Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » 35 éves, 2 gyerekes anyukának pattanásos hátára van megoldás? fórum

35 éves, 2 gyerekes anyukának pattanásos hátára van megoldás? (tudásbázis kérdés)


2012. júl. 8. 17:12
oké.
12. arrival (válaszként erre: 11. - Zebracsikó)
2012. júl. 8. 17:06

Igen, irtam is az elso hozzaszolasomban, hogy ala kell irni egy nyilatkozatot, hogy nem lesz terhes, es a szedes utan sem egy darabig.

De fel ev utan kimegy a szervezetbol- es ez semmi mas csak nagyon magas A vitamin.


Mint irtam, en is szedtem- nem lett bajom. Pedig ket kuram is volt, majdnem 2 evig szedtem.

11. zebracsikó (válaszként erre: 9. - Arrival)
2012. júl. 8. 17:00

brutális.

magzatkárosító hatása van, szedése után nem szabad egy ideig teherbe esni, sok feltételhez kötik az alkalmazását- nem véletlenül.


agresszív gyógyszer, de nem vitatom a hatásosságát

10. Lanvin
2012. júl. 8. 16:52
Hagyd el a tejet és a lisztet. Egy próbát megér.
9. arrival (válaszként erre: 8. - Zebracsikó)
2012. júl. 8. 15:15

Egyaltalan nem brutalis.

Egyreszt en is szedtem, ket kurat is.

Masreszt borgyogyaszaton dolgozom, tehat mindket reszrol van boven tapasztalatom.


Tinedzserek is minden gond nelkul szedhetik.


Nem ajanlgatom, hogy is ajanlgathatnam ha egyszer receptkoteles, masreszt havi ellenorzeshez, vervetelhez van kotve.


Ha nem voltal meg olyan cipoben mint a kerdezo, nem tudhatod hogy milyen erzes a, hogy van lehetoseg a gyogyulasra!

8. zebracsikó (válaszként erre: 6. - Arrival)
2012. júl. 8. 14:40
az egy brutális gyógyszer, a legsúlyosabb esetekben adják, hatalmas aknék meg kelések esetén, szerintem nem kéne nagyon ajánlgatni pár pattanásra
7. arrival (válaszként erre: 5. - Pan Dóra)
2012. júl. 8. 13:02

Sokszor ez mar nem eleg amit irtal.

Ilyenkor, utolso lehetosegnek marad a Roaccutan.

Van itt egy ezzel foglalkozo forum is.

6. arrival (válaszként erre: 1. - C8fb027447)
2012. júl. 8. 13:01

Borgyogyaszat!


Sokszor mar csak egy megoldas van, a Roaccutan tabletta.Nezz utana a neten.

Alapos kivizsgalas, es altalad alairt nyilatkozat -miszerint a tabletta szedese es utana 1 evig nem esel teherbe- altalaban felirja a borgyogyasz.

Ez ami biztos segit.

2012. júl. 8. 12:54
Pattanásokat okozhat a stressz, a szorongás, a rendszertelen életvitel, hormonháztartás felborulása is. Ezek megszüntetésével, megfelelő táplálkozással és és jól szellőző ruházat viselésével eltűnnek a panaszok.
2012. júl. 8. 09:37
teafaolajos szappan tette nekem rendbe a hátam régebben
2012. júl. 8. 07:56
biztos van megoldás:börgyogyászat!!!
2012. júl. 8. 07:51
Jár még valaki hasonló cipőben??
2012. júl. 8. 07:50
35 éves, 2 gyerekes anyukának pattanásos hátára van megoldás?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook