Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » 30 után is maradj karcsú koplalás nélkül fórum

30 után is maradj karcsú koplalás nélkül (beszélgetős fórum)


A cikk, amelyhez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

2009. dec. 28. 17:56

Amíg sportoltam gondom nem volt gond a súlyommal.

Azután ülőmunkát végeztem. Utána család. Fáradtan estem mindig az ágyba, de csak híztam

5. 2104cc91e8 (válaszként erre: 3. - Szilvia71)
2009. aug. 6. 18:55
Majd esetleg erre gondolj vissza úgy a 2030 körüli években :) :)
2008. márc. 26. 00:02

Bizonyára a gének játéka is, de szerintem ne felejtkezzünk el a hormoncsatáról, ami bennünk zajlik nap mint nap.


Szerintem vannak a hormonjaink között olyanok, amik engedik vagy sem a fogyást, a bevitt kalóriától függetlenül.

3. szilvia71 (válaszként erre: 2. - 737f507a35)
2008. márc. 25. 22:32
Szerintem függ a génektől is,senki sem kövér a családban,bármit ehetek nem látszik meg rajtam. A terhességeim alatt 25 kilót híztam és minden erőfeszítés nélkül vissza is állt a súlyom.
2006. aug. 25. 14:05

Annak idején édesanyám azt mondta, hogy már 17-18 évesen oda kell figyelni, hogy mit fogyaszt, illetve, hogy mozogjon.

Akkor ez hihetetlennek tűnt és legyintettem rá, de ma már belátom, hogy igaza volt, nem elég csak huszonévesen odafigyelni a fent említett dolgokra, mert ha nem akkor "súlyos" következményei lehetnek a dolognak

2006. aug. 23. 10:24
Sajnos igaz. Ha nem vigyázunk, már a húszas éveink vége felé hízni kezdünk akkor is, ha mindent ugyanúgy csinálunk. Az okok azonban egyértelműek. Nem kell bele­törődnünk az új helyzetbe. Minden nőnél eljön a pillanat, amikor szembesül azzal, hogy a teste visszavonhatatlanul megváltozik. Legtöbbünknél a harmincadik születésnap után.

A cikk, amihez ez a fórum nyílt, már nem aktív.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook