Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3baba de hogyan tovább? fórum

3baba de hogyan tovább? (beszélgetős fórum)


7. szabi25 (válaszként erre: 6. - Malkata)
2010. júl. 31. 10:50
hát lehet,hogy igazad van de igy meg nemis könyitik meg az esélyet,hogy az embernek legyen kedve szülni.
2010. júl. 30. 19:53
Azt hiszem, ha minden gyerek után külön járna teljes összegű gyes gyed akkor elég sok baba születne:)
2010. júl. 30. 19:51

Ezt a kibaszást,elveszik amire jogosult vagy?Nagyon gusztustalan ez az állam.

Ha jozan paraszt ésszel bele gondolsz akkor ugy lenne fer hogy hozzá csapják a jelenlegi gyedhez a kicsi után járo gyedet ill. gyest.

köszi mindenkinek

Hát komolyan igy lehet még megfontolom bár nem szeretnék másképp dönteni de annak se lenne értelme,hogy szenvedjünk és kenyére is alig legyen.

4. vikibene (válaszként erre: 1. - Szabi25)
2010. júl. 30. 16:10
Az ellátást mindig csak egy gyerkőc után kapod! Most szülésig Gyeden leszel, aztán amint megszületett jön a 168 nap Tgyás a picike után és utána a Gyed, és a Gyes! Levente után ha megszületik a pici, akkor csak a családit kapod!
2010. júl. 30. 16:09
Szerintem sincs vissza nem térítendő támogatás. Arról már hallottál volna.
2010. júl. 30. 16:07
Vissza nem térítendő szerintem sehol nincs már. MI 60nm-es házban vagyunk 5en... Nekünk is kicsi (lett mostanára). Gyűjtünk, rakunk félre, amennyit lehet... És talán majd tudunk nagyobbat venni... Más lehetőség szerintem nincs. (miénk is hiteles, több hitelt nem akarunk)
2010. júl. 30. 15:59

Sziasztok!

Tudna valaki segiteni abba hogy hogy müködnek a dolgok.

Ithon vagyok gyeden a nyolc honapos Leventével és most ismét babánk lesz.

Ebben az esetben hogy müködik a picivel is 6hoig gyáson leszek utána gyeden és gyesen, vagy 2 gyedet kapok????

Illetve még a lakásunk is kicsi lett most 3 gyerekell de hitelt nem kapunk. Nincs valahol valami visszanem téritendö támogatás, hogy tudjunk bőviteni,mert hát azért 5öknek elég parányi a 37nm2,de saját eröböl nem tudunk mivel igyis hiteles a lakás.

Hát nagy fejszébe vágtuk a fejszénket de boldogok vagyunk hisszen hányan cserélnének velünk akiknek nem lehet babájuk.

köszi aki tudd segiteni.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook