Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Nehezen induló, hullámvölgyekkel teli kapcsolatnak van értelme? Érdemes változni? fórum

Nehezen induló, hullámvölgyekkel teli kapcsolatnak van értelme? Érdemes változni? (beszélgetős fórum)


22. soyle74 (válaszként erre: 21. - Lávli*)
2021. ápr. 23. 08:16
Hát azt se lehet kizárni, ki tudja... :)
21. Lávli* (válaszként erre: 20. - Soyle74)
2021. ápr. 23. 08:14
Azt nem is írtad, hogy tuti egy t r ó g e r 😀
20. soyle74 (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. ápr. 23. 08:12
Ez most az a pasi, akivel 5 hónapja együtt vagy, vagy ez egy másik? De amúgy szerintem akiről most írtál, azzal nincs sok értelme foglalkoznod, mert túl rapszódikus a viselkedése, nem tudni, hogy melyik az igazi arca. Számomra komolytalannak tűnik, aki igazából saját maga sem tudja, hogy mit szeretne tőled, ha szeretne egyáltalán valamit is...
2021. ápr. 22. 20:09

Nyögvenyelősen induló, már a kezdetektől problémákkal terhelt kapcsolatból soha nem lesz harmonikus kapcsolat. Sosem láttam még példát ilyesmire a környezetemben.

A szomorú gyerekkorral ne akard kimenteni, egyáltalán, semmivel ne akard kimenteni. Mi nők hajlamosak vagyunk arra, hogy keressük, hogy "önhibáján kívül" miért köcsög a férfi: nem volt gyerekszobája, nem szerette az anyukája, megcincálta az élet, kib-szott vele az előző kapcsolata...De persze majd mi megmentjük, majd mellettünk így meg így lesz....De ez mind nem vezet sehova, ezek utópiák. Csak magát teszi vele tönkre az ember.

18. janszi (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. ápr. 22. 19:44

Felejtős.Nem vagytok egy csónakban,utazgathattok időről időre,de a karakteretek ellentéte örök marad(ha lenne módja idomulni,azt kérdezted volna,de eszedbe sem jutott,csak a címre futotta,nem fejtegeted).

Azért tartod a távolságot mert már megbántott,ez csak rosszabb lesz,jobb soha,pláne ha ismétlődik is.Keress tovább.

2021. ápr. 22. 15:09
Még hányszor olvassuk eme történetet?
16. df1e1c376c (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. ápr. 22. 13:56
Miért MoulinRouge a neved, ha ilyen vagy? Ez trollkodás?
15. New(l)
2021. ápr. 22. 12:22

Ahh, és a 65-dik fórumod ugyanarról...

Tényleg ennyire nincs más alkalmas pasas, hogy ehhez a vergődéshez kell ragaszkodnod? Mert ez nem kapcsolat, te is tudod.

2021. ápr. 22. 12:04

Ha jól értem, akkor te visszautasító voltál vele szemben, azaz nem tudhatta, hogy kell e neked, ezért azt mondta, hogy ilyen nő nem kell neki, és ha jól értem, akkor nem csak ő keres ürügyet arra, hogy tudjon rólad, hanem te is megragadsz minden alkalmat, hogy kereshesd (köszöntés szülinapon).


Nem ismerve a részleteket azt gondolom, hogy a helyében én már nem foglalkoznék veled ennyit sem, és nem reagálnék az üzeneteidre sem, de úgy tűnik, hogy ő valóban akarhat valamit tőled, csak te valamiért folyamatosan játszod a megközelíthetetlen.

Ha akarsz valamit tőle, akkor miért?

Ha meg nem akarsz tőle semmit, akkor miért zaklatod.


Igen, el kellene döntened, hogy mit is akarsz, és ha kell neked, akkor lépj.

Ha nem kell, akkor hagyd szerencsétlen.

2021. ápr. 22. 10:03
Hasonlóak lehetünk ebben, hogy nehezen nyílunk meg. De szerintem nem ez lehet a baj. Nem feltétlenül érdemes szerintem keresni az okot hogy miért nem működik egy kapcsolat. Sok szenvedés után érdemes egy "csakkal" lezárni és továbblépni.
12. 8d00a82c06 (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. ápr. 22. 09:51

Hónapok óta a pasas miatt szenvedsz. Nem éri meg!

Keress mást, mellette nem lehetne boldogságod!

11. tumbo2 (válaszként erre: 8. - Piroska52)
2021. ápr. 22. 09:24
alapvetően a bőrét levetni senki sem tudja.esetleg ideig-óráig.aztán kiütközik az igazi természete.
10. MoulinRouge (válaszként erre: 7. - Lávli*)
2021. ápr. 22. 09:16
Ez az, amire nem tudok én se rájönni. Úgy érzem, hogy sokkal több van benne, mint amit ő mutat nekem és a világnak, mégis valamiért velem bunkó. Próbálom megérteni őt, de ő folyton azt hiszi, hogy kritizálom őt, és szivatom...
9. Epresturmix (válaszként erre: 6. - MoulinRouge)
2021. ápr. 22. 08:53
Nem tudom hány éves vagy, de engem kikèszítene ez a macska egér játék már. Túl rövid az élet ehhez.
2021. ápr. 22. 08:17
Ha szeretsz szenvedni, akkor csináld.
7. Lávli* (válaszként erre: 6. - MoulinRouge)
2021. ápr. 22. 08:13

Azt nem írtad, hogy neked mi a jó ebben.

Vagy az, hogy folyton azt mondja, hogy nem kellesz?

Hát te tudod.

6. MoulinRouge (válaszként erre: 5. - Lávli*)
2021. ápr. 22. 08:09

Annyira nagy a káosz az egészben? Anno folyton azt ismételte, hogy nem foglalkozom vele, játszok vele, ezért már nem is kellek neki. Majd pár nap elteltével mintha semmi nem történt volna, mintha semmit nem mondott volna. Most pedig szerintem arra vár, hogy megmutassam, hogy igenis érdekel, mert ha írok mondjuk neki, pár perc múlva vissza is ír, ha azt mondanám, hogy találkozzunk, találkoznánk, de arra vár, hogy most én.

Állítása szerint kezdett ragaszkodni hozzám, fontos voltam neki, de azt látta rajtam, hogy levegőnek nézem, így nincs értelme.

5. Lávli* (válaszként erre: 4. - MoulinRouge)
2021. ápr. 22. 07:52
Ha azért keres, hogy foglalkozz vele, nem azért, hogy ő foglalkozzon veled, akkor pláne felejtős. Neked mi a jó ebben?
2021. ápr. 22. 07:48

Köszönöm az őszinte válaszokat!

Sokszor arra gondoltam, hogy mivel elég szomorú gyerekkora volt, azért ilyen hirtelen haragú, de egyszerűen ezt nem tudom hova tenni, hogy azt mondja, hogy nincs szüksége rám, neki ilyen nő nem kell, majd havi szinten keresi az ürügyet, hogy ha nem más, pár szót váltson velem, hogy foglalkozzak addig is vele. A probléma az, hogy ezáltal, hogy akkor ellökött magától és ilyesmiket vágott a fejemhez, megbántott, és ezt nem tudom elfelejteni neki, hogy én voltam az, akinek azt mondta, hogy nem kellesz, és a sok hamis embert maga mellett tartotta...

3. Lávli* (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. ápr. 22. 07:39

Részemről biztos, hogy felejtős lenne.

"Ellökött magától, kitörölt az életéből"

Nem igaz, hogy nem találsz más pasit.

2. 55Judit (válaszként erre: 1. - MoulinRouge)
2021. ápr. 22. 07:36
Az én értékrendem szerint igen.
2021. ápr. 22. 07:32

Az elején nem akartam őt, majd beszélgettünk, hülyéskedtünk, és megkedveltem őt. Nehezen oldódom, és sokszor hideg vagyok, de nem azért, mert nincs bennem szeretet, hanem azért, mert nem érzem azt, hogy engem szerethet bárki is. Majd ellökött magától, kitörölt az életéből, megszakadt a kapcsolat, viszont valami ürüggyel havi szinten megkeresett, ha nem is másért, hogy pár szót váltsunk. Az a típusú nő vagyok, akiben van tartás (sajnos néha túl sok), viszont nem akartam veszni hagyni a dolgokat, mert a szívem mélyén úgy érzem, hogy lenne esélyem (történetesen pár héttel ezelőtt azt mondta, hogy szívesen látna, szívesen jönne arra felém, ha “meghívnám), majd megint valami nem tetszett neki, és letorkolt. Tegnap volt a születésnapja, és pedig gondoltam írok neki egy születésnapi üzenetet, hátha leesik neki, hogy van annyira fontos, hogy tudjam, hogy mikor van a születésnapja. Válaszként kaptam egy köszönöm szépen, aranyos vagy választ...

Felejtős ez az egész?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook