Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 45 felett szültem fórum

45 felett szültem (beszélgetős fórum)

11. anyucika3 (válaszként erre: 6. - Naplo_riport)
2011. febr. 21. 15:45
Igen,jó egy darabig.De azért az nagyon nem mindegy,hogy mennyi időt tudunk együtt eltölteni az életben.Nem mindegy,hogy alig kilépve a gyerek korból veszítjük el a szüleinket,vagy megérhetik az unokákat,netán dédunokákat is,sokáig örülhetünk e egymásnak,hogy meddig szerethetjük egymást,lehetünk egymás támaszai.Nekik is ez a legfőbb aggodalmuk a boldogság mellett amit a kicsi hozott,hogy sokkal kevesebb időt tölthetnek majd el az életében,mint a többi gyerekeikkel.Ők nem maguk választották ezt,nem így tervezték,persze ettől még örülnek,csak sokkal jobban aggódnak mint a többi gyereknél,akik már állnak a saját lábukon.Tudatosan én nem vállalnék már 40 körül sem gyereket.Már 35 évesen is későinek éreztem a 3-at.Büszkének meg szerintem mindig büszke az ember a gyerekeire.
10. 9536810fa1 (válaszként erre: 5. - Naplo_riport)
2011. febr. 21. 11:31
... hát akkor szüljél! :DDD
9. 9536810fa1 (válaszként erre: 1. - Naplo_riport)
2011. febr. 21. 11:30

Gratulálok... és nagyon sok boldogságot Nektek! :)

Én sem szültem 45 felett, de simán megtenném (ha tehetném)! :)

8. a10e31f3b5 (válaszként erre: 7. - Db78bacc4f)
2011. febr. 21. 11:28
ha anyukád vagy apukád 65 éves lenne, amikor te 20, kevésbé szeretnéd őket? Ugye nem?
2011. febr. 21. 09:59
Szerintem ezen semmi szégyelni való nincs, nem is értem ki gondol ilyet. Egy dolog a fontos szerintem ebben a korban: jól utána járni, orvossal, hogy megfelelő-e a szervezetünk még és a gyermek tuti egészséges lesz-e. Ha igen, akkor szerintem nyugodtan. Bár én félnék attól, hogy amikor ő 20 éves lesz, én 65.
6. Naplo_riport (válaszként erre: 4. - Anyucika3)
2011. febr. 18. 13:49
Na pont ilyen történetekre vagyok kíváncsi. :) Ez annyira jó! Ez téma lesz egy műsorban, ezért érdekel, hogy kinek mi a véleménye. Dr. Czeizel Endre lesz az egyik vendég, a másik meg remélhetőleg egy anyuka, aki beszélne erről. Azonban a szerkesztőségben kisebb vita alakult ki arról, hogy van-e olyan, aki mer erről beszélni. Én voltam az, aki azt mondta, hogy én büszkén vállalnám. :)
2011. febr. 18. 13:47
Jajaj, bocsánat! Én nem szültem 45 felett, csak ezt a címet adtam a beszélgetésnek. :)Nem akartam félrevezetni senkit! :)
4. anyucika3 (válaszként erre: 1. - Naplo_riport)
2011. febr. 18. 13:46

Így terveztétek,vagy csak most jött össze?

Nekem van egy rokonom,aki 47 évesen szült.

Náluk nem tervezett baba volt,hiszen már 1 éve belépett akkor a változó korba.Nagy volt a döbbenet náluk,nagymama is volt már akkor.De a doki az elején csak a klimaxra fogta a tüneteit,Ő nem is gondolt terhességre.16 hetesen bizonyosodott be,hogy baba van ott.Nem volt nekik könnyű időszak,hiszen felnőttek már a gyerekei, unokáztak már akkor.Viszont a kislány azóta a család szemefénye,bearanyozza a napjaikat,szinte megfiatalodtak mellette.

2011. febr. 18. 13:33

Gratulálok hozzá!:)Bár csak úgy alakult volna,biztos én sem gondolkoztam volna rajta,hogy meg tartom-e?)

Tényleg nincs mit ezen szégyelned!:)

2011. febr. 18. 13:30
Bár én nem szültem 45 év felett, de szerintem sincs mit ezen szégyelleni! :)
2011. febr. 18. 13:28

Kedves Topikolók!


Olyan anyukákkal szeretnék beszélgetni, akik 45 éves koruk felett szültek, és ezt bátran vállaljál. (Megjegyzem, szerintem nincs is ezen mit szégyellni.)


Szép napot!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook