Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 3D-s műszempilla fórum

3D-s műszempilla (beszélgetős fórum)


10. Pannda (válaszként erre: 8. - Lytta)
2011. máj. 6. 19:52
Nálam 9000,- az első. A töltés 3 héten belül 3500,- azon túl 5000,-.
2011. máj. 6. 11:03
most néztem utána ahol én lakom találtam 10.000 ft-ért is..de van ahol 18.000-ért csinálják,meg 100-150 ft/szál a töltés..tényleg anyagiak függvénye!
8. Lytta (válaszként erre: 7. - Pannda)
2011. máj. 6. 09:38

Szia!

Megkérdezhetem mennyibe kerül az első felrakás, és mennyibe a töltés?

köszi!

2011. máj. 5. 18:49

Sziasztok!

Kozmetikus vagyok és rakok 3D szempillát. Elég sok vendég jön rá mostanság, és sokan vissza is járnak, annyira beleszeretnek. Igazából van előnye és hátránya is, írok róla kicsit.

Előnye, hogy nem kell spirálozgatnod, minden reggel, nem kell aggódnod, hogy elkenődik.

Mivel a saját szempilládhoz teljesen illeszkedik, gy olyan mintha a saját szempillád lenne ilyen szép íves, fekete és hosszú (ha csak nem választasz extra hosszú méretet).

A bőröddel nem érintkezik a ragasztó (mint a hagyományos műszempilláknál) így nem alakul ki allergiás reakció.

Úszhatsz, szaunázhatsz, nem kell aggódnod h állig folyt szempillaspirállal jössz ki. :)

A saját pillát nem károsítja.

Hátrány az, hogy ha elkezded és folyamatosan a akarsz ilyen szempillát akkor tényleg 3-5 hetente időt kell találnod és el kell menned töltetni. De jó hír, hogy a töltés általában jóval olcsóbb és gyorsabban megvan, mint az első felhelyezés.

Igazából szerintem azoknál akik akarnak ilyet, főként az anyagiak döntenek, de ha megengedheted magadnak, akkor szerintem csináltass, mert tényleg nagyon szép.

2011. máj. 5. 18:45

A 3 d-s pilla tartós és szinte láthatatlan az illesztés. Ha a megfelelő ragasztóval készítik, akkor garantáltan tartós lesz. Viszont ha a tincses szempillákhoz való ragasztóval, akkor nem lesz hosszú életű.

A lényeg a rutinos szakember, aki felteszi és a JÓ minőségű ragasztó, ami 10.000.-körül, vagy felett van (sajnos).

Tehát én csak ajánlani tudom, mert nagyon szép tekintetet varázsol!

2011. máj. 5. 13:41
Próbáld ki a tincses műszempillát, az nem olyan drága, és magadnak is feltudod tenni, ha elég ügyes vagy!
4. wasp (válaszként erre: 3. - Tiramisú86)
2011. máj. 5. 13:39
Az a baj, hogy elég vegyesek a tapasztalatok...Nem tudom, jó is lenne, meg nem is. Szeretnék szép pillákat, de nem is akarok egy rakat pénzt kidobni feleslegesen. A szupertuti szempillaspirált pedig még nem találtam meg.
3. tiramisú86 (válaszként erre: 1. - Wasp)
2011. máj. 5. 11:43

Szia! En is gondolkoztam rajta, de akozmetikusom lebeszelt rola. O latta masokon es nagyon hamar lejon, raadasul rettenetesen draga. Azt meselte, hogy korulbelul ugy kell toltetni, mint a mukormot, tehat el-elhagysz belole pillakat...Gondold meg!Ha megis kiprobalod, kivancsi lennek a tapasztalataidra.

Szep napot!

2011. máj. 5. 11:42
Ha ez az, amit szálanként ragasztanak fel saját szempillákhoz, akkor nekem volt ilyen, az esklüvőmre csináltattam, és nekem tetszett.
1. wasp
2011. máj. 5. 11:39
Valaki rakatott már föl 3D műszempillát?? Kíváncsi lennék a tapasztalatokra, én most nagyon gondolkozom rajta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook