Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » 3éves és 8 honapos kislánynak mit lehet venni kar.ra? fórum

3éves és 8 honapos kislánynak mit lehet venni kar.ra? (beszélgetős fórum)


2009. dec. 18. 14:37

Kirakó, gyurma, mesekocka, egyszerűbb puzzle, mesekönyv, dominó, filctollak kifestőkönyvvel, baba, babház kisbútorokkal. Most ezek jutnak eszembe.


Mi a 3 éves rokon kislánynak most rongybabát, egy dominót és nagyon egyszerű fagyöngy-nyaklánc+karkötőt vettünk. De nyáron a szülinapjára hercegnős pizsit meg hajcsatokat kapott. Vettem most még egy hercegnős evőeszköz-készlelet is, de azt már elteszem Húsvétra.

2009. dec. 18. 10:41
Már egyszerűbb társast is vehetsz neki. Pl. billy a hód, Pingvinek stb..bár nem tanul sokat, de minden kislány odavan a pónikért(rengeteg fajta van). Az én ilyen korú fiam , de a lányom is anno, szeret kirakózni. És ami nálunk mindkét gyereknél nagy sláger a Geomag(csak vigyázni kell, mert mágnesgolyók vannak benne, viszont nagyon jól fejleszti a szem-kéz koordinációt, térlátást, kreativitást)
2009. dec. 18. 10:21
Lehet venni neki gyöngyfűző készletet (amit persze kizárólag felnőtt felügyelete mellett használhat), gyurmát, színes ceruzákat, zsírkrétát, filctollat, szinező-kifestő füzetet, foglalkoztató könyveket, legót, építőkockákat és még nagyon sok mindent.
2009. dec. 18. 10:15
Szerintem a hintalovat már kinőtte egy majdnem négy éves lány. Én valami fejlesztőt adnék inkább, pl. színesceruza vagy kréta készlet, mágnestáblával (lehet olyat kapni aminek a hátoldala hagyományos tábla).
4. sysy66 (válaszként erre: 2. - Mrsa4)
2009. dec. 18. 10:01

köszi. anyukája pont hintalovat vett neki..:d

és igen most ilyen poni lo mániában él..

akkor lehet ilyesmit nézek neki..köszii

3. lanu (válaszként erre: 1. - Sysy66)
2009. dec. 18. 10:00

hello!


szerintem a könyv is egy nagyon szép és hasznos ajándék,pléne ha van kedvenc rajzfile,tudsz neki olyan könyvet venni,pl. az én fiam a Thomasért van oda! :)

2. mrsa4 (válaszként erre: 1. - Sysy66)
2009. dec. 18. 09:57

Egy csomó jó készségfejlesztő játék van. :D

Nézegess játékáruházakat online. :D


Tudom, nem mondtam konkrétumot, de nem tudni mennyi pénzt szánsz rá, de a lényeg, hogy oktasson a játék, ne legyenek azért túl apró darabkái, és legyen szép színes. :D


De, ha van kedvence, akkor vehetsz olyat. pl. nálunk az ikercsajok kb. ilyen idősek, és imádják a pónikat. Ergo jó ajándék lenne egy póni hintapaci nekik. :D


Amúgy nem tudom, nekem sosem volt gondom a játékvásárlással. Ha végképp nem megy, akkor menj be egy nagyobb boltba, én pl. az Auchanban voltam, dugig van játékkal, és válassz meglátni és megszeretni alapon. Jó cserkészést! :D

2009. dec. 18. 09:50

sziasztok ez lenne a kérdésem...

hogy egy ennyi idős gyerkőc minek örülne?

pontosabban mi az a mi hasznos amiből tanul is..

szoval értittiek..

:D:D:

kösz

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook