Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Barnás folyás 5 hetes terhességnél mitől lehet? fórum

Barnás folyás 5 hetes terhességnél mitől lehet? (tudásbázis kérdés)


21. 3f5c7e70e6 (válaszként erre: 20. - Adry06)
2012. szept. 12. 12:03
Örülök! Csak vigyázz magadra! És majd jelentkezz, hogy vagy! :)
20. adry06
2012. szept. 12. 10:29
megfogadtam a tanácsot, elmentem orvoshoz amit jól tettem. Kaptam dupanhstont már jól vagyok..:)
2012. aug. 1. 14:03
Mindenképp orvos, nézzék meg uh.is.nekem is volt a 2-3babánál.elmentem mind2* dokihoz, 2.nál húztam, mert kevés volt, stresszes is voltam, nem irt semmit, de szerintem látta, h nem fog megmaradni, h nemstimmel vmi. De nem mondta, igaza lett. 3.baba már 9hós, végig volt vérzésem idönként..eleje uu.kezdődött, itt kaptam ultrogestant, fekvés, végig izgultam, mentem amikor véreztem, mert az h 1*innen nem jelenti, h máskor is uonnan..megérte hisz az én babám, mh.meg más tészta, ottelvágja magát az ember, ez van.
18. 72f62a66ed (válaszként erre: 1. - Adry06)
2012. júl. 31. 12:51
Menj orvoshoz! Talán ez lenne a legésszerűbb megoldás. Itt persze mindenki tudja mi lehet a baj, ha egyáltalán baj van.
2012. júl. 31. 11:28
Hogy vagy?Mi történik veled és mi újság?
16. davider (válaszként erre: 5. - Adry06)
2012. júl. 31. 11:12
Mi újság Adri hogy vagy ???
15. davider (válaszként erre: 12. - Tundike77)
2012. júl. 31. 11:12
82 babát????
2012. júl. 31. 10:34
Bocsi,de Yanettnek van igaza!Nem normális!Irány a doki!Nekem is 5 hetesen jelentkezett kis barna.Hívta a dokim,megnyugtatott,h ír fel gyogyit és inden rendben lett.Megkaptam a gyogyit,de már késő volt.Szóval megnyugodni,doki és pihenni!Drukkolok!
2012. júl. 30. 20:24
Nekem hematómától volt. Féltem nagyon, de feküdtem és felszívódott. DE ORVOS!!!!
2012. júl. 30. 20:22
igyál palástfű teát ! megakadályozza a vetélés lehetőségét,én 16 hétig ittam ,pco-m van,82 babát elvesztettem )szóval kellett támogatni a hormonjaimat rendesen,de egészséges szép baba lett a jutalmunk :)
11. Trinitas (válaszként erre: 1. - Adry06)
2012. júl. 30. 20:09

A terhesség megtartásában a progeszteron hormonnak kulcsfontosságú szerepe van, a barnázás gyakran progeszteron elégtelenségre utal. Ilyenkor egy gyógyszerrel megtámogatják a terhességet és abba is marad a pecsételés. Van, hogy enélkül sem lesz semmi gond, de olyan is, hogy a baba nem tud megmaradni nélküle.. tehát én azt mondom, egy lelkiismeretes orvos írja fel a gyógyszert és szedd be. :)


Más is állhat a háttérben, van aki végig mensizik gyengén mikor amúgy mensizne.. lehet hematóma is.

De az igazi ok nem nagyon szokott kiderülni meg idő se nagyon van vizsgálódni hisz ha hormonelégtelenség akkor jobb lépni.


Jobb félni mint megijedni.. szokták mondani..

2012. júl. 30. 20:03
Nem akarok rád ijeszteni, de irány a doki, nekem véröblegy volt a pöttömöm felett és órák kérdése volt az élete!!!! NEM NORMÁLIS!!! HA A HORMONOK JÓL MŰKÖDNEK AKKOR NEM NORMÁLIS!! ha pedig rossz a hormon az is vetéléshez vezet!!! " év próbálkozás után majdnem elvesztettem a fiamat! Nem szabad játszani, inkább egy felesleges ultrahang mint sem hogy baj legyen, ja és nem szabad hagyni, hogy elhajtsanak uh nélkül!!! Tudni kell honnan jön, mert ha a méhszáj akkor nyugi van nincs gáz, de ha bentről akkor igenis van!!!!
2012. júl. 30. 19:54
Lehet, hogy megerőltetted Magad. Nálam ez okozta. Nem lett semmi baj belőle, de nem dolgozhattam tovább. Próbálj megnyugodni, aztán menj el dokihoz! :)
2012. júl. 30. 19:53

most lenne a következő vérzésed és a szervezeted még nem állt át teljesen

normális ha nem görcsölsz és kevés

2012. júl. 30. 19:51
feküdj le pihenj...
2012. júl. 30. 19:50
menj dokihoz és kérj utrogestant, ez a legtöbb amit tehetsz, s ártani nem árt, max használsz, ilyenkor a sárgatest elégtelenség okozhat barnázást...
2012. júl. 30. 19:46
köszi a választ
2012. júl. 30. 19:46
Megértem, hogy aggódsz, de nem szabad elkeseredni. Sokszor előfordul, és legtöbbször nem is jelent bajt. azért ezt csak orvos tudja megállapítani, ezért én is bemennék a helyedben az ügyeletre, ahol UH-n megnéznek valószínűleg, és kapsz megfelelő gyógyszert, ami a pihenés mellett segíteni fog.
2012. júl. 30. 19:44
Nem kell megijedni de ha megnyugszol menj be kórházba tényleg senki nem fog hülyének nézni és lehet kapsz utrogestán hüvely kúpot ...
2012. júl. 30. 19:43
A barnázás teljesen normális de ha nagyon aggódsz akkor menj be ügyeletre,hogy megnézzék a babát....
2012. júl. 30. 19:42
nagyon félek..

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook