Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Hosszúhajból kényelmes frizura hétköznapokra kisgyerekes anyukának? fórum

Hosszúhajból kényelmes frizura hétköznapokra kisgyerekes anyukának? (tudásbázis kérdés)


2010. aug. 8. 11:44
nekem is olyan hosszú a hajam, meg nagyon dús. Én egyszerűen megoldom, vettem egy erős, nagyobb hajcsatot, és feltűztem az összes hajam úgy, hogy egy kicsi lófarok mégis maradt... Nehéz elmondani, kép nincs róla, megfogtam a hajam, összetekertem az egyik oldalt, és középre feltettem a fejem tetejére, és alul van benne a hajcsat, így a maradékot vissza lehet hajtani, és ott is van a lófarok... jajj, de idióta magyarázat, de remélem sejted hogy gondoltam....
2010. márc. 11. 14:44
A nagynénémnek a fenekénél is lejjebb ér és ő úgy szokta, hogy össze fogja copfba és utána körbetekeri a gumi körül a haját és kis csattokkal meg tűzi. Ez olyan konty féleség lesz. Remélem érthetően írtam le. :-D
2010. márc. 11. 11:43

Sziasztok!

Közel derékig érő hajam van. Kényelmes, lehetőleg összekötött, feltűzött, befont hajvariációkat szeretnék kérni, ötleteket begyűjteni Tőletek: leírások, honlapcímek, képek, albumok elérhetősége.

Köszönöm.

2010. márc. 11. 11:40
Hosszúhajból kényelmes frizura hétköznapokra kisgyerekes anyukának?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook