Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 5 hetes méhenkívüli terhességet lehet látni hüvelyi UH-n? fórum

5 hetes méhenkívüli terhességet lehet látni hüvelyi UH-n? (tudásbázis kérdés)


7. db8fdeb442 (válaszként erre: 6. - Bobbentyu)
2011. márc. 27. 08:42
Nekem a béta HCG-m 6 hetes méhen kívülivel 5000 volt...
2011. márc. 26. 16:06
Nekem nem látták a terhességet sem méhen belül, sem kívül. Azt mondta a doki hogy csak akkor látnak valamit, ha a HCG értéke 1000 felett van. Minden nap vettek vért, nézték hogy emelkedik a HCG, de csak 800-ig emelkedett. Ekkor 7 hetes terhes voltam. Csak folyadékot láttak a méh mellett a kis medencénél. Akkor mütöttek meg amikor már elkezdtem görcsölni és nagyon vérezni. Kilyukadt a jobb petevezetöm, azt ki kellett venni.
2011. márc. 26. 10:56
Sziasztok! Csak most látom, hogy van ilyen téma. Nekem volt egy nagyon erős pozi tesztem és a 6. héten kerültem kórházba barnás folyással. UH-n nem találtak semmit. 2-3 napig figyelték a béta HCG-t, ami rohamosan nőtt, aztán addig keresték UH-n, amíg meg nem találták a méhen kívülit az egyik petefészkemben. Látni látják, csak először a méhben keresik.
2010. dec. 8. 11:21

Koszi a valaszokat!

Sajnos a verzes nem maradt ki tesztet pedig nem csinaltam,mert egyatalan nem gondoltam erre.

Mar jol vagyok koszonom.

2010. dec. 8. 10:02
A hüvelyi UH-n a méhet nézik, tehát nem válni valószínűleg azt, ami a petevezetékben van. Sajnálom, hogy ez történt veled, jobbulást!
2010. dec. 8. 10:01

Én úgy tudom, h nem látnak uh-n méhen kívüli terhességet, mert a petevezető sima uh készülékkel, még hüvelyivel sem látható.

esetleg gyanakodni lehet rá, ha kimarad a menzi és pozi a teszt és méhen belül nem látnak semmit.


Sajnálom, ami Veletek történt :-((((((

2010. dec. 8. 09:59

En sem tudtam rola de 5 hetes terhes voltam amikor egy privat termekenysegi klinikan 20-25 perces huvelyi uh.csinaltak.Es nem vettek eszre semmit.

Majd 2 het mulva nagyon eros alhasi fajdalommal egy masik orvoshoz mentem ahol kiderult hogy 7 hetes mehenkivuli terhes vagyok.Elo magzat,mukodo sziv.A mutet soran kivettek a jobb oldali petevezetot a bal oldali pedig el van zarodva.

Hibaztak szerintetek

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook