Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » 3 hónapos kisbabát este hány órakor fürdessem? fórum

3 hónapos kisbabát este hány órakor fürdessem? (tudásbázis kérdés)


1 2
2010. nov. 11. 20:36

húú,tényleg csodaszép baba!!!!

(bocsi,h érdemben nem tudok hozzászólni):-)

2010. nov. 11. 20:36
Igaz, hogy korai lehet, de nem a foga jön?
2010. nov. 11. 20:35
Milyen gyönyörű, sűrű fekete haja van és hatalmas fekete szemei!!!!!!! ... Zabálnivaló! :-) Gratulálok! Az én kislányom ma 16 hónapos. :-)
2. cooltim (válaszként erre: 1. - Bettike72)
2010. nov. 11. 20:34
szia. mennyit alszik napközben?
2010. nov. 11. 20:31
Kislányom betöltötte a 3 hónapot,egész nap nyugodt,kiegyensúlyozott baba,bár szerintem keveset alszik.5-6 óra körül bármit próbálok vele nagyon sír..szinte hisztizik és nem tudok rájönni miért.Fél 7-kor szoktam fürdetni,utána nagyon keveset eszik:( és 7 óra fél 8 körül el is alszik.Abban kérnék tanácsot tőletek,hogy esetleg fürdessem hamarabb,és várjak az etetéssel egy kicsit hogy ne sírjon annyit mert lehet azért nem eszik utána mert teljesen kifárad szegénykém.Egyébként végig alussza az éjszakát,dokinénink szerint makk egészséges,semmilye nem fáj.De annyira sajnálom hogy minden este ilyen keservesen sír...és csak a fürcsi után a cumisüveggel nyugszik meg!Köszönöm előre a tanácsaitokat!!
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook