom. Maximum valaki, aki jóval 100 kg felettről kezdi.


Az egészséges fogyás heti 1 kg körül van.


BRITNEY SPEARS: olyan képed nincs, ami nem abból áll, hogy az arcod rá van montírozva egy idegen testre?:)

9. hori94gabi (válaszként erre: 3. - 258c8a41da)
2011. jan. 1. 09:37
szerintem nem normális 30 kgot ennyi idö alatt le fogyni.. és nem birom elhinni h nem lóg a bőröd és nem vagy csikos... sport nélkül képtelenség..
2011. jan. 1. 09:35
AEROBIK!!!! :) semmi édesség, süti, pogi... reszelt alma :)
7. survivor3 (válaszként erre: 1. - Bogiika)
2010. dec. 23. 11:08
Havonta 2 kg-ot kell fogyni és hidd el - meglesz!
2010. dec. 22. 15:20

Én 2,5 hónap alatt fogytam 13 kg. Szimpla kalóriaszámolással. És tényleg én sem éheztem soha, és mindent ettem amit akartam. De keményen beszámoltam mindent a napi kalóriamennyiségbe.

Persze ez attól is függ, mennyiről indulsz.

Kitartást!

2010. dec. 22. 10:48
Ja, amúgy mindent eszem, néha édesség is belefér!:))) A kulcsszó a mértékletesség!:)
2010. dec. 22. 10:46

Kevesebb kaja, ami nagy része gyümi + zöldség! Most betegeskedem, de ha oké vagyok, akkor délig általában csak gyümit eszem!

Némi mozgás....

Én most fogytam 2,5 hónap alatt 6 kilót, úgyhogy bőven meg lehet csinálni 5 hónap alatt a -10-et!:)

Én 15 óra után általában csak vizet iszom már.... És amúgy is csak vizet, semmi cukros lötty!

2010. dec. 22. 10:45

Én 3 hónap alatt fogytam 30 kilót..ugyhogy lehetséges.90 kiló voltam..ma 50 vagyok.Az első 3 hónapban 30 kilót fogytam,a többi 10-et mát nemtudom,akkor már nem figyeltem az időt.Én dietetikushoz jártam,muszáj volt lefogynom a borzasztó magas koleszterin szintem miatt.Az ő tanácsára étkeztem:

Semmi sült,semmi lisztes,semmi cukor!!!


Én egy igazi zabálógép voltam..mostmár 2 éve tartom a súlyom és teljesen sikerült áttérnem erre az étkezési formára.Teljesen egészséges vagyok és szuperul érzem magam!


Sokan kérdezték már itt,hogy nem volt e tul hirtelen a fogyás.

A válaszom:NEM!!!

EGYETLEN EGYSZER SEM ÉHEZTEM A DIÉTA SORÁN!!!!!!!!!!!!!!!


És nem lúg a bőröm,pedig nem tornáztam.Igaz a melóhelyen fizikai munkát csinálok,elég megerőltető..és itthon is állandóan teszek-veszek...

Tehát,ha nekem sikerült,neked is fog!!!!

Borzasztó nagy akaraterő és kitartás szükséges hozzá!


Én egyetlen egyszer sem csábultam el az inyenc falatoktól.És ma már igy étkezem,nem is enném meg többé a szalonnát,kolbászt..de még a csokit sem!Csak a diabetikus édességet eszem!

SOK SIKERT!

Andi

2010. dec. 22. 10:36
Egyél kevesebbet :)
2010. dec. 22. 10:35
tippeket várok

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook