Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 hónapos kortól milyen gyümölcslevek adhatók? fórum

3 hónapos kortól milyen gyümölcslevek adhatók? (beszélgetős fórum)


1 2
2009. nov. 29. 23:51
Nagyon ritkán előfordul, hogy kicsit fáj a pocija, olyankor pár kanál frissen facsart almalé szokta megnyugtatni.
2009. nov. 29. 23:50
Szopizik és tápszert is kap
2009. nov. 29. 23:50
Olyan fura, mert mindenki mást mond. Védőnőktől is hallottam, hogy 3 hónapos kortól lehet gyümölcsleveket. Meg nagyanyáink idejében is elég hamar evett a picur is a felnőttek ételeiből, és valljuk be, egészségesebb gyermekek nőttek fel, mint mostanság. Én már ezt nem értem, mindenki mást tanácsol :))) Lehet, hogy a baba igényeihez kell igazitani a dolgot. :)
2009. nov. 29. 23:44
Szoptatod a babádat? Mert ha igen, akkor semmiféle más folyadékra nincs szüksége ilyen kicsi korban. Akár 6 hónapos koráig elég neki a "csak" anyatej, amiben minden szükséges tápanyag megvan és a szomjat is oltja (a hígabb tej, amit a szoptatás elején iszik).
2009. nov. 29. 23:41

szoptatsz még??


én nem adnék neki semmilyen gyümilevet!!!


a lányom 6 hónapos koráig nem is kapott csak anyatejet, az nem csak az éhségüket, de a szomjukat is oltja...

Mikor elkezdtem a hozzátáplálást, akkor vezettem be a vizet...higitott gyümi leveket, de nagyon óvatosan..ha megissza a vizet az a legjobb!!

2009. nov. 29. 23:41

Anyatejes babának esetleg teát vagy forralt vizet adnak fél éves koráig.

Bár a multkor az orvosnál egy anyuka ott hencegett, hogy ő bizony a 7 hetes babáját banánnal, meg a húslevesben főtt répa+krumplival tömi...

Aztán lehet hogy csak nagyot akart mondani.

Én amíg a babám jól lakik a tejjel, mást nem adok neki teán kívül. Még a pocija sincs felkészülve 3 hónaposan se a szilárd kajákra.

2009. nov. 29. 23:37
Lehet esetleg már pépeket is adni?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook