Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 5 éves kislány szülinapi bulijára illik virágcsokrot vinni? És a szülőknek esetleg valamit? fórum

5 éves kislány szülinapi bulijára illik virágcsokrot vinni? És a szülőknek esetleg valamit? (tudásbázis kérdés)


14. misz (válaszként erre: 13. - K.larina)
2012. márc. 11. 11:02

Nagyon örülök. :)

Szép napot Nektek! :)

2012. márc. 10. 16:40
Sikere volt a virágcsokornak. Nagyon örült neki az ünnepelt:)
12. misz (válaszként erre: 11. - K.larina)
2012. márc. 9. 16:45
Majd írd meg, milyen sikere volt! :)
2012. márc. 9. 16:26
Végülis csináltattunk a kisfiammal egy tavaszi virágcsokrot. szép lett. Holnapra pont szépen ki fog nyílni. aztán majd meglátjuk a hatását, hogy tetszik-e vagy sem a kis szülinaposnak:)
10. misz
2012. márc. 9. 16:09

A családban nálunk is szokás a virág ajándékozása minden hölgynek. A kislányom is kap az 1. szülinapjától minden neves alkalomra. Nagyon örül neki, dédelgeti, óvja és gyönyörködik benne. :)

De szülinapi zsúron ritkaság. Ezért lehet aztán igazán különleges és emlékezetes. :)

2012. márc. 9. 13:25

Az én kislányom is kap virágot mindig a 2. szülinapjától kezdve. Már szinte várja! ;-) Nagyon örül neki mindig! Csak arra kell figyelni, hogy rózsaszín csokor legyen mert az a kedvenc színe. Kis pici körcsokrot szokott csinálni a virágárus, nagyon jópofa. Persze kap mellé ajándékot is. :-)

Most nőnapra is kapott virágot mindenkitől, el is várja, pedig csak 4 éves. :-)


Szerintem a szülőknek nem szükséges vinni semmit, elég a süti.

8. misz
2012. márc. 9. 12:03

Erre felé a szülőnek nem szoktak vinni semmit.

A virág a kislánynak, szerintem szuper ötlet. Az én lányom egyszer kapott egy kisfiútól a zsúrján, és az összes ajándék közül ez volt a kedvenc. Mert erre nem számított, és nagylánynak érezte tőle magát.

Jó szórakozást kívánok!

2012. márc. 9. 11:31
Az én lányom (3 éves) imádja a virágot. Minden ünnepre kap (tegnap is kapott apától nőnapra :) ), és határtalanul boldog tőle. Jobban örül a virágnak, mint bármilyen ajándéknak. De ezt nyilván gyereke válogatja, nem biztos, hogy minden kislány ilyen.
6. 2100 (válaszként erre: 4. - K.larina)
2012. márc. 9. 11:26
De jo is a "joszomszedsag" :)
5. 2100
2012. márc. 9. 11:20
Szerintem max a szuloknek a viragot, a kislanynak egy kifestos, ruhatervezos (itt most ez megy ) konyvet, vagy valami kis jatekot- amit kedvel (vagy kedvenc edesseget).
2012. márc. 9. 11:20

A szomszédkislányról van szó, nagyon jóban vagyunk, a gyerekek is szeretik egymást.Sütni is fogok a bulira, ahogy jó szomszédhoz illik:)

És az ajándékok is megvannak már, csak arra gondoltam hogy szép gesztus lenne ha kapna 5 szál virágból egy kis csokrot.

Az egyik kolleganőm azt mondta, hogy az anyukának is illik vinni egy szálat, hiszen ő szülte meg. De akkor már azt gondolom hogy apukának is illene valami szimbolikusat vinni hogy ne maradjon ki:)

2012. márc. 9. 11:19
Szia.Én inkább lufi vagy nasi csokrot vinnék egy plüssel a tetején :D.Szerintem szülőknek meg nem kell semmit vinni max egy tányér süti.
2012. márc. 9. 11:18
Miért ne? bár valami játéknak talán jobban örülne, a szülőknek nem hiszem, hogy szoktak ilyenkor
2012. márc. 9. 11:15
5 éves kislány szülinapi bulijára illik virágcsokrot vinni? És a szülőknek esetleg valamit?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook